![]() |
da, este japoneza..
|
mazda cumva?
|
Infinity ???
Ce draqu e cu emblema aia de Lincoln pe ea ??? :roll: :roll: :roll: |
Emblema nu e de Lincoln, uite-te la roti la emblema.
Spune anul fabricatiei :roll: |
Quote:
ok..hai sa zicem ca este si infiniti...dar ce model este?[/quote] |
i30 sau G45 ca pe net nu am gasit de niciunele...
|
Quote:
hai ca a fost aproape corect ...... pune poza... |
1 Attachment(s)
:?: Ziceti va rog si modelul si anul, ca a fost facuta doar 3 ani.
|
Honda Acord Aerodeck 2.0 ex 1986-1989 :lol:
|
1 Attachment(s)
Una simpla!
|
Ascona ???
|
mi se pare sau e ford escort?
:oops: |
1 Attachment(s)
mda.... sigur e.... uite pozna:
|
Lambo Miura?
|
nope....
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning