Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

Evo007 15-02-06 14:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
Petre mai traiesti ma ?
Am crezut ca te-ai mutat in alta parte si acolo nu ai internet :)

astia mai mici mai au si scoala...... nu ca stia mari care stau toata ziua deageaba ....adik mai sunt care au si munca..ai nu se pun :P

peter 15-02-06 18:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
Petre mai traiesti ma ?
Am crezut ca te-ai mutat in alta parte si acolo nu ai internet :)

supravietuiesc si yo..la liceu.. :? ..cam naspa..dar merge... :wink:

voi ce mai faceti ? :roll:

Vero_S 15-02-06 22:50

MAINE VOI POSTA NOUA SIGLA PENTRU XCE - Constanta :wink:

XtremeClubEmotion 15-02-06 22:56

1 Attachment(s)
:wink:
:arrow: NU ARE ROST SA MAI ASTEPTAM PANA MAINE........ :twisted:

CeReS 15-02-06 22:59

sa o purtati sanatosi si fara belele :wink:

XtremeClubEmotion 15-02-06 23:02

Merci .... ;)

PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4

kalvin77 15-02-06 23:20

NU mi-o luati in nume de rau dar daca motivul schimbarii stikerului a fost garda, atunci cu noua sigla v-ati facut noi prieteni. Sa vezi ce o-r sa NE PUNA MANERE sa ne-o traga cind o sa vada pe noua sigla scris RACING .... deci ce faceti voi baieti ? curse ... ia luati de aici .... le puteti face si fara talon, nu ?

XtremeClubEmotion 15-02-06 23:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
NU mi-o luati in nume de rau dar daca motivul schimbarii stikerului a fost garda, atunci cu noua sigla v-ati facut noi prieteni. Sa vezi ce o-r sa NE PUNA MANERE sa ne-o traga cind o sa vada pe noua sigla scris RACING .... deci ce faceti voi baieti ? curse ... ia luati de aici .... le puteti face si fara talon, nu ?

:wink: Dimensiunea este 15x8 cm..... Si pe masina mea sunt multe alte stikere si crede-ma ca daca se va face un abuz va voi sustine si va voi ajuta sa-l rezolvati..... :wink:

kalvin77 15-02-06 23:28

mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.

XtremeClubEmotion 15-02-06 23:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.

http://www.xtremeclubemotion.lx.ro/membri/RVR.php

-=X-Team=-82-MDN 15-02-06 23:32

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.

ia uite ce scrie la mine pe parasolar ... care e in fatza si nu e 15:8 ... asa cum o sa fie al tau .. si nu mi`a zis nimeni nimic .. ca esti dintr`un club de racing sau ca fac curse prin orasu sau pe unde fac.. deci fi sigur ca nu o sa iti zica nimeni nimic de curse si alte chestii :)

CeReS 16-02-06 01:53

Re:
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"XtremeClubEmotion\"
Merci .... ;)

PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4

Asa ceva ? Daca da, iti dau maine pretul.

YZF-PWR 16-02-06 07:43

frumos noul sticker! felicitari!

XtremeClubEmotion 16-02-06 09:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
Quote:

Originally Posted by \"XtremeClubEmotion\"
Merci .... ;)

PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4

Asa ceva ? Daca da, iti dau maine pretul.

DA. Da-mi preturile pt ele ;)

CeReS 16-02-06 19:22

Filtru Aer cu carcasa din fibra de carbon este 37 E, iar tubulatura ptr Seat Ibitza 1.4 este 172 E (e rosie). Preturile nu contin TVA :wink:


All times are GMT +2. The time now is 16:12.

- Copyright 2026 4Tuning