![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da noi ne cunoastem sau cum???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ne cunoastem bah nenorocitule.....apropos sunt dunga :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Kimi, s-ar putea sa fie Dima, s-ar putea sa fie Vali XXL :-?? cine stie...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ati luat-o razna.. astea sunt subiecte de forum?... (nu ma mai obligati sa sterg posturi, ganditi 10 sec in plus si la urmari)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ianis, trebuie sa discutam zilele astea neaparat! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am sa vin cand te astepti mai putin ;) suntem in legatura indirecta cum s-ar spune :)) eu stiu tot ...vad tot ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
De astazi 30.01.2009 Bogdy numai are nr de inmatriculare B-44-BGY este inlocuit de B-12-BOG Multumesc! :D:twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari :) sa le "porti" sanatos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si oare de la ce vine bog :rolleyes2:twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa le stapanesti sanaros!!!
P.S dami un telefon mic te rog! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am un 5110 pentru daffy! e destul de mic?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))))))) ba daffy ... o fi bine sa dai beep pe cosmote ? =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S cred ca numai are rost discutia pe care vrei sa o purtam luciane |
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning