Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

BMW_M 19-02-05 03:47

da, este japoneza..

darkager 19-02-05 11:04

mazda cumva?

Hondarul 19-02-05 12:36

Infinity ???

Ce draqu e cu emblema aia de Lincoln pe ea ??? :roll: :roll: :roll:

Sc0OTeR 19-02-05 13:14

Emblema nu e de Lincoln, uite-te la roti la emblema.
Spune anul fabricatiei :roll:

BMW_M 20-02-05 02:40

Quote:

Hondarul Posted: Sat Feb 19, 2005 11:36 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Infinity ???

Ce draqu e cu emblema aia de Lincoln pe ea ???

ok..hai sa zicem ca este si infiniti...dar ce model este?[/quote]

Hondarul 20-02-05 08:36

i30 sau G45 ca pe net nu am gasit de niciunele...

BMW_M 20-02-05 08:58

Quote:

Hondarul Posted: Sun Feb 20, 2005 7:36 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

i30 sau G45 ca pe net nu am gasit de niciunele...
este infiniti M45 pt sua si in japonia nissan cedric..

hai ca a fost aproape corect ......

pune poza...

Hondarul 20-02-05 09:51

1 Attachment(s)
:?: Ziceti va rog si modelul si anul, ca a fost facuta doar 3 ani.

xxdadixx 20-02-05 10:43

Honda Acord Aerodeck 2.0 ex 1986-1989 :lol:

xxdadixx 20-02-05 10:57

1 Attachment(s)
Una simpla!

Hondarul 20-02-05 11:02

Ascona ???

darkager 20-02-05 11:31

mi se pare sau e ford escort?
:oops:

darkager 20-02-05 11:45

1 Attachment(s)
mda.... sigur e.... uite pozna:

EvLSant0S 20-02-05 12:10

Lambo Miura?

darkager 20-02-05 13:36

nope....


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning