![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Bine zis :P ! Oricum ce ii taie pe ei capul fac , asa ca :-j !
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
care gropi..?!?
ca pana acum 2 sapt zburam....nu conta la mine....gropi..pe toate le luam..una nu`mi scapa:)) acum...so dus pe ....tre` sa merg incet:)) ca iar o fac lowrider pe dreapta:)) |
Re: Ramnicu Sarat
A tacut toata lumea pe aici ??:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Cativa de pe aici ne-am tras parasolare.Poze maine
|
Re: Ramnicu Sarat
speram k in seara asta vom vedea primi membri din south's racers
vrem cateva poze de grup baieti!!!!! |
Re: Ramnicu Sarat
poze numai cu troacele ca....
|
Re: Ramnicu Sarat
la ce greata aveti ,ne speriem drac' noi astia mai normali...
|
Re: Ramnicu Sarat
pompierule i-am facut cadou o masinuta lu fratitu ca abia acum m-am intalnit cu el,nu eram in Buc de ziua lui.
|
Re: Ramnicu Sarat
bai edi da tu esti chiar mizerie ,pe forumu asta cum primesti tu mail asa primesc sute de persoane,si pt k nu ne cunosc chiar o sa traga niste concluzii gresite ,si chiar nu am de gand sa ma fac de rahat din cauza ta,sper k intelegi ceva
|
Re: Ramnicu Sarat
ma scuzati
|
Re: Ramnicu Sarat
de la batranete mi se trage...
asa e bine BOSS ?:-) |
Re: Ramnicu Sarat
nu mai posta ma una dupa alta daca esti ultimu dai edit si adauga la primu
|
Re: Ramnicu Sarat
ma baieti..am auzit ca e unu' de face interioare din piele calumea pe acolo..stiti?detalii ceva?
|
Re: Ramnicu Sarat
unde acolo? in buzau sau in ramnic
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning