Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 19-04-09 14:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2248393)
salut luciane ,[...] ... bafta in continuare si Paste Fericit

Multumim, paste fericit si tie!

KillerINC 19-04-09 22:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
]STREET 4 CARS CLUB VA UREAZA PASTE FERICIT !

!!! HRISTOS A INVIAT !!!

daffy duck™ 20-04-09 01:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim frumos

@ stefan 88 : misto poza...unde e facuta?:lol:

stefan_88 20-04-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2250995)
multumim frumos

@ stefan 88 : misto poza...unde e facuta?:lol:

poza a fost facuta cand am fost cu voi la suc . :)

cozo 20-04-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asa cum v-am promis, voi incerca sa ajut membrii INFERNO MOTORSPORT cum pot. Prima oferta este pentru kit xenon (valabila numai pentru membrii inferno) :
- KIT SIMPLU ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W- pret 330 RON
- KIT BIXENON ( H4-moving type ) 35W- pret 400 ron
- KIT SIMPLU ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W cu balast slim- pret 420 RON
- KIT BIXENON ( H4-moving type ) 35W cu balast slim- pret 470 RON
- SET BECURI ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W- pret 170 RON
- SET BECURI H4 35W + CABLAJE- pret 250 RON
- BECURI D2S/D2R 35W- pret 220 RON
- SET BALASTURI 35W, 9-32V cu regulator de tensiune- pret 220 RON
- ADAPTOARE BMW E39,E46,E60,GOLF5,OPEL ASTRA- pret 60 RON
- MODUL ANULARE ERORI GOLF5,BMW,AUDI- pret 70 RON
- PRETURILE NU INCLUD TVA.
- TOATE PRODUSELE SUNT MARCA IGNIS HID SI AU GARANTIE 12 LUNI.
- TEL. 0767.241.841. SORIN.

cozo 20-04-09 12:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De asemenea am luat legatura cu doua depozite de piese auto din bucuresti si pot comanda piese pentru noi. ma refer la placute de frana, discuri, ambreiaje etc... piesele sunt la pret de depozit avand un discount de 25-30 %. momentan nu pot fi luate pe factura si se pot livra de pe o zi pe alta. piesele sunt after market si nu sunt pentru tuning.
pentru tuning voi cauta o posibilitate sa le luam de pe ebay din germania dar asta dupa 1 mai.

GopPo 20-04-09 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
saru'mana!!!! :love:

Hyena 20-04-09 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bv tataie :) frumos asa un membru ca tine care se zbate pt club... greu de gasit :)

cozo 20-04-09 12:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc! daca pot sa ajut, dc sa nu o fac?

Tweety_rzw 20-04-09 23:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
Ieşire INFERNO motorsport la o sămânţă :lol: ! :yes:

P.S. Şi o poză mai haioasă cu aceea super nova !

johnny325 21-04-09 03:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jac-ule ai o bere foarte mare de la mine foarte bun gratarul;)

cozo 21-04-09 06:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2253006)
Jac-ule ai o bere foarte mare de la mine foarte bun gratarul;)

am vazut k mancai intr-un fel.....

GopPo 21-04-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
trebuia filmat si drumu' pana acolo...ca nu cred ca o sa mai vada masina asemenea drum

p.s: ce spate am!:lol:

Tweety_rzw 21-04-09 10:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2253039)
am vazut k mancai intr-un fel.....

Eu am vrut să îl ajut pe tataiee dar când am văzut că face urât dacă mă bag peste treaba lui l-am lăsat :lol: soloooo :yes:bun grataru tata ,s-au dus cârnaţiii tot mă tot lupiii băăăăăă:lol:

daffy duck™ 21-04-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare ieri ....se vede cine stie sa faca gratare :D

Lucian_GXZ 21-04-09 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Zi-le tu nicule!

cozo 21-04-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2253862)
Zi-le tu nicule!

ce nicu mah k leana face muzica....

daffy duck™ 21-04-09 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
voi nu ati vazut k nicu zicea intruna...hai ma care bei cu mine, ce fac ma beau singur??...norok cu mine si cu dunga ca ni se facuse mila de el si am sarit in ajutor :lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 21-04-09 15:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nea Ceashca JHN :)))))

Lucian_GXZ 21-04-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Alooo, aloooooo!!!

