![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
treaba ramane stabilita , darste bmw uri , posesori pasionati si o "perna" unde sa pot pune capul , ahh da si wisky ul lui riko :)))) , restul e cantitate neglijabila , nu am nevoie de tricouri si diplome , vreau masini si pasiune , nu fitze ! punct !
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti 13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte 14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt 15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov) 16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov) 17. Costache Dan ( B 814 BAU ) 2 Casute cu grup sanitar, 55/65 ron 2 persoane pe casuta, 2 nopti fiecare 18.Dobrota Liviu(BZ 17 LIV) O camera dubla cu baie 2 nopti 19.Tomita Sebastian (P 6680 AH) 320 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti 20.Dumitru Georgian (P 7891 AP) 323 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti 21. Joltanu`-BV 89 DNG (Brasov) 22. CLR36 - OT 11 CLR(SLATINA-OLT) 23.Zeky- camera dubla! 24.Brandex 25.Alex Maniaku 26.Marius DND 27.EMU 28.Sparkle - casuta cu grup sanitar, 2 nopti, 2 persoane 29.Mihai Anthony 30.LMB 31. Bogdan (slatina) 32. Bob (slatina) 33. Ionut BMI (bucuresti) 34. Adi_MAO - casuta cu grup sanitar...2nopti, 2 persoane 35.Provenzano VL 01 PWR 36.VL 02 PWR 37.VL 03 PWR 38. Letty, e46 (Bucuresti) - 1 camera, 2 nopti 39.Lula e36 OT-23-LUL-1 camera 2 nopti 40.alzn0rbert-BV 92 NBI (Brasov) 41.radu dumitru p5323pm (berlina 1.8 i) 1 camera dubla la 55 de lei 2 nopti |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti 13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte 14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt 15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov) 16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov) 17. Costache Dan ( B 814 BAU ) 2 Casute cu grup sanitar, 55/65 ron 2 persoane pe casuta, 2 nopti fiecare 18.Dobrota Liviu(BZ 17 LIV) O camera dubla cu baie 2 nopti 19.Tomita Sebastian (P 6680 AH) 320 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti 20.Dumitru Georgian (P 7891 AP) 323 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti 21. Joltanu`-BV 89 DNG (Brasov) 22. CLR36 - OT 11 CLR(SLATINA-OLT) 23.Zeky- camera dubla! 24.Brandex 25.Alex Maniaku 26.Marius DND 27.EMU 28.Sparkle - casuta cu grup sanitar, 2 nopti, 2 persoane 29.Mihai Anthony 30.LMB 31. Bogdan (slatina) 32. Bob (slatina) 33. Ionut BMI (bucuresti) 34. Adi_MAO - casuta cu grup sanitar...2nopti, 2 persoane 35.Provenzano VL 01 PWR 36.VL 02 PWR 37.VL 03 PWR 38. Letty, e46 (Bucuresti) - 1 camera dubla la 55 lei, 2 nopti 39.Lula e36 OT-23-LUL-1 camera 2 nopti 40.alzn0rbert-BV 92 NBI (Brasov) 41.radu dumitru p5323pm (berlina 1.8 i) 1 camera dubla la 55 de lei 2 nopti |
Re: E36 MEETING 2012?!
mai este fix o luna , banuiesc ca nici voi nu mai aveti rabdare !?!?!
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
ii lasam pe cei mai inalti in grad sa stabileasca !
Eu personal propun Parcarea de la IKEA nici prea devreme , nici prea tarziu :)) ! |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
la intrare , cat mai aproape de pod . Cine ajunge primu marcheaza locul :lol: !
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti 13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte 14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt 15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov) 16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov) 17. Costache Dan ( B 814 BAU ) 2 Casute cu grup sanitar, 55/65 ron 2 persoane pe casuta, 2 nopti fiecare 18.Dobrota Liviu(BZ 17 LIV) O camera dubla cu baie 2 nopti 19.Tomita Sebastian (P 6680 AH) 320 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti 20.Dumitru Georgian (P 7891 AP) 323 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti 21. Joltanu`-BV 89 DNG (Brasov) 22. CLR36 - OT 11 CLR(SLATINA-OLT)-camera dubla cu baie 23.Zeky- camera dubla! 24.Brandex 25.Alex Maniaku 26.Marius DND 27.EMU 28.Sparkle - casuta cu grup sanitar, 2 nopti, 2 persoane 29.Mihai Anthony 30.LMB 31. Bogdan (slatina) 32. Bob (slatina) 33. Ionut BMI (bucuresti) 34. Adi_MAO - casuta cu grup sanitar...2nopti, 2 persoane 35.Provenzano VL 01 PWR 36.VL 02 PWR 37.VL 03 PWR 38. Letty, e46 (Bucuresti) - 1 camera dubla la 55 lei, 2 nopti 39.Lula e36 OT-23-LUL-1 camera 2 nopti 40.alzn0rbert-BV 92 NBI (Brasov) 41.radu dumitru p5323pm (berlina 1.8 i) 1 camera dubla la 55 de lei 2 nopti |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Si plecari de sambata dimineata nu se fac ? :???:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:18. |
- Copyright 2026 4Tuning