Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

Fixius 23-01-07 19:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
am si eu o simpla intrebare.. ce latime are 996 a lui ono si ce lungime are subaru a lui seby ???

George_P. 23-01-07 20:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by aiurel (Post 711439)
poza poate fi facuta la 300 la ora ...se poate face cu un aparat foto semi profesional...reglezi timpul de expunere..si iese clar....pana si spitele.
elereonu:

Si iesea o mare varza, timpul de expunere il dai mai mare cand nu e destula lumina acolo unde se face poza(indoor/outdoor) si camera sa fie asezata pe un trepied ceva fix, cu mana libera cum mai era si ala in sant acolo...0% sanse sa-i fi iesit lui poza asa perfect :rolleyes2

Lasati suferinta de mari fotografi,ati dat si voi properties si ati vazut ce aparat s-a folosit si gata, sariti la gatul omului...

Achim 23-01-07 21:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
prietene... am inteles ca esti fan LegalRacing dar incearca sa fii corect si impartial. si eu sunt membru MR si am incercat sa imi mentin obiectivismul...

DragosT 23-01-07 21:19

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
oameni dragi, daca as fi paranoic as spune ca ce se intampla acum poate fi o strategie de marketing. stiti voi: urmatoarea legala, ono vs seby, pac pac, miau miau, cot cot... dar sunt perfect sanatos si nu zic eu asta ci un nebun cu acte.

Lucian 23-01-07 21:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SaintDick (Post 712054)
oameni dragi, daca as fi paranoic as spune ca ce se intampla acum poate fi o strategie de marketing. stiti voi: urmatoarea legala, ono vs seby, pac pac, miau miau, cot cot... dar sunt perfect sanatos si nu zic eu asta ci un nebun cu acte.

O legala are nevoie de marketing ? Ahaaaaa si marmota .....

DragosT 23-01-07 21:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 712057)
O legala are nevoie de marketing ? Ahaaaaa si marmota .....

esti nebun :) ! daca nu vezi lucrurile doar dpdv al nr de concurenti...marmota leaga banii cu elastici. oricum, trist. "avem proba! no. noi o avem! ba fugi ca a mea-i mai proba decat a ta! fugi ca nu stii ce proba am eu!" si totusi, proba?

lascarica 23-01-07 21:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
SaintDick,in principiu demonstratia ta este foarte corecta insa bazata exclusiv pe niste fotografii de o calitate discutabila (exceptie facand demonstratia legata de faptul ca,intr-adevar,prima imagine nu-i facuta la sosire.....dar cine a afirmat ca acolo ar fi???-poate n-am fost eu atent... ) si ...nu prea demonstreaza nimic legat de rezultatul confruntarii;). Teoria cu strategia de marketing este fantezie, fara sa neg ca evenimentul ar putea focaliza interesul multor sponsori/oameni din media ,asupra curselor si a LR...ceea ce este rau cumva?..io nu cred,ba dimpotriva,sunt de parere ca ar fi ceva benefic tuturor;)
Numai bine,

Lucian 23-01-07 21:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Asta cu proba .... ai dreptate. Oricum din punctul meu de vedere e 1-1 . Ambii merita felicitati si din punctul meu de vedere e cea mai atre cursa de pana acum. Ca nu e tocmai decisa ... e simplu .... 2 din 3 .

DragosT 23-01-07 21:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
seby a afirmat printr-o repetitie de decupaje, ca acela este finishul si ca el are un bot de masina in fata.
ma bucur ca ai vazut ce am vazut si eu legat de "jocuri", in ipoteza in care am fi paranoici amandoi. nu este de blamat intentia ci modul. si nu in beneficiul tuturor, doar al unora. eu unul nu-s in extaz ca-s dus de nari. asta inseamna ca cineva incearca asta si pe viitor poate mai mult. asa nu!
oricum, legat de cursa, se pare ca au scos undeva sub 10 secunde, ceea ce-i bine si doar asta ar trebuie sa atraga sponsori, media etc. restul e pur romanism.

ESPinoza 23-01-07 21:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SaintDick (Post 712093)
seby a afirmat printr-o repetitie de decupaje, ca acela este finishul si ca el are un bot de masina in fata.
ma bucur ca ai vazut ce am vazut si eu legat de "jocuri", in ipoteza in care am fi paranoici amandoi. nu este de blamat intentia ci modul. si nu in beneficiul tuturor, doar al unora. eu unul nu-s in extaz ca-s dus de nari. asta inseamna ca cineva incearca asta si pe viitor poate mai mult. asa nu!
oricum, legat de cursa, se pare ca au scos undeva sub 10 secunde, ceea ce-i bine si doar asta ar trebuie sa atraga sponsori, media etc. restul e pur romanism.

sub 10 secunde? ...

George_P. 23-01-07 21:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Achim (Post 712034)
prietene... am inteles ca esti fan LegalRacing dar incearca sa fii corect si impartial. si eu sunt membru MR si am incercat sa imi mentin obiectivismul...

Te-nseli....ai mai vazut tu vreun post de-al meu pana acum ?? Sa ma bat cu pumnul in piept ca stiu eu, ca fac eu ?? Am zis eu ceva de cine a batut, de cine a luat-o sa ma bag aiurea ??

Eu doar am incercat sa explic ce si cum se intampla daca facea cum a zis baiatul ala...aiurel

Trainer 23-01-07 21:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu cred ca s-a scos sub 10 sec,poate undeva sub 11 dar peste 10.

shadowro 23-01-07 22:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
parerea mea e ca sunt masini de sub 10 secunde

yknot 23-01-07 22:04

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
probabil aproape de 9 sec....

lowrider 23-01-07 22:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
http://videos.streetfire.net/search/...be0063c843.htm


All times are GMT +2. The time now is 13:00.

- Copyright 2026 4Tuning