Lucian_GXZ 21-04-09 17:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Poza in exclusivitate cu Nea ceashca JHN. Se poate observa si Elena in stanga lui zicand: "Zi-le Nicule!"

johnny325 21-04-09 17:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci nu am cuvinte foarte crminal=))))))))))))))))))))))))))))))))0
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):

BGY_Bogdy 21-04-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Morrrr de rasssssssssssss=))))) NICULE!

just2sol 21-04-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2254533)
deci nu am cuvinte foarte crminal=))))))))))))))))))))))))))))))))0
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):

pardon.... GENIAL mai bn zis

Lucian_GXZ 21-04-09 17:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
GENITAL se zice dunga!!!

Lucian_GXZ 21-04-09 17:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
AM fugit home! Vb pe telefoane!!!! pac -pac

johnny325 21-04-09 18:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pac pac

daffy duck™ 21-04-09 18:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pac pac.....genitala poza :lol::lol::lol::lol::lol:

BGY_Bogdy 21-04-09 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Cateva poze cu ceasurile montate ...Cumpar discuri fata Skoda Fabia dublu ventilate cineva se ofera la un pretz acceptabil?si placute de frana! Mai multe detalii despre ceasuri : 3 Ceasuri Raid Hp Night FLIGHT Temperatura apa Temperatura Ulei si Voltmetru am ales aceste ceasuri sa imi funcioneze toate ...adaptor temp ulei si teu pt sonda de tem apa..suportul este din fibra facut de Ghetto Tuning

GopPo 21-04-09 20:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marfa ceasurile
p.s: o sa-ti fur ceasu' pt volt
p.s2: postu' e pt prezentare ceasurilor....nu te vrem si pe tine in poze:lol::lol::lol:

cozo 21-04-09 20:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2254781)
Cateva poze cu ceasurile montate ...Cumpar discuri fata Skoda Fabia dublu ventilate cineva se ofera la un pretz acceptabil?si placute de frana! Mai multe detalii despre ceasuri : 3 Ceasuri Raid Hp Night FLIGHT Temperatura apa Temperatura Ulei si Voltmetru am ales aceste ceasuri sa imi funcioneze toate ...adaptor temp ulei si teu pt sonda de tem apa..suportul este din fibra facut de Ghetto Tuning

da-mi seria de identificare si datele masinii pe mail: [email protected]

Tweety_rzw 21-04-09 21:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Să revii cu nişte poze făcute noaptea să le vedem cum dau :lol:

stefan_88 21-04-09 22:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2254781)
Cateva poze cu ceasurile montate ...Cumpar discuri fata Skoda Fabia dublu ventilate cineva se ofera la un pretz acceptabil?si placute de frana! Mai multe detalii despre ceasuri : 3 Ceasuri Raid Hp Night FLIGHT Temperatura apa Temperatura Ulei si Voltmetru am ales aceste ceasuri sa imi funcioneze toate ...adaptor temp ulei si teu pt sonda de tem apa..suportul este din fibra facut de Ghetto Tuning

Sa le porti sanatos .... sper sa fii multumit de ele ;). Da destul de bine la interior :D. Ce planuri mai ai pentru interiorul masinii ? 8)

BGY_Bogdy 21-04-09 22:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 2255420)
Sa le porti sanatos .... sper sa fii multumit de ele ;). Da destul de bine la interior :D. Ce planuri mai ai pentru interiorul masinii ? 8)

Scaunele Sport si niste DVD si alte nebuneli dastea dar acuma vreau suspensie si jante :D

daffy duck™ 21-04-09 22:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci sa intelegem ca nu vei monta interiorul inapoi dupa ce il speli ???

stefan_88 21-04-09 22:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aha :) ...pai daca vrei o sa ma interesez ...si o sa-ti prezint o oferta ;) :) .

Lucian_GXZ 21-04-09 23:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hmmm, Stefane! Tocmai mi-a venit o idee! cand intrii pe mess, da-mi un buzz sa discutam!

daffy duck™ 21-04-09 23:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te dai la stefan, lucian??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 21-04-09 23:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Termina, ca e ceva serios!
Pana atunci, ca sa nu fiu offtopic, Va prezint: Johnny SG @ 4td `09 -> https://www.youtube.com/watch?v=nhKuajrTrRk

Tweety_rzw 21-04-09 23:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Acum nu mi-a mai tremurat mâna ca să nu mai zică lumea că îmi tremură mâna ;) ! Frumos edit Lucian bravo'sss :D binee Jhonny în amintirea e36 ;) !


All times are GMT +2. The time now is 18:23.

- Copyright 2026 4Tuning