![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
am si eu o simpla intrebare.. ce latime are 996 a lui ono si ce lungime are subaru a lui seby ???
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Lasati suferinta de mari fotografi,ati dat si voi properties si ati vazut ce aparat s-a folosit si gata, sariti la gatul omului... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
prietene... am inteles ca esti fan LegalRacing dar incearca sa fii corect si impartial. si eu sunt membru MR si am incercat sa imi mentin obiectivismul...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
oameni dragi, daca as fi paranoic as spune ca ce se intampla acum poate fi o strategie de marketing. stiti voi: urmatoarea legala, ono vs seby, pac pac, miau miau, cot cot... dar sunt perfect sanatos si nu zic eu asta ci un nebun cu acte.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
SaintDick,in principiu demonstratia ta este foarte corecta insa bazata exclusiv pe niste fotografii de o calitate discutabila (exceptie facand demonstratia legata de faptul ca,intr-adevar,prima imagine nu-i facuta la sosire.....dar cine a afirmat ca acolo ar fi???-poate n-am fost eu atent... ) si ...nu prea demonstreaza nimic legat de rezultatul confruntarii;). Teoria cu strategia de marketing este fantezie, fara sa neg ca evenimentul ar putea focaliza interesul multor sponsori/oameni din media ,asupra curselor si a LR...ceea ce este rau cumva?..io nu cred,ba dimpotriva,sunt de parere ca ar fi ceva benefic tuturor;)
Numai bine, |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Asta cu proba .... ai dreptate. Oricum din punctul meu de vedere e 1-1 . Ambii merita felicitati si din punctul meu de vedere e cea mai atre cursa de pana acum. Ca nu e tocmai decisa ... e simplu .... 2 din 3 .
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
seby a afirmat printr-o repetitie de decupaje, ca acela este finishul si ca el are un bot de masina in fata.
ma bucur ca ai vazut ce am vazut si eu legat de "jocuri", in ipoteza in care am fi paranoici amandoi. nu este de blamat intentia ci modul. si nu in beneficiul tuturor, doar al unora. eu unul nu-s in extaz ca-s dus de nari. asta inseamna ca cineva incearca asta si pe viitor poate mai mult. asa nu! oricum, legat de cursa, se pare ca au scos undeva sub 10 secunde, ceea ce-i bine si doar asta ar trebuie sa atraga sponsori, media etc. restul e pur romanism. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Eu doar am incercat sa explic ce si cum se intampla daca facea cum a zis baiatul ala...aiurel |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu cred ca s-a scos sub 10 sec,poate undeva sub 11 dar peste 10.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
parerea mea e ca sunt masini de sub 10 secunde
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
probabil aproape de 9 sec....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:00. |
- Copyright 2026 4Tuning