![]() |
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Foarte tari masini , gj guys ! ..
-Deci cum spuneam , am dat Mercedesul meu , pe Un Bmw 760LI -Am dat tot eu dif dar nu mult pentru ca masina nu e imatriculata, dar are toate actele... dupa o negociere scurta i`am dat doar 2000 e . fara transport :) -Motorul este doar de 3.0 , el a fost schimbat dar o sa iau eu altul , sa vina banii doar :) - Masina arata demential si nu are defecte optice , xD -O sa ma intereseaz cat costa imatricularea in Rusia , pentru ca am sa ma mut acolo o perioada mai indelungata ... Pereri ?xD PS: Toate masinile de pe pagina 28 arata demential :) :oops: Enjoy:arrow::arrow: |
Re: Masina Mea Virtuala
Arata SUper...Bravo....Felicitari pentru ea
PS-Da-mi niste faruri Pentru Broscuta Negre si ti dau eu ceva frumos;);) |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Firma inca este activa .. Slrr Dary Auto Import ! |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala
5 Attachment(s)
Salutare la toti dupa cateva zile am mai facut niste modificari la bmw :-)
Jante noi BBS care sunt de vanzare ca nu-mi prea imi mai plac Scos sigle Bara Sport fata-spate Capota Ds Racing Folie carbon plafon-oglinzi si cam atat Am bagat-o in service la vopsea :D Ps:D Daca vrea cineva jantele schimb cu unele de Bmw originale Poze::shock: |
Re: Masina Mea Virtuala
8 Attachment(s)
Vad numai masini frumoase pe topic :D
My bmw:Am reusit in cele din urma sa repar portbagajul si bara spate.Apropo,aici unde locuiesc am un magazin in care imi aduce piesele cam in 5-6 ore asa ca mi-am luat inima in dinti si am comandat si un set de faruri galbene + set de stopuri cu led.Pana mi-a venit comanda am mai chituit pe ici pe colo,unde era nevoie,apoi am mers cu masina la foliat,de unde am mai luat si un parasolar.Mai inainte mi-au ajuns si farurile cu stopurile si le-am si montat.M-au ajuns in total 500 euro,folia 250 lei(am gasit ieftin) si parasolarul 50 lei.Chitul si ce am mai avut nevoie in jur de 100 lei.Sper sa va placa.Pe viitor doresc sa o vopsesc,dar sa mai strang niste banuti :D @killer23 arata bine,dar ar arata si mai bine daca ai schimba bara fata.Daca vrei ne bagam la un proiect cu fibra,poate iese ceva frumos ;) @spiritualDARY2 mi-ar placea sa-ti vad bijuteria live =P~ @quick_silver2 ce bine arata pe 19 :shock: @R.Equinox daca zici ca se infinge la liniute,poate incercam ceva dupa ce termin cu batrana mea :D |
Re: Masina Mea Virtuala
2 Attachment(s)
Fratilor in sfarsit am gasit masina ...da o mazda mx5 care cu siguranta cand va fi gata va fi de drift dar pana atunci mai e cale lunga caci lipsurile sunt pe masura....dar la ce pret am luat-o e foarte buna chiar daca nu are motor.Oricum la 3.000$ are un interior superb.
|
Re: Masina Mea Virtuala
5 Attachment(s)
Noua achizitie.
Golf 6 GTI Sau ce a mai ramas din el:oops:E un pic lovit, nici motorul nu e in stare foarte bune, da porneste, ceea ce e un semn bun:D Am dat pe ea 4500$, ma apuc de lucru cat de curand. Multumiri lui dary762 care m-a condus la ea. Sper ca pe final sa fie frumoasa:D Primul lucru incepe demontarea ei, pentru a fii dusa la indreptat. Incep in seara asta, sa o pot trimite. Sper ca maine seara sa fie gata:D sorinsidesmokelfs Frumos, Sper sa iasa bine. asteptam finalu` 2fast4u_DK Incepe sa prinda forma spiritualDARY2:shock: Bestial imi place. Fara cuvinte:shock: quick_silver2 Frumos golfulet. R.Equinox Ai grija de broasca, sa nu faci ceva cu ea:twisted: |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Dar cum ti-am mai zis de "n" ori Never say never;) |
Re: Masina Mea Virtuala
2 Attachment(s)
Quote:
Despre Broscuta o sa steie in garaj cam o saptamana....Am Probleme cu Imantricularea.... |
Re: Masina Mea Virtuala
4 Attachment(s)
Gata a iesit ,,baba,, de la vopsitorie:...
Update: ------------- -Jante orginale Bmw 250 e -Folie carbon portbagaj,capota Vopseaua ma costat in jur de 300 e :D Ps: inca mai am jantele bbs de vanzare spiritualDARY2 poti sami faci si mie rost de niste pleoape? |
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Se vinde ford escort an 94 rasturnat, fara motor/ opel calibra abia reconditionat. as prefera daca vreti sa luati escortul ca opelul abia l-am facut. Dar daca vreti, luati si calibra. mentionez ca are motor 3.6 1047 cp 4x4. Pun poze numai cu escortul ca presupun ca toata lumea a vazut calibra.
|
Re: Masina Mea Virtuala
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
La golanu meu sa-u Facut urmatoarele Jante BBS Cu BUCA(buza) de la Dary762.. Toba sport Blitz-100$ Vopsit Porbagaj-50$ |
Re: Masina Mea Virtuala
@ equinox, nu am dat eu, a dat un prieten. I-am dat-o ca sa se plimbe cu ea o zi si intr-o curba cica si s-a dat peste cap si a luat un stalpulet in brate cand era cu capu-n jos.........
FRUMOS LOGAN, Apropo. Cum i-ai vopsit portbagajul/cum de il faci paintable? |
| All times are GMT +2. The time now is 23:18. |
- Copyright 2026 4Tuning