![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
]STREET 4 CARS CLUB VA UREAZA PASTE FERICIT !
!!! HRISTOS A INVIAT !!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim frumos
@ stefan 88 : misto poza...unde e facuta?:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Asa cum v-am promis, voi incerca sa ajut membrii INFERNO MOTORSPORT cum pot. Prima oferta este pentru kit xenon (valabila numai pentru membrii inferno) :
- KIT SIMPLU ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W- pret 330 RON - KIT BIXENON ( H4-moving type ) 35W- pret 400 ron - KIT SIMPLU ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W cu balast slim- pret 420 RON - KIT BIXENON ( H4-moving type ) 35W cu balast slim- pret 470 RON - SET BECURI ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W- pret 170 RON - SET BECURI H4 35W + CABLAJE- pret 250 RON - BECURI D2S/D2R 35W- pret 220 RON - SET BALASTURI 35W, 9-32V cu regulator de tensiune- pret 220 RON - ADAPTOARE BMW E39,E46,E60,GOLF5,OPEL ASTRA- pret 60 RON - MODUL ANULARE ERORI GOLF5,BMW,AUDI- pret 70 RON - PRETURILE NU INCLUD TVA. - TOATE PRODUSELE SUNT MARCA IGNIS HID SI AU GARANTIE 12 LUNI. - TEL. 0767.241.841. SORIN. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
De asemenea am luat legatura cu doua depozite de piese auto din bucuresti si pot comanda piese pentru noi. ma refer la placute de frana, discuri, ambreiaje etc... piesele sunt la pret de depozit avand un discount de 25-30 %. momentan nu pot fi luate pe factura si se pot livra de pe o zi pe alta. piesele sunt after market si nu sunt pentru tuning.
pentru tuning voi cauta o posibilitate sa le luam de pe ebay din germania dar asta dupa 1 mai. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
saru'mana!!!! :love:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bv tataie :) frumos asa un membru ca tine care se zbate pt club... greu de gasit :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc! daca pot sa ajut, dc sa nu o fac?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
Ieşire INFERNO motorsport la o sămânţă :lol: ! :yes:
P.S. Şi o poză mai haioasă cu aceea super nova ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Jac-ule ai o bere foarte mare de la mine foarte bun gratarul;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
trebuia filmat si drumu' pana acolo...ca nu cred ca o sa mai vada masina asemenea drum
p.s: ce spate am!:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte tare ieri ....se vede cine stie sa faca gratare :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Zi-le tu nicule!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
voi nu ati vazut k nicu zicea intruna...hai ma care bei cu mine, ce fac ma beau singur??...norok cu mine si cu dunga ca ni se facuse mila de el si am sarit in ajutor :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nea Ceashca JHN :)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Alooo, aloooooo!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Poza in exclusivitate cu Nea ceashca JHN. Se poate observa si Elena in stanga lui zicand: "Zi-le Nicule!"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci nu am cuvinte foarte crminal=))))))))))))))))))))))))))))))))0
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):) :):):):):):):):):):):):):):):): |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Morrrr de rasssssssssssss=))))) NICULE!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
GENITAL se zice dunga!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
AM fugit home! Vb pe telefoane!!!! pac -pac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pac pac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pac pac.....genitala poza :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Cateva poze cu ceasurile montate ...Cumpar discuri fata Skoda Fabia dublu ventilate cineva se ofera la un pretz acceptabil?si placute de frana! Mai multe detalii despre ceasuri : 3 Ceasuri Raid Hp Night FLIGHT Temperatura apa Temperatura Ulei si Voltmetru am ales aceste ceasuri sa imi funcioneze toate ...adaptor temp ulei si teu pt sonda de tem apa..suportul este din fibra facut de Ghetto Tuning
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marfa ceasurile
p.s: o sa-ti fur ceasu' pt volt p.s2: postu' e pt prezentare ceasurilor....nu te vrem si pe tine in poze:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să revii cu nişte poze făcute noaptea să le vedem cum dau :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa intelegem ca nu vei monta interiorul inapoi dupa ce il speli ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aha :) ...pai daca vrei o sa ma interesez ...si o sa-ti prezint o oferta ;) :) .
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hmmm, Stefane! Tocmai mi-a venit o idee! cand intrii pe mess, da-mi un buzz sa discutam!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
te dai la stefan, lucian??? :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Termina, ca e ceva serios!
Pana atunci, ca sa nu fiu offtopic, Va prezint: Johnny SG @ 4td `09 -> https://www.youtube.com/watch?v=nhKuajrTrRk |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Acum nu mi-a mai tremurat mâna ca să nu mai zică lumea că îmi tremură mâna ;) ! Frumos edit Lucian bravo'sss :D binee Jhonny în amintirea e36 ;) !
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:23. |
- Copyright 2026 4Tuning