Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 19-06-08 19:56

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
CL 500! Mai aveam o poza cu el din fata,dar nu o gasesc. (Am aflat unde are casa propietarul Aston Martinului ;) )

limuzina 20-06-08 17:53

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
12 Attachment(s)
Am iesit la o plimbare : Un Cadilac CTS in Piata Unirii in parcare la hotel Unirea, pe Independentei un Bentley (cel cu MEM la numar) a intrat in parcare si eu bucuros alergam sa traversez si cand colo a intrat pe o parte si a iesit pe cealalta,Bentleyul crem l-am vazut pe Copou,Toyota MR2 de care va spuneam cu cateva zile in urma tot pe Copou si un Audi in Piata Unirii!De Ferrari si Aston Martin nici urma :sad::sad:!

D3m0N 20-06-08 18:02

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
6 Attachment(s)
a6 e a unui prieten de familie e bestial ;) si tot odata f. vechi
bucurate de mai multe poze limuzina! ;) scz de claritate dar is de vreo 2 ani;))
Attachment 568775 Attachment 568776 Attachment 568777

Attachment 568778 Attachment 568779 Attachment 568780

limuzina 20-06-08 20:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
https://www.youtube.com/watch?v=fDAYqlo-V2w eu am turbat cand am vazut::|:|:|:!

limuzina 21-06-08 15:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Am reusit sa fac doar 1 poza,ce masina este ???

bmwh548 21-06-08 17:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cred ca e un Mitsubishi GTO...
http://the-car-club.co.uk/Images/Pic...005%5D-400.jpg

D3m0N 21-06-08 17:06

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
in ce stil se uita tipa din spate la tine limuzina... esti chiar asa frumos?:))))

limuzina 21-06-08 18:13

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1604737)
in ce stil se uita tipa din spate la tine limuzina... esti chiar asa frumos?:))))

Da este un Mitsubishi FTO nu GTO!Nu s-a uitat numai tipa,s-a uitat si soferul si a zambit ;)!

CRyS` 21-06-08 18:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina....vaneaza o Corsa OPC albastra cu nr rosii... :P

Indice: ori la piatza de la Hala Centrala, ori la cea din Alexandru...ori pe Splai Bahlui ...!

slip 21-06-08 22:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ori in garaj ;)

KAZZY 22-06-08 11:11

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Masina sta numai in garaj:) Ies la plimbare cu ea o data sau de 2 ori maxim pe saptamana.Sunt perioade cand o scot o data la 2 saptamani:) :lol: Masina momentan are numere rosii fiindca am luat-o pe data de 9 iunie de la dealer.Va primi nr negre definitive de bucuresti luna viitoare pe 9 iulie;) Deci in concluzie,limuzina,te admir ca esti un tip caruia ii place sa pozeze masini prin iasi,dar a mea e greu sa o prinzi in trafic deoarece ii place sa hiberneze prin garaj...:lol: Cu respect,Cazimir

D3m0N 22-06-08 13:21

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
mai bine nu spuneai .. 8-| prima oara te intreaba unde stai de acuma... si vine sa i`o scoti din garaj sa ii faca poze din toate unghiurile... ca si povestea cu viper`ul.. oricum din partea mea felicitari pt exemplar!

limuzina 22-06-08 13:34

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Asa D3mON fi rau,baga-i porstii in cap!Stai linistit ca deja iam trimis un privat ;););)!Da totusi la ala cu dodgeul se merita ...totusi e un dodge viper!Nu o sa ma duc acasa la om pt un Opel,sa fim seriosi:D!La Ferrari,Aston Martin,Viper da...acolo se merita:D!

Hurricane 22-06-08 15:37

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Niste poze cu maseratti


https://img208.imageshack.us/img208/6...7268jj7.th.jpg


https://img410.imageshack.us/img410/2...7269tr9.th.jpg



https://img410.imageshack.us/img410/6...7273xh0.th.jpg



https://img410.imageshack.us/img410/2...7274nt3.th.jpg



https://img410.imageshack.us/img410/1...7275vq7.th.jpg



https://img410.imageshack.us/img410/2...7276yc2.th.jpg




https://img410.imageshack.us/img410/3...7278lk9.th.jpg




https://img410.imageshack.us/img410/4...7280ey5.th.jpg




https://img126.imageshack.us/img126/5...7283cp1.th.jpg

limuzina 22-06-08 16:02

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
L-am vazut si eu pe Pacurari!Unde l-ai vazut ca nu imi dau seama??


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning