Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

DEVIL's Style 14-07-12 20:57

Re: E36 MEETING 2012?!
 
treaba ramane stabilita , darste bmw uri , posesori pasionati si o "perna" unde sa pot pune capul , ahh da si wisky ul lui riko :)))) , restul e cantitate neglijabila , nu am nevoie de tricouri si diplome , vreau masini si pasiune , nu fitze ! punct !

dj_eros 14-07-12 22:07

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti
13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte
14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt
15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov)
16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov)
17. Costache Dan ( B 814 BAU ) 2 Casute cu grup sanitar, 55/65 ron 2 persoane pe casuta, 2 nopti fiecare
18.Dobrota Liviu(BZ 17 LIV) O camera dubla cu baie 2 nopti
19.Tomita Sebastian (P 6680 AH) 320 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti
20.Dumitru Georgian (P 7891 AP) 323 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti
21. Joltanu`-BV 89 DNG (Brasov)
22. CLR36 - OT 11 CLR(SLATINA-OLT)
23.Zeky- camera dubla!
24.Brandex
25.Alex Maniaku
26.Marius DND
27.EMU
28.Sparkle - casuta cu grup sanitar, 2 nopti, 2 persoane
29.Mihai Anthony
30.LMB
31. Bogdan (slatina)
32. Bob (slatina)
33. Ionut BMI (bucuresti)
34. Adi_MAO - casuta cu grup sanitar...2nopti, 2 persoane
35.Provenzano VL 01 PWR
36.VL 02 PWR
37.VL 03 PWR
38. Letty, e46 (Bucuresti) - 1 camera, 2 nopti
39.Lula e36 OT-23-LUL-1 camera 2 nopti
40.alzn0rbert-BV 92 NBI (Brasov)
41.radu dumitru p5323pm (berlina 1.8 i) 1 camera dubla la 55 de lei 2 nopti

Letty 15-07-12 00:02

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by avadanei eduard danut (Post 5102677)
Pai am vrut sa am culoarea la masina mea in loc de albastru :boogy: :lol:

Credeam ca e de la culoarea pasiunii pentru masina... ha ha :lol::D

Letty 15-07-12 00:03

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti
13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte
14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt
15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov)
16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov)
17. Costache Dan ( B 814 BAU ) 2 Casute cu grup sanitar, 55/65 ron 2 persoane pe casuta, 2 nopti fiecare
18.Dobrota Liviu(BZ 17 LIV) O camera dubla cu baie 2 nopti
19.Tomita Sebastian (P 6680 AH) 320 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti
20.Dumitru Georgian (P 7891 AP) 323 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti
21. Joltanu`-BV 89 DNG (Brasov)
22. CLR36 - OT 11 CLR(SLATINA-OLT)
23.Zeky- camera dubla!
24.Brandex
25.Alex Maniaku
26.Marius DND
27.EMU
28.Sparkle - casuta cu grup sanitar, 2 nopti, 2 persoane
29.Mihai Anthony
30.LMB
31. Bogdan (slatina)
32. Bob (slatina)
33. Ionut BMI (bucuresti)
34. Adi_MAO - casuta cu grup sanitar...2nopti, 2 persoane
35.Provenzano VL 01 PWR
36.VL 02 PWR
37.VL 03 PWR
38. Letty, e46 (Bucuresti) - 1 camera dubla la 55 lei, 2 nopti
39.Lula e36 OT-23-LUL-1 camera 2 nopti
40.alzn0rbert-BV 92 NBI (Brasov)
41.radu dumitru p5323pm (berlina 1.8 i) 1 camera dubla la 55 de lei 2 nopti

Lymbutza 18-07-12 09:57

Re: E36 MEETING 2012?!
 
mai este fix o luna , banuiesc ca nici voi nu mai aveti rabdare !?!?!

Letty 18-07-12 10:39

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5106493)
mai este fix o luna , banuiesc ca nici voi nu mai aveti rabdare !?!?!

