![]() |
Re: Black Art
1 Attachment(s)
serios, am exagerat, adica...
da asta? (care, apropo, e inca in lucru) |
Re: Black Art
Turbata rau ultima poza...ideea imi place cel mai mult...si calitatea...fata...:-"...
|
Re: Black Art
Jos palaria pentru poza asta !
|
Re: Black Art
Adevarata maestrie de Photoshop!
Bravo Paul! |
Re: Black Art
salut...imi plac lucrarile tale si am o mica rugaminte la tine:D...dak pun pozele cu masini mea poti sami faci niste wallpapere pls?:D
|
Re: Black Art
frumoase poze :D:D imi place in special pisicutza de la inceput8)8)
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
poza de buletin 8)
|
Re: Black Art
bine ai revenit, nu ai mai postat de ceva timp ...tare poza :) imi place cum lucrezi , e ...altceva !
|
Re: Black Art
Hehe. Misto autoportret! Sa-ti traiasca sculele :P
|
Re: Black Art
2 Attachment(s)
update
|
Re: Black Art
Foarte bune ultimele doua editari. Au ceva aparte. Bravo!
|
Re: Black Art
Quote:
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
nah, nici nu cred ca mai am PSD-u
anyway, am facut altceva... daca tot e sticky |
Re: Black Art
foarte frumos...ai facut cumva graphic design?....
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
nu, sunt inginer
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning