Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Insanerzw 13-08-08 00:55

Re: Evl*Skillz
 
Cine a facut Prima poza din alea 4 e mare talent :lol: se vede frumos ceva pe el...daca observati ;)

j.v.l 13-08-08 05:20

Re: Evl*Skillz
 
am observat :)
talent rau de tot
BRAVO !

alexGTI 13-08-08 13:11

Re: Evl*Skillz
 
smechere poze :P
e mana lui santos la mijloc :)

EvLSant0S 14-08-08 02:02

Re: Evl*Skillz
 
huh ? ce observati fratilor pe acolo ?

leonard 14-08-08 02:03

Re: Evl*Skillz
 
io ma chinui de 2 zile sa observ ceva:))))))) inafara de o poza misto:)

f0cs 14-08-08 02:12

Re: Evl*Skillz
 
ia uita`te din alt unghi...sau da`ti contrast mai mare la monitor..si ai sa vezi...:DD:

Insanerzw 14-08-08 02:13

Re: Evl*Skillz
 
:lol:Sau cei care au PLASMA:twisted: ...ee doar nu sunt singurul care a observat :lol:? sau asa ochi format am:rolleyes2;) ..

f0cs 14-08-08 02:14

Re: Evl*Skillz
 
eu am vzt din greseala...ma uitam si in acelasi timp m`am intins pe birou...si...tannanana

EvLSant0S 14-08-08 05:22

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
glumeam ma :lol:
am pus niste linii pe acolo sa vad daca le observa cineva sau nu :lol:

anyway ..

acum ceva timp am iesit la o sedinta foto mai speciala, pe la pitesti, la un anume Catalin care a vazut pozele pe care le facem , i-a placut, si ne-a chemat la el :) a fost super tare, am fost pe transfagarasan cu un e klasse + un 307 tunat cap-coada :)

am facut 3 giga de poze ( nu exagerez )
pozele nu necesita photoshop caci ce e pe transfagarasan unii stiti altii probabil nu ... in fine, so .. setul asta e lipsit in comparatie cu celelalte de editare ... :)
a little preview .... maine urcam cca 7-8 poze...

dupa care le combinam cu gti-urile si tot asa.. :D
enjoy

Oxide 14-08-08 22:48

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1695344)
glumeam ma :lol:
am pus niste linii pe acolo sa vad daca le observa cineva sau nu :lol:

anyway ..

acum ceva timp am iesit la o sedinta foto mai speciala, pe la pitesti, la un anume Catalin care a vazut pozele pe care le facem , i-a placut, si ne-a chemat la el :) a fost super tare, am fost pe transfagarasan cu un e klasse + un 307 tunat cap-coada :)

am facut 3 giga de poze ( nu exagerez )
pozele nu necesita photoshop caci ce e pe transfagarasan unii stiti altii probabil nu ... in fine, so .. setul asta e lipsit in comparatie cu celelalte de editare ... :)
a little preview .... maine urcam cca 7-8 poze...

dupa care le combinam cu gti-urile si tot asa.. :D
enjoy

Un MARE asa DA ! :D
Sunt mult mai misto pozele astea decat cele editate masiv ( editare bg , etc etc ). Felicitari ! :tenisclap

ALX_ 15-08-08 00:06

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 1696823)
Un MARE asa DA ! :D
Sunt mult mai misto pozele astea decat cele editate masiv ( editare bg , etc etc ). Felicitari ! :tenisclap

Frumusetile naturii nu le poti reproduce in photoshop :D
Avem o tara frumoasa, pacat ca nu stim sa o valorificam cum trebuie .
Super poze !

26WRC 15-08-08 00:47

Re: Evl*Skillz
 
12 Attachment(s)
si editarea masiva are farmecul ei ;)

ceva din arhiva EvL*Skillz

p.s.( ideea era sa pun 2-3 poze ceva mai editate dar mi'au placut asa de multe incat nu m'am abtinut sa postez ceva mai multe:p)

NOTA MODERATOR: invatza sa scrii romanejte, nu pakistanezejte.

MARI_NSL 19-08-08 01:04

Re: Evl*Skillz
 
si foarte tare :-)

shantzu 19-08-08 06:14

Re: Evl*Skillz
 
ba esti nebun ... ce tari au iesit astea :)
Se pricep baietii din Evl*Skillz :lol:

Sonny 19-08-08 16:34

Re: Evl*Skillz
 
Foarte misto HDR-urile.


All times are GMT +2. The time now is 05:35.

- Copyright 2026 4Tuning