Cand se stabileste de unde si la ce ora se pleaca vineri, din Bucuresti?8)

Lymbutza 18-07-12 10:51

Re: E36 MEETING 2012?!
 
ii lasam pe cei mai inalti in grad sa stabileasca !

Eu personal propun Parcarea de la IKEA nici prea devreme , nici prea tarziu :)) !

Letty 18-07-12 10:53

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5106592)
ii lasam pe cei mai inalti in grad sa stabileasca !

Eu personal propun Parcarea de la IKEA nici prea devreme , nici prea tarziu :)) !

Unde anume? E cam mare parcarea de la IKEA... sau facem niste cerculetze, ca de liniutze nu-i loc?:-P

Lymbutza 18-07-12 10:56

Re: E36 MEETING 2012?!
 
la intrare , cat mai aproape de pod . Cine ajunge primu marcheaza locul :lol: !

Letty 18-07-12 10:58

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5106605)
la intrare , cat mai aproape de pod . Cine ajunge primu marcheaza locul :lol: !

LOL, bine punctat, Lymbutza!:D:-P

CLR36 18-07-12 12:23

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti
13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte
14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt
15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov)
16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov)
17. Costache Dan ( B 814 BAU ) 2 Casute cu grup sanitar, 55/65 ron 2 persoane pe casuta, 2 nopti fiecare
18.Dobrota Liviu(BZ 17 LIV) O camera dubla cu baie 2 nopti
19.Tomita Sebastian (P 6680 AH) 320 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti
20.Dumitru Georgian (P 7891 AP) 323 coupe,casuta 2 persoane cu baie proprie,2 nopti
21. Joltanu`-BV 89 DNG (Brasov)
22. CLR36 - OT 11 CLR(SLATINA-OLT)-camera dubla cu baie
23.Zeky- camera dubla!
24.Brandex
25.Alex Maniaku
26.Marius DND
27.EMU
28.Sparkle - casuta cu grup sanitar, 2 nopti, 2 persoane
29.Mihai Anthony
30.LMB
31. Bogdan (slatina)
32. Bob (slatina)
33. Ionut BMI (bucuresti)
34. Adi_MAO - casuta cu grup sanitar...2nopti, 2 persoane
35.Provenzano VL 01 PWR
36.VL 02 PWR
37.VL 03 PWR
38. Letty, e46 (Bucuresti) - 1 camera dubla la 55 lei, 2 nopti
39.Lula e36 OT-23-LUL-1 camera 2 nopti
40.alzn0rbert-BV 92 NBI (Brasov)
41.radu dumitru p5323pm (berlina 1.8 i) 1 camera dubla la 55 de lei 2 nopti

da_joint 18-07-12 12:52

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5106592)
ii lasam pe cei mai inalti in grad sa stabileasca !

Eu personal propun Parcarea de la IKEA nici prea devreme , nici prea tarziu :)) !

Ori ii lasi pe altii sa stabileasca ori ti-o asumi si o duci pana la capat... daca tot ai aruncat-o cu Ikea. Ia fa matale un drum vinerea si vezi cu prezinta situatia acolo.

Billy c25xe 18-07-12 23:36

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Si plecari de sambata dimineata nu se fac ? :???:

DEVIL's Style 18-07-12 23:39

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5106605)
la intrare , cat mai aproape de pod . Cine ajunge primu marcheaza locul :lol: !

Quote:

Originally Posted by Letty (Post 5106607)
LOL, bine punctat, Lymbutza!:D:-P

Eu o sa fiu printre primii sositi ! deci , cine imi da 2 gume pe 17 de tocit ?:)))))))

Lymbutza 19-07-12 00:34

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 5106742)
Ori ii lasi pe altii sa stabileasca ori ti-o asumi si o duci pana la capat... daca tot ai aruncat-o cu Ikea. Ia fa matale un drum vinerea si vezi cu prezinta situatia acolo.

fac nenea , nui panica , mam facut taximetrist deci am drum pe acolo odata la 2 zile , daca nu chiar zilnic :lol::lol: . Eu doar am propus , nu am impuscat pe nimeni :D !


All times are GMT +2. The time now is 02:18.

- Copyright 2026 4Tuning