Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 19-11-06 00:18

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.

solo24 19-11-06 13:20

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
tot respectu pt dumnevoastra
ce ziceti de cls de politzie din germania?eu zic ca ar putea sa scapati de ea daca ar fi asa sa va luati la intrecere

Sasha_z 19-11-06 13:35

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
ceva poze mai noi???:baby:

b0n3s 03-12-06 11:41

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 628267)
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.

hhmmm, acel porsche este cumva a lu ONO??????

Razvan-CT 03-12-06 13:40

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by b0n3s (Post 645770)
hhmmm, acel porsche este cumva a lu ONO??????

da e a lui Ono

George_P. 10-12-06 21:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 628267)
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.

Si nici n-o sa reuseasca...

;)

b0n3s 21-12-06 14:10

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather (Post 645943)
da e a lui Ono

ce pot sa zic....felicitari sebastiane... & keep the good work

vlad_Mafiotu 24-12-06 20:38

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
felicitari pt masina o sa mai treaca vreo cativa ani pana o sa poata cineva sa te intreaca

SEBASTIAN 24-12-06 23:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Va multumesc si am sa incerc sa ma autoepasesc!

sco211 26-12-06 03:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
este vorba cumva de supra lui virgil din germania???
:D
:-w
auzisem ceva ca tre sa vina in rom special...;)
deci s-a intamplat? :D

Bryan 26-12-06 03:37

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
cat consuma ?:)

SEBASTIAN 26-12-06 08:52

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da de acea Supra era vorba.
Consumul e undeva intre 8-9% si 100% sau mai mult.

CeReS 26-12-06 13:56

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Vorbesi serios? Cum ai scos 8-9 ???? Eu sub 10 nu am reusit niciodata. Dar nici peste 70.

SEBASTIAN 26-12-06 16:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da dar e vorba de alt motor, alta electronica alte piese, totul difera.

sco211 26-12-06 16:53

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
deci nu te-a facut, a?
:D
ins ca baiatu tre sa mai munceasca...
stii cumva daca avea ESPul sau cum se num antiderapajul la ei...?
ca zisese ca l-a dat jos ca sa poata sa faca burnout...la liniutze pierde...:(
V-ati dat de mai multe ori?
pls...povesteste...sau da-mi un link daca este vreun post p tema asta...:D
io vb cu el p mess si trebuia sa vin la buc sa-l vad...dar am inteles ca a fost ceva mai secreta asa...;)
oki...deci daca poti sa imi spui...as fii super multumit:D
10x


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning