![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ultimul mesaj pe acest subiect. :) |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ps: am terminat si eu cu postarile eronate sau nu.Am vrut doar sa comunic cu oamenii care stiu ce vorbesc.Pt putoii care ma judeca ramine sa ne vedem prin iasi sa vad daca merge masina mai repede decit bicicleta lor!Sa aveti toti o seara placuta! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
singurul BMW care nu arata a BMW. Am condus asa ceva o singura data si e o masina superba. Drept ca nu era cinciar ..... nah, nu am avut bafta asta.
Daca ai iesit cu ea pe strada pana acum, cel mai interesant este sa te intrebe CE MASINA E AIA si apoi sa le vezi moaca de neincredere cand le zici ca e beemer :)) toata lumea pariu ca fuge sa caute sigla....... Faina masina, sa te tina sanatos si sa te vad cat mai des cu ea prin Iasi. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Oare cati dementi dupa BMW pe care sa-i mai cheme si Lucian si care sa mai stie si de 4T sunt in orasu' asta? Lucian, ziceai ceva de provocari ? :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Lucian Lucian m-ai starnit :)) ! Succes cu masina abia astept sa o vad !
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
ce masina periculoas am prin eu azi pe la 14:30 pe independentei :lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
ultima postare mergea pe topicul cu Kamikaze de Iasi ;))
Nu e primul "tir" care il vad e independentei. Cand veneam intr-o seara spre casa am vazut doua tiruri cu nr straine (nu mai stiu ce tara) cum sprintau baietii prin fata pe la UMf in timp ce vorbeau si prin statie. Cred ca si-au dat seama ca au incurcat "benzile" si se grabeau spre iesire sa nu de-a nas cu politia.Na, se mai intampla si la case mai mari :D |
Re: Masini tari din Iasi
Off-topic : e PROST semnalizat drumul de centura(care nici nu prea este) ... si strainii care vin se trezesc deodata in centrul orasului
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
A aparut cumva un M3 albastru cu numere de B ?! Sau era doar in trecere pe la campionat ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut si eu azi M3-ul albastru. Era la ERA. Probabil a venit pentru campionat.
|
Re: Masini tari din Iasi
tot acel M3 se agita aseara pe copou ,in fata la Deja Vu ...
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Quote:
Culoarea si jantele BBS il fac cu totul aparte :D! |
Re: Masini tari din Iasi
Asta si albastrul de pe RS . :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
OMG:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Arata grav din cauza culorii probabil,daca era alb sau ceva nu cred ca era la fel de "hot" :D. |
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
Si altele...
|
Re: Masini tari din Iasi
Prea frumoasa masina....si in special culoarea ;)
|
Re: Masini tari din Iasi
M3-ul e al unui fost pilot de drift...
|
Re: Masini tari din Iasi
Masina e fara cuvinte..dar soferul..ba.:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut azi noul CLS.. superba masina.. arata mult mai bine in realitate.. din pacate nu am reusit sa ii fac poze..
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
adica asta
|
Re: Masini tari din Iasi
Urmeaza sa si-o cumpere Espionoza! :lol:Vlad, tot esti vecin de oras cu Espi ... stai calm ca te invita sa te plimbi cu ea o tura!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Pai cum frate,daca ai BMW M3/trebuie sa parchezi pe 2 locuri?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Avem in Iasi un kick ass diesel (un diesel care te lasa cu gura masca)?:D
ma rafer la un diesel cu multi CP sau alte specificatii care ies din tipar:-) |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Un Skyline stickerit :D.
|
Re: Masini tari din Iasi
WANTED:
1. Audi Q7 W12 - alb! 2. Audi R8 -gri 3. Ferrari F430 - rosso 4. Masserati 5. Audi RS5 6. Subaru WRX STI ...si ma mai gandesc..... Daca stii detalii referitoare la proprietari esti rugat sa ne contactezi prin PM, mail sau orice altceva, cat mai repede!:-) |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
S mai mergea :D |
Re: Masini tari din Iasi
:lol: Daca arata bine e bun ai A5 :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning