Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300 (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/10277-spoiler-spate-praguri-prelungiri-1300-a.html)

lancerEvo 23-01-06 18:36

Re: cupydonnn
 
Quote:

Originally Posted by \"Manniack\"
am cumparat din targul Vitan niste umflaturi

chiar se gasesc asa ceva de cumparat? vreau sa imi pun si eu niste roti de R5 alpine si arata mai bine cu aripile umpic umflate si nu m-as duce la ceva tinichigiu sa mi le umfle ca parca vad ca pune o tona de chit care crapa in juma de an!
daca stiti unde gasesc asa ceva in cluj!

MagicOne 16-04-06 19:09

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
nu imi vine sa cred.... am uitat pur si simplu de acest thread...frumoasa dacia rosie.... nu vreau sa fiu rau, dar parca este un pic prea umflat spolerul si poze cu fata daca se poate.
Manniack... interesant chiar foarte ceea ce ai facut.... da-mi un pm cu id-ul d mess.... daca se poate.
cu arcurile de nova??? la viraj nu atingi aripa??, pe spate ce arcuri ai?

MagicOne 21-04-06 11:42

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
lancerevo, daca imi aduc bine aminte, promiteai ceva leduri cu soclu..... etc.

Axll 22-04-06 09:27

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
in viraje nu atinge aripa iar pe spate sunt arcuri de papuc, taiat 1 spira.
acum depinde ce vrei sa faci, adica daca o tii doar de cursa poti pune arcuri de nova dar nu mai iei pe nimeni in spate si mai evazezi si aripile pe spate. oricum o sa iti cam pice pietrele de la rinichi. e rigida nu gluma

MagicOne 23-04-06 13:30

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
pe spate oricum am arcuri mari, sunt de la un renault ceva, se roaga un prieten cu papuc sa i le dau lui, da ma gandeam ca daca pun de nova pe fata, se lasa ceva mai jos :D, si spatele sa imi ramana sus. ;) thx

SebyM5 26-04-06 17:27

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
tare rosia dar cam umflata in spate.
daca ai si fata?as fi curios so vad.

sick_tunner2006 28-04-06 10:39

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
cum aflu si eu cum atunat dacia aia portocalie si unde??astept un rasp pe [email][email protected]

MagicOne 28-04-06 13:06

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
haidetzi sa revenim la subiect, cine stie, cum, unde, cat si in ce fel, se pot gasii spilere de 1300, inafara de spoiler zambet, sau din 3 bucatzi, idei.............

N3bun3L 20-05-06 22:54

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
incerarca sa ramai on-topic te rog!


B-69-TAU

stefi_2212 24-05-06 22:50

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
1 Attachment(s)
pe spate poti sa pui arcuri de fata de aro 10 fara sa mai tai din ele ca vin la fix, problema e ca devine mai rigida si ar trebui si niste telescoape mai dure sa-i opreasca balansul, eu am arcuri de astea si uite cum arata si aici nu aveam nici banchete nici rezerva nici scule (era goala ca eram la curse), dar si cu ele tot asa arata

MagicOne 25-05-06 19:24

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
stefi ai pm

Slim29 18-06-06 00:10

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
Maniack masina ta e de vanzare nu?? si stai prin titan?? da si mie un pm cu id tau

Hyena 17-08-06 09:33

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
daca stiti unde se gasesc body kit de dacia 1310 ? am fost prin vitan si sunt saraci aia nu au ... toba am gasit o borla sper sa se auda bine :)

dereck 23-08-06 10:52

la ce pret ajunge un spoilar fata spate si praguri jos ? sa nu fie chiar sa ti ia ochii acceptabile astept un raspuns la http://Tunningdacia.myforum.ro/

catalin 82 05-10-06 23:17

Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
 
e super tare aia PORTOCALIE


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning