Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 03-03-07 20:32

Re: Oltcit Trs
 
10 Attachment(s)
nu mai simt urechile :D

B_12_JOY 03-03-07 21:21

Re: Oltcit Trs
 
belea frate . . . . . creca toata lumea intoarce capu dupa tine :)

B-14-BYE 03-03-07 21:22

Re: Oltcit Trs
 
asa cum ai intors tu cand ai auzit ca vine ceva parca ar fi o motocicleta :))

B_12_JOY 03-03-07 21:23

Re: Oltcit Trs
 
Da si aia a fost tare . . . . .:)) si de unde ca erai tu :D

NightClubRacer 03-03-07 22:03

Re: Oltcit Trs
 
ooo felicitari pentru sunet, dar in loc de capacele alea, ar da frumos niste jante! ;) Succes in continuare!

B_12_JOY 03-03-07 22:09

Re: Oltcit Trs
 
NightClubRacer > eu mam parlit prima data am zis ca sunt jante :D dar nu prea se vedeau bine in poze si d'aia:D

NightClubRacer 03-03-07 22:16

Re: Oltcit Trs
 
macar a schimbat volanu :lol: JOY se vad soriceii si janta de tabla in spate ;)

B-14-BYE 03-03-07 22:18

Re: Oltcit Trs
 
ce se uitau pasaricile pana acu.. sa le vezi acu cand trec si le tremura pasarika d la bass :D:D

cowboy 03-03-07 23:18

Re: Oltcit Trs
 
Hai sa fim seriosi...daca se intorc se intorc de curiozitate sau de deranj nicidecum de apreciere. Poate pe scara de varsta 10-12 ani sa ai ceva sanse de impresionari...

NightClubRacer 03-03-07 23:27

Re: Oltcit Trs
 
ce rautacios esti ma :lol:

cowboy 04-03-07 11:10

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 779691)
ce rautacios esti ma :lol:

Na ma refer mah la masina lui, ma refer mai degraba la figurantele de pe strazile noastre:D Oricat de mult ai investi intr-un Oltcit, pentru ele tot Oltcit ramane, adica = fix pielea....

Danutz Bratosin 04-03-07 17:39

Re: Oltcit Trs
 
ii schimba un pic look-ul arata mai misto nu ca un oltcit stock

Hyena 04-03-07 20:53

Re: Oltcit Trs
 
tot mai bagi ma nebunule bani in citroenu de olt ? :))

B-14-BYE 07-03-07 22:28

Re: Oltcit Trs
 
5 Attachment(s)
the New LOW RIDER ! nu e joasa.. doar ca nu incape pachetu d tzigari :D

Bryan 07-03-07 22:56

Re: Oltcit Trs
 
in craiova n-ar supravietuii 10km :(

misto capota :)


All times are GMT +2. The time now is 08:10.

- Copyright 2026 4Tuning