![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
las distractia si forja unui VR6u pentru voi ... :shock: (u= ulei ) :mrgreen: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Te dau afara din Klan!!!
Nu se poate sa tradezi Klanul tocmai cand mergem la fomei! O sa merg singur pana la urma! Si-asa n-aveam ce face sambata! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
asta e....sa inteleg k`o sa te simti singur inconjurat de atatea femei ...goale?:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
sambata seara trag si eu o fuga pana duminica, ca nu poate lipsa Martie din post :))))) vedeti ca duminica sunt || demaraje paralele.... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
am auzit de acele demaraje in paralel...yo 1 n`am cum sa ajung si sincer nici nu ma oftic...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Auzi la ei, curse...
Ce draq sunt alea? Intreceri intre masini modificate? Ntzntzntz, cata inconstientza... :lol: Eu unul, cred ca ma duc sambata la Bucuresti. Sambata seara cred ca iese iar un dezmatz... :peace: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce facem asta seara?
merem pe undeva? sau la sala ca de obicei? |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poi da cred k tot pe la sala ajungem mai spre midnight asa......
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Propun un gratar in weekend.
La Paltinu! Cine e de acord? Facem o reintregire a comunitatii? Sa fim multi..., sa invadam pajistile...!!! Astept confirmarea. Da-i Doamne sa fie vreme buna! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ar fii o idee buna,as veni si eu dak nu va deranjez,dar sa vad k aseara mi a picat telu si tre sa il repar :( iar dak mi ar ramane $ m as baga la un gratarel :D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Mah veniti si voi la Snagov daca e? Si facem si o baie, ca pe caldura asta.......... Eu deja am vb cu aia de la facultate si a ramas sa ne ducem duminica!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
eu va trebuie sa zic Pass weekendula sta...sorry DOn
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
sambata? ... sau cand? as veni si eu |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Prezentttt!!!!!!!eu Zic Sa O Ardem Sambata!!!!! Gratarel...baitza///sus In Poiana Dupa Baraj!!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Ok!
TRE, Fane, va trec la prezenti. Sigur vine si T@z ca o sa fie acasa, poate mai racolam si din salariati..., mai discutam maine seara despre treaba asta. In principiu ramane Paltinu. Ca tot am promis la catziva ca mergem acolo... Poate vin si AML-oii... Facem frate..., facem gratar!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning