![]() |
Re: Diorame 1/18
1 Attachment(s)
Un baiat nou in atelier...
|
Re: Diorame 1/18
pai nici nu a venit bine si a luat pauza?........:D:D
|
Re: Diorame 1/18
Quote:
|
Re: Diorame 1/18
Quote:
|
Re: Diorame 1/18
14 Attachment(s)
Quote:
Poze noi cu una din diorame... |
Re: Diorame 1/18
2 Attachment(s)
Si un motor nou la reparat...
|
Re: Diorame 1/18
Ce-ai stricat? :???:
|
Re: Diorame 1/18
Quote:
|
Re: Diorame 1/18
2 Attachment(s)
Inca un dulapior mic...
|
Re: Diorame 1/18
3 Attachment(s)
Primul meu Kyosho, Ferrari 330 P4 de 4 cm lungime...:lol:
|
Re: Diorame 1/18
Se misca bine treaba aici ! :D
|
Re: Diorame 1/18
3 Attachment(s)
Quote:
Un suport de roti de la Cristian, multumesc frumos si o lada de scule... |
Re: Diorame 1/18
foarte tari,,,ce sa zic....:shock:
|
Re: Diorame 1/18
1 Attachment(s)
Costi asa ceva ar trebui sa repari in garaj.Sa fiu al naibii imi place la nebunie cum arata garajul asta al tau.Mi-ar placea si mie unul insa nu am timp sa construiesc unul asemanator tie.Dar cel putin vreau sa imi cumpar niste figurine.Cred ca ar da mai bine in poze.
|
Re: Diorame 1/18
4 Attachment(s)
Multumesc Andrei!
Am facut inca o diorama... |
| All times are GMT +2. The time now is 09:52. |
- Copyright 2026 4Tuning