![]() |
Re: Boicot Benzinărie
...deja isi bat joc de noi cu scumpirile....trebuie facut ceva
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
DACA SPUI ADEVARU SI ARATI CEIA CE SE INTIMPLA OAMENILOR SI LE DESCHIZI OCHII TI SE ZICE CA SUFERI DE AFIRMARE Daca vroiam sa ma afirm faceam alt ceva dar asa ... Uite cineva a organizat un protest in alt oras si a bagat inaintare pe un prieten de al lui din acel oras si in iasi se lauda la prieteni ca el a fost capul in acel oras si e mindru si tot acea persoana imi zicea ca cei ce te-au rugat ca sa ii reprezinti la televiziuni si sa le fii lider te-au luat de "fraier" Prin concluzie cine are singe in cohones si are tupeul de a spune lucrurilor in fata si ceia ce cred si gindesc ei sunt fraieri asa ca eu ies si fac ceia ce fac pentru acei care merita! Dar de ce sa o fac?!Ca beneficiaza si cei care te discrediteaza,te injura si te fac in tot felul nationalist,revolutionar si ...... Asa ca nu merita! Pt ce sa devii o tinta a politiei si a puterii pentru cine spuneti voi ????? |
Re: Boicot Benzinărie
vreti sa faceti ceva destept
ducetiva la benzinarii cu biciclete triciclete si cu trotinete cu role carucioare si alte mijloace de transport si aruncatile n benzinarii cu monezi de 1 ban atit merita luativa si canistre cu voi si alimentati cu sume infime |
Re: Boicot Benzinărie
sunt curios daca ar ajunge 10 lei/litru cum ar reactiona oamenii.
daca ar sta tot in casa... |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
crvalx , nu dureaza mult si o sa-ti satisfaca statu" si aceasta curiozitate , rabdare !!! :-P si asa-i varza topicul.... Traian Basescu catre Boc, trecand pe langa un sat in zona Clujului : - Boc ia sa te vad daca faci rost de bautura. - Lejer domn prejedinte… Peste o ora vine Emil Boc fara nimic - Si bautura – intreaba Base? - Sunt saraci, amariti nu au nimic si postasu nu a mai trecut pe aici de juma de an. - Ehhhhhhh! – zice Base. Tineret, tineret! Hai cu mine. Ajung ei la prima casa - Sa traiesti Tataie – zice Base catre un mos. - Sa traiti. - Venim din parte puterii sa schimbam situatia in tara. Vad ca ai casa veche si mica. - Vai ce veche este si e si mica si se darima – zice mosul. - Noteaza Boc: casa noua + 1 hectar pamint din partea puterii… Sa inteleg ca si baba e batrina si nu mai e cum a fost? - Vai asa este…. E batrina, cicalitoare ma si bate. - Noteaza Boc: sotie noua din partea puterii. Mosu plin de bucurie si recunostinta ii invita in casa, pune pