![]() |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
voi ce mai faceti ? :roll: |
MAINE VOI POSTA NOUA SIGLA PENTRU XCE - Constanta :wink:
|
1 Attachment(s)
:wink:
:arrow: NU ARE ROST SA MAI ASTEPTAM PANA MAINE........ :twisted: |
sa o purtati sanatosi si fara belele :wink:
|
Merci .... ;)
PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4 |
NU mi-o luati in nume de rau dar daca motivul schimbarii stikerului a fost garda, atunci cu noua sigla v-ati facut noi prieteni. Sa vezi ce o-r sa NE PUNA MANERE sa ne-o traga cind o sa vada pe noua sigla scris RACING .... deci ce faceti voi baieti ? curse ... ia luati de aici .... le puteti face si fara talon, nu ?
|
Re:
Quote:
|
mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.
|
Re:
Quote:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
2 Attachment(s)
Quote:
|
frumos noul sticker! felicitari!
|
Re:
Quote:
|
Filtru Aer cu carcasa din fibra de carbon este 37 E, iar tubulatura ptr Seat Ibitza 1.4 este 172 E (e rosie). Preturile nu contin TVA :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:12. |
- Copyright 2026 4Tuning