![]() |
Re: Vand lapte de porc
da am auzit si eu de o treaba... si nu stiu exact cei....
ce-i tuica de pufoaica :)) ca am auzit ca ar fi ceva cu rahat (de ala de om) da nu stiu sigur |
Re: Vand lapte de porc
Quote:
se pune in....se lasa o perioada ...apoi se pune cu pruna si altele la fermentat. |
Re: Vand lapte de porc
Vrau si eu 10 sticle, incerc sa-l folosesc in industria auto in locul solventilor,cu toate ca nu cred ca merge ca-i gras da-ncerc.
L-ai putea distribui la camera deputatilor sa-i dai si vacii de Roberta Anastase ce nu are .. deci..da,lapte:) Sau lu Boc poate-si aduce aminte ca nu trebuie sa muncim numai pentru a ne bucura de 1 luna de pensie .. ca la 65 ani.. pfff mai bine trag la negru si pun deoparte:) |
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
Faza e ca, in unele parti pe la tara, se mai practica aceasta metoda de a face "rachiul" |
Re: Vand lapte de porc
100% natural... ce sa zicem de rachiul ala de electrozi.......:rolleyes2
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
vand ceafa pui,aripioare de porc si calcaie de curcan sub pretul pietei pt detalii P.M
(la cantitati mai mari se fac reduceri) |
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Am un pui batran de vanzare sau la schimb cu 1litru de lapte de cuc marocan
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:56. |
- Copyright 2026 4Tuning