Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Masina Mea Virtuala (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/278497-masina-mea-virtuala.html)

spiritualDARY2 05-10-11 15:08

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Foarte tari masini , gj guys ! ..
-Deci cum spuneam , am dat Mercedesul meu , pe Un Bmw 760LI

-Am dat tot eu dif dar nu mult pentru ca masina nu e imatriculata, dar are toate actele... dupa o negociere scurta i`am dat doar 2000 e . fara transport :)

-Motorul este doar de 3.0 , el a fost schimbat dar o sa iau eu altul , sa vina banii doar :)

- Masina arata demential si nu are defecte optice , xD

-O sa ma intereseaz cat costa imatricularea in Rusia , pentru ca am sa ma mut acolo o perioada mai indelungata ...
Pereri ?xD

PS: Toate masinile de pe pagina 28 arata demential :) :oops:
Enjoy:arrow::arrow:

R.Equinox 05-10-11 15:17

Re: Masina Mea Virtuala
 
Arata SUper...Bravo....Felicitari pentru ea


PS-Da-mi niste faruri Pentru Broscuta Negre si ti dau eu ceva frumos;);)

spiritualDARY2 05-10-11 15:18

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4626155)
Arata SUper...Bravo....Felicitari pentru ea


PS-Da-mi niste faruri Pentru Broscuta Negre si ti dau eu ceva frumos;);)

Ceva frumos fiind? .. + farurile sunt 150 $ , buc ..
Firma inca este activa .. Slrr Dary Auto Import !

R.Equinox 05-10-11 15:21

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4626159)
Ceva frumos fiind? .. + farurile sunt 150 $ , buc ..
Firma inca este activa .. Slrr Dary Auto Import !

110$+o toba sport pe care am avuto pe Pisicuta;);)

spiritualDARY2 05-10-11 15:22

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4626164)
110$+o toba sport pe care am avuto pe Pisicuta;);)

. sa zicem . ok vorbim pe mess

killer23 05-10-11 15:48

Re: Masina Mea Virtuala
 
5 Attachment(s)
Salutare la toti dupa cateva zile am mai facut niste modificari la bmw :-)

Jante noi BBS care sunt de vanzare ca nu-mi prea imi mai plac
Scos sigle
Bara Sport fata-spate
Capota Ds Racing
Folie carbon plafon-oglinzi si cam atat

Am bagat-o in service la vopsea :D


Ps:D Daca vrea cineva jantele schimb cu unele de Bmw originale

Poze::shock:

2fast4u_DK 05-10-11 15:52

Re: Masina Mea Virtuala
 
8 Attachment(s)
Vad numai masini frumoase pe topic :D
My bmw:Am reusit in cele din urma sa repar portbagajul si bara spate.Apropo,aici unde locuiesc am un magazin in care imi aduce piesele cam in 5-6 ore asa ca mi-am luat inima in dinti si am comandat si un set de faruri galbene + set de stopuri cu led.Pana mi-a venit comanda am mai chituit pe ici pe colo,unde era nevoie,apoi am mers cu masina la foliat,de unde am mai luat si un parasolar.Mai inainte mi-au ajuns si farurile cu stopurile si le-am si montat.M-au ajuns in total 500 euro,folia 250 lei(am gasit ieftin) si parasolarul 50 lei.Chitul si ce am mai avut nevoie in jur de 100 lei.Sper sa va placa.Pe viitor doresc sa o vopsesc,dar sa mai strang niste banuti :D
@killer23 arata bine,dar ar arata si mai bine daca ai schimba bara fata.Daca vrei ne bagam la un proiect cu fibra,poate iese ceva frumos ;)
@spiritualDARY2 mi-ar placea sa-ti vad bijuteria live =P~
@quick_silver2 ce bine arata pe 19 :shock:
@R.Equinox daca zici ca se infinge la liniute,poate incercam ceva dupa ce termin cu batrana mea :D

sorinsidesmokelfs 05-10-11 17:57

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Fratilor in sfarsit am gasit masina ...da o mazda mx5 care cu siguranta cand va fi gata va fi de drift dar pana atunci mai e cale lunga caci lipsurile sunt pe masura....dar la ce pret am luat-o e foarte buna chiar daca nu are motor.Oricum la 3.000$ are un interior superb.

Radu A.K.A. G.R.M. 05-10-11 18:44

Re: Masina Mea Virtuala
 
5 Attachment(s)
Noua achizitie.

Golf 6 GTI
Sau ce a mai ramas din el:oops:

E un pic lovit, nici motorul nu e in stare foarte bune, da porneste, ceea ce e un semn bun:D
Am dat pe ea 4500$, ma apuc de lucru cat de curand.
Multumiri lui dary762 care m-a condus la ea. Sper ca pe final sa fie frumoasa:D

Primul lucru incepe demontarea ei, pentru a fii dusa la indreptat. Incep in seara asta, sa o pot trimite. Sper ca maine seara sa fie gata:D

sorinsidesmokelfs Frumos, Sper sa iasa bine. asteptam finalu`
2fast4u_DK Incepe sa prinda forma
spiritualDARY2:shock: Bestial imi place. Fara cuvinte:shock:
quick_silver2 Frumos golfulet.
R.Equinox Ai grija de broasca, sa nu faci ceva cu ea:twisted:

dary762 05-10-11 18:49

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4626534)
Noua achizitie.

Golf 6 GTI
Sau ce a mai ramas din el:oops:

E un pic lovit, nici motorul nu e in stare foarte bune, da porneste, ceea ce e un semn bun:D
Am dat pe ea 4500$, ma apuc de lucru cat de curand.
Multumiri lui dary762 care m-a condus la ea. Sper ca pe final sa fie frumoasa:D

Primul lucru incepe demontarea ei, pentru a fii dusa la indreptat. Incep in seara asta, sa o pot trimite. Sper ca maine seara sa fie gata:D

sorinsidesmokelfs Frumos, Sper sa iasa bine. asteptam finalu`
2fast4u_DK Incepe sa prinda forma
spiritualDARY2:shock: Bestial imi place. Fara cuvinte:shock:
quick_silver2 Frumos golfulet.
R.Equinox Ai grija de broasca, sa nu faci ceva cu ea:twisted:

Si eu sper sa iasa ca toate celelalte.
Dar cum ti-am mai zis de "n" ori Never say never;)

R.Equinox 05-10-11 19:54

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4626534)
Noua achizitie.

Golf 6 GTI
Sau ce a mai ramas din el:oops:

E un pic lovit, nici motorul nu e in stare foarte bune, da porneste, ceea ce e un semn bun:D
Am dat pe ea 4500$, ma apuc de lucru cat de curand.
Multumiri lui dary762 care m-a condus la ea. Sper ca pe final sa fie frumoasa:D

Primul lucru incepe demontarea ei, pentru a fii dusa la indreptat. Incep in seara asta, sa o pot trimite. Sper ca maine seara sa fie gata:D

sorinsidesmokelfs Frumos, Sper sa iasa bine. asteptam finalu`
2fast4u_DK Incepe sa prinda forma
spiritualDARY2:shock: Bestial imi place. Fara cuvinte:shock:
quick_silver2 Frumos golfulet.
R.Equinox Ai grija de broasca, sa nu faci ceva cu ea:twisted:

Felicitari Pentru Achizite..Sa dea Domnu sa iasa cum a iesit si broscuta si Bmw

Despre Broscuta o sa steie in garaj cam o saptamana....Am Probleme cu Imantricularea....

killer23 05-10-11 20:15

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Gata a iesit ,,baba,, de la vopsitorie:...

Update:
-------------

-Jante orginale Bmw 250 e
-Folie carbon portbagaj,capota

Vopseaua ma costat in jur de 300 e :D

Ps: inca mai am jantele bbs de vanzare

spiritualDARY2 poti sami faci si mie rost de niste pleoape?

GeO_0pel 05-10-11 20:42

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Se vinde ford escort an 94 rasturnat, fara motor/ opel calibra abia reconditionat. as prefera daca vreti sa luati escortul ca opelul abia l-am facut. Dar daca vreti, luati si calibra. mentionez ca are motor 3.6 1047 cp 4x4. Pun poze numai cu escortul ca presupun ca toata lumea a vazut calibra.

R.Equinox 05-10-11 21:04

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by killer23 (Post 4626779)
Gata a iesit ,,baba,, de la vopsitorie:...

Update:
-------------

-Jante orginale Bmw 250 e
-Folie carbon portbagaj,capota

Vopseaua ma costat in jur de 300 e :D

Ps: inca mai am jantele bbs de vanzare

spiritualDARY2 poti sami faci si mie rost de niste pleoape?

Masina a iesit BIne...DAr fii atent la mine...Fara supare..Vad ca ai grafica buna...Iesi pe o mapa si fa poze calumea...O sa arate mai bine

Quote:

Originally Posted by GeO_0pel (Post 4626842)
Se vinde ford escort an 94 rasturnat, fara motor/ opel calibra abia reconditionat. as prefera daca vreti sa luati escortul ca opelul abia l-am facut. Dar daca vreti, luati si calibra. mentionez ca are motor 3.6 1047 cp 4x4. Pun poze numai cu escortul ca presupun ca toata lumea a vazut calibra.

Unde ai dat cu el Vere??


La golanu meu sa-u Facut urmatoarele

Jante BBS Cu BUCA(buza) de la Dary762..
Toba sport Blitz-100$
Vopsit Porbagaj-50$

GeO_0pel 05-10-11 21:07

Re: Masina Mea Virtuala
 
@ equinox, nu am dat eu, a dat un prieten. I-am dat-o ca sa se plimbe cu ea o zi si intr-o curba cica si s-a dat peste cap si a luat un stalpulet in brate cand era cu capu-n jos.........


FRUMOS LOGAN, Apropo. Cum i-ai vopsit portbagajul/cum de il faci paintable?


All times are GMT +2. The time now is 23:18.

- Copyright 2026 4Tuning