![]() |
Re: Evl*Skillz
Cine a facut Prima poza din alea 4 e mare talent :lol: se vede frumos ceva pe el...daca observati ;)
|
Re: Evl*Skillz
am observat :)
talent rau de tot BRAVO ! |
Re: Evl*Skillz
smechere poze :P
e mana lui santos la mijloc :) |
Re: Evl*Skillz
huh ? ce observati fratilor pe acolo ?
|
Re: Evl*Skillz
io ma chinui de 2 zile sa observ ceva:))))))) inafara de o poza misto:)
|
Re: Evl*Skillz
ia uita`te din alt unghi...sau da`ti contrast mai mare la monitor..si ai sa vezi...:DD:
|
Re: Evl*Skillz
:lol:Sau cei care au PLASMA:twisted: ...ee doar nu sunt singurul care a observat :lol:? sau asa ochi format am:rolleyes2;) ..
|
Re: Evl*Skillz
eu am vzt din greseala...ma uitam si in acelasi timp m`am intins pe birou...si...tannanana
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
glumeam ma :lol:
am pus niste linii pe acolo sa vad daca le observa cineva sau nu :lol: anyway .. acum ceva timp am iesit la o sedinta foto mai speciala, pe la pitesti, la un anume Catalin care a vazut pozele pe care le facem , i-a placut, si ne-a chemat la el :) a fost super tare, am fost pe transfagarasan cu un e klasse + un 307 tunat cap-coada :) am facut 3 giga de poze ( nu exagerez ) pozele nu necesita photoshop caci ce e pe transfagarasan unii stiti altii probabil nu ... in fine, so .. setul asta e lipsit in comparatie cu celelalte de editare ... :) a little preview .... maine urcam cca 7-8 poze... dupa care le combinam cu gti-urile si tot asa.. :D enjoy |
Re: Evl*Skillz
Quote:
Sunt mult mai misto pozele astea decat cele editate masiv ( editare bg , etc etc ). Felicitari ! :tenisclap |
Re: Evl*Skillz
Quote:
Avem o tara frumoasa, pacat ca nu stim sa o valorificam cum trebuie . Super poze ! |
Re: Evl*Skillz
12 Attachment(s)
si editarea masiva are farmecul ei ;)
ceva din arhiva EvL*Skillz p.s.( ideea era sa pun 2-3 poze ceva mai editate dar mi'au placut asa de multe incat nu m'am abtinut sa postez ceva mai multe:p) NOTA MODERATOR: invatza sa scrii romanejte, nu pakistanezejte. |
Re: Evl*Skillz
si foarte tare :-)
|
Re: Evl*Skillz
ba esti nebun ... ce tari au iesit astea :)
Se pricep baietii din Evl*Skillz :lol: |
Re: Evl*Skillz
Foarte misto HDR-urile.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:35. |
- Copyright 2026 4Tuning