Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

shantzu 26-04-07 14:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 871828)
Pai hai sa ne sucim cumva si sa mergem...
Eu unul merg.
Shoaka Junior...? Iti anunti prezentza?
Rezervare la VR6???
TNG si Shoaka Junior, astept confirmare...
Putem sa trecem si pe la Romexpo sa vedem motoarele la SMAEB :peace:

din pacate shoaca junior nu o sa poata sa va onoreze cu prezenta :cry:
las distractia si forja unui VR6u pentru voi ... :shock:





(u= ulei ) :mrgreen:

DONU' 26-04-07 16:10

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Te dau afara din Klan!!!
Nu se poate sa tradezi Klanul tocmai cand mergem la fomei!
O sa merg singur pana la urma! Si-asa n-aveam ce face sambata!

kraven_4_all 26-04-07 16:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
asta e....sa inteleg k`o sa te simti singur inconjurat de atatea femei ...goale?:)

bogdan_wrc 27-04-07 08:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 866636)
In weekend ce facem, mergem la Expozitie de masini la Bucuresti la Porneturi?

si multimea striga MARE< MARE,MARE,MARE.....mamaiaaaaaaaaa
sambata seara trag si eu o fuga pana duminica, ca nu poate lipsa Martie din post :)))))

vedeti ca duminica sunt || demaraje paralele....

kraven_4_all 27-04-07 10:01

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
am auzit de acele demaraje in paralel...yo 1 n`am cum sa ajung si sincer nici nu ma oftic...

DONU' 27-04-07 11:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Auzi la ei, curse...
Ce draq sunt alea?
Intreceri intre masini modificate?
Ntzntzntz, cata inconstientza... :lol:
Eu unul, cred ca ma duc sambata la Bucuresti.
Sambata seara cred ca iese iar un dezmatz... :peace:

Elena[] 26-05-07 12:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce facem asta seara?
merem pe undeva?
sau la sala ca de obicei?

platon911 26-05-07 16:23

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poi da cred k tot pe la sala ajungem mai spre midnight asa......

DONU' 30-05-07 14:24

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Propun un gratar in weekend.
La Paltinu! Cine e de acord?
Facem o reintregire a comunitatii?
Sa fim multi..., sa invadam pajistile...!!!
Astept confirmarea. Da-i Doamne sa fie vreme buna!

PH86MIN 30-05-07 14:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ar fii o idee buna,as veni si eu dak nu va deranjez,dar sa vad k aseara mi a picat telu si tre sa il repar :( iar dak mi ar ramane $ m as baga la un gratarel :D

Aadryan 30-05-07 14:46

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Mah veniti si voi la Snagov daca e? Si facem si o baie, ca pe caldura asta.......... Eu deja am vb cu aia de la facultate si a ramas sa ne ducem duminica!

bogdan_wrc 30-05-07 15:26

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
eu va trebuie sa zic Pass weekendula sta...sorry DOn

tng 30-05-07 15:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 925518)
Propun un gratar in weekend.
La Paltinu! Cine e de acord?
Facem o reintregire a comunitatii?
Sa fim multi..., sa invadam pajistile...!!!
Astept confirmarea. Da-i Doamne sa fie vreme buna!

vineri seara-noaptea? :D
sambata? ... sau cand?

as veni si eu

GiGiCarbiT 30-05-07 17:22

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Prezentttt!!!!!!!eu Zic Sa O Ardem Sambata!!!!! Gratarel...baitza///sus In Poiana Dupa Baraj!!

DONU' 31-05-07 02:12

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Ok!
TRE, Fane, va trec la prezenti. Sigur vine si T@z ca o sa fie acasa, poate mai racolam si din salariati..., mai discutam maine seara despre treaba asta.
In principiu ramane Paltinu. Ca tot am promis la catziva ca mergem acolo...
Poate vin si AML-oii... Facem frate..., facem gratar!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning