![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
buna asta Crys :))) ar trebui sa se deschida nu topic ..care vor sa se certe sa o faca acolo :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Cryss cine cu cine e vecin ?:lol::lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi una bucata masina a lui Jockers! O batea prafu` prin CUG si se uitau 2 pokemoni la ea!
Cip tu cu EVI. Parcheaza mereu LA UMBRELUTE. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ai vazut-o dim azi am duso sus:)) am lasat-o 2 nopti jos ..si o facut-o varza de la tei..si in parcare sus nu pot sa o duc ca sunt gropi si ajung.sa.o duc la remat:)) Crys tu ai renault megane ala negru ?:D cip in fiecare zi isi lasa masina ori la umbrelute ori in parcare in spate ori langa bloc..poate cade ceva de pe bloc ..sa ii dea dauna totala sa isi ia alta :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Crys cica e vecin cu tine ca parca tu stai in HAWAy.. Si app ti-ai facut masina neagra ?:lol: . Jokers nam dece sa imi iau alata astai aparoape noua :arrow:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
e bun atunci :D:D
glume-am si eu :D |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Dupa cate vad eu, masina mea inca e alba... Cea neagra e a vecinilor din CUG! Eu`s deeezel iar el e benzen!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
e undercover o arde constantean :) te-am vazut aseara prin drept pe la varomas ;)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
:lol::lol::lol::lol: Ihi ... CT RULLZ!!! Da,ma duceam sau veneam din CUG!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut NR Litoral capat dacia. Salut
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
cata lume prin cug :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut in seara asta Victor VRE pe copou, i-am impins 2 beep-uri din claxon :-??
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
aseara SSE salutari, MRG salutari...
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
SSE salut si de la je! :lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
salutare domnu sergiu chiar daca erai in trafic ca si pieton azi :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:29. |
- Copyright 2026 4Tuning