Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MihaiCsl 06-03-11 21:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4148219)
Batman batman:E NEGRU de 2 ori am scris asta!
Sa mor daca nu o sa va tai bilete sa va uitati la ea ca poate asa o sa cititi toate posturile de la cap la coada

La ce atitudine ai, pacat de masina, ca merita un proprietar mai bun. :)
Ultimul mesaj pe acest subiect. :)

lucianfr 06-03-11 21:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4148248)
La ce atitudine ai, pacat de masina, ca merita un proprietar mai bun. :)
Ultimul mesaj pe acest subiect. :)

Ai dreptate! hai ca ti-o vind tie nu o vrei?Ai reusit sa pui ceva bani deoparte din alocatie?Vezi-ti puiule te rog de viata ta care de abia incepe si nu te mai baga in treburile oamenilor mari.
Ps: am terminat si eu cu postarile eronate sau nu.Am vrut doar sa comunic cu oamenii care stiu ce vorbesc.Pt putoii care ma judeca ramine sa ne vedem prin iasi sa vad daca merge masina mai repede decit bicicleta lor!Sa aveti toti o seara placuta!

D3m0N 06-03-11 22:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4148269)
Ai dreptate! hai ca ti-o vind tie nu o vrei?Ai reusit sa pui ceva bani deoparte din alocatie?Vezi-ti puiule te rog de viata ta care de abia incepe si nu te mai baga in treburile oamenilor mari.
Ps: am terminat si eu cu postarile eronate sau nu.Am vrut doar sa comunic cu oamenii care stiu ce vorbesc.Pt putoii care ma judeca ramine sa ne vedem prin iasi sa vad daca merge masina mai repede decit bicicleta lor!Sa aveti toti o seara placuta!

Punct ochit, punct lovit. Felicitari pentru masina si sa te bucuri de ea fara incidente

crywolf 06-03-11 23:29

Re: Masini tari din Iasi
 
singurul BMW care nu arata a BMW. Am condus asa ceva o singura data si e o masina superba. Drept ca nu era cinciar ..... nah, nu am avut bafta asta.
Daca ai iesit cu ea pe strada pana acum, cel mai interesant este sa te intrebe CE MASINA E AIA si apoi sa le vezi moaca de neincredere cand le zici ca e beemer :)) toata lumea pariu ca fuge sa caute sigla.......

Faina masina, sa te tina sanatos si sa te vad cat mai des cu ea prin Iasi.

vinyl 07-03-11 06:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Baaaa ce urat e asta ...

ZyZ 07-03-11 07:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Oare cati dementi dupa BMW pe care sa-i mai cheme si Lucian si care sa mai stie si de 4T sunt in orasu' asta? Lucian, ziceai ceva de provocari ? :-P

MnezO 08-03-11 12:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Lucian Lucian m-ai starnit :)) ! Succes cu masina abia astept sa o vad !

lucianfr 10-03-11 16:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4148863)
Oare cati dementi dupa BMW pe care sa-i mai cheme si Lucian si care sa mai stie si de 4T sunt in orasu' asta? Lucian, ziceai ceva de provocari ? :-P

Ei provocari la Nfs, pe pc:D:D tu te gindeai la altceva?:D:D:D.Suntem prea batrini pt altceva decit jocuri pe calculator.

lucianfr 10-03-11 16:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4152580)
Lucian Lucian m-ai starnit :)) ! Succes cu masina abia astept sa o vad !

Daca mai ai numarul meu de telefon(ar fi cazul,desi cred ca nici nu ti-ai dat seama cine sunt:D:D:D) da-mi un tirr si esti primul!

crvalx 18-03-11 16:15

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
ce masina periculoas am prin eu azi pe la 14:30 pe independentei :lol::lol:

Victor_Is 18-03-11 17:37

Re: Masini tari din Iasi
 
ultima postare mergea pe topicul cu Kamikaze de Iasi ;))
Nu e primul "tir" care il vad e independentei. Cand veneam intr-o seara spre casa am vazut doua tiruri cu nr straine (nu mai stiu ce tara) cum sprintau baietii prin fata pe la UMf in timp ce vorbeau si prin statie. Cred ca si-au dat seama ca au incurcat "benzile" si se grabeau spre iesire sa nu de-a nas cu politia.Na, se mai intampla si la case mai mari :D

Bogdan.IS 18-03-11 20:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Off-topic : e PROST semnalizat drumul de centura(care nici nu prea este) ... si strainii care vin se trezesc deodata in centrul orasului

MnezO 18-03-11 21:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4180621)
Off-topic : e PROST semnalizat drumul de centura(care nici nu prea este) ... si strainii care vin se trezesc deodata in centrul orasului

adevarat graiesti ! Daca ma opreste politia tirist fiind si mai ales din alta tara, ii dau in judecata pentru cu nu exista indicatoare rutiere care sa ma indrume, asa ca ma trezesc la fundatie pentru ca intrarea in Iasi prin pacurari in 5 minute ma duce acolo !

vlad87 19-03-11 22:00

Re: Masini tari din Iasi
 
A aparut cumva un M3 albastru cu numere de B ?! Sau era doar in trecere pe la campionat ?

lucian_90tud 19-03-11 22:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut si eu azi M3-ul albastru. Era la ERA. Probabil a venit pentru campionat.

Bogdan.IS 20-03-11 10:04

Re: Masini tari din Iasi
 
tot acel M3 se agita aseara pe copou ,in fata la Deja Vu ...

Nuicarc 20-03-11 14:53

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4183512)
A aparut cumva un M3 albastru cu numere de B ?! Sau era doar in trecere pe la campionat ?

Cea mai frumoasa culoare pe care am vazut-o vreodata pe un M3.
Culoarea si jantele BBS il fac cu totul aparte :D!

vlad87 20-03-11 14:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta si albastrul de pe RS . :)

Dan101 20-03-11 18:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4185113)
Cea mai frumoasa culoare pe care am vazut-o vreodata pe un M3.
Culoarea si jantele BBS il fac cu totul aparte :D!

Multumim de poze :D arata ''grav'' , cred ca este doar in trecere la campionat :D l-am admirat si eu putin azi la ERA :)

vinyl 20-03-11 18:41

Re: Masini tari din Iasi
 
OMG:shock:

Nuicarc 20-03-11 19:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Dan101 (Post 4185678)
Multumim de poze :D arata ''grav'' , cred ca este doar in trecere la campionat :D l-am admirat si eu putin azi la ERA :)

Mai mult ca sigur era in trecere,la fel mai era un G AMG de Suceava si un Focus ST.
Arata grav din cauza culorii probabil,daca era alb sau ceva nu cred ca era la fel de "hot" :D.

CRyS` 21-03-11 10:03

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
Si altele...

lucian_90tud 21-03-11 10:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Prea frumoasa masina....si in special culoarea ;)

bakal 21-03-11 19:56

Re: Masini tari din Iasi
 
M3-ul e al unui fost pilot de drift...

vinyl 21-03-11 20:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina e fara cuvinte..dar soferul..ba.:-)

N3n3a 21-03-11 20:48

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut azi noul CLS.. superba masina.. arata mult mai bine in realitate.. din pacate nu am reusit sa ii fac poze..

vlad87 21-03-11 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Adica asta ?!
http://www.team-bhp.com/forum/attach...rendered-3.jpg

Deja?

ESPinoza 22-03-11 00:05

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
adica asta

CRyS` 22-03-11 07:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Urmeaza sa si-o cumpere Espionoza! :lol:Vlad, tot esti vecin de oras cu Espi ... stai calm ca te invita sa te plimbi cu ea o tura!

bakal 22-03-11 21:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4189071)
Masina e fara cuvinte..dar soferul..ba.:-)

nah.. nu se pot toate la un loc:evil::-P:lol:

vinyl 22-03-11 21:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Pai cum frate,daca ai BMW M3/trebuie sa parchezi pe 2 locuri?

vlad87 22-03-11 22:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4190023)
Urmeaza sa si-o cumpere Espionoza! :lol:Vlad, tot esti vecin de oras cu Espi ... stai calm ca te invita sa te plimbi cu ea o tura!

:)) :))

D3m0N 22-03-11 23:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4192203)
Pai cum frate,daca ai BMW M3/trebuie sa parchezi pe 2 locuri?

daca observi el a parcat langa cel din dreapta lui....

TuningBoy 23-03-11 20:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Avem in Iasi un kick ass diesel (un diesel care te lasa cu gura masca)?:D

ma rafer la un diesel cu multi CP sau alte specificatii care ies din tipar:-)

vinyl 23-03-11 21:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4194959)
Avem in Iasi un kick ass diesel (un diesel care te lasa cu gura masca)?:D

ma rafer la un diesel cu multi CP sau alte specificatii care ies din tipar:-)

Stock sunt multe..

kristi_is 23-03-11 23:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4194959)
Avem in Iasi un kick ass diesel (un diesel care te lasa cu gura masca)?:D

ma rafer la un diesel cu multi CP sau alte specificatii care ies din tipar:-)

cele ale fratilor Comanescu ? 330d-uri am impresia ca sunt amandoua, daca le mai au. vazusem ca unu dintre ei si-l vopsise albastru cum e m3-ul de mai sus aproape, oricum, criminala culoare.

Nuicarc 24-03-11 16:03

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Un Skyline stickerit :D.

TuningBoy 24-03-11 19:58

Re: Masini tari din Iasi
 
WANTED:
1. Audi Q7 W12 - alb!
2. Audi R8 -gri
3. Ferrari F430 - rosso
4. Masserati
5. Audi RS5
6. Subaru WRX STI

...si ma mai gandesc.....

Daca stii detalii referitoare la proprietari esti rugat sa ne contactezi prin PM, mail sau orice altceva, cat mai repede!:-)

vlad87 24-03-11 21:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4197609)
WANTED:

5. Audi RS5

fortezi nota :))
S mai mergea :D

TuningBoy 24-03-11 22:21

Re: Masini tari din Iasi
 
:lol: Daca arata bine e bun ai A5 :D


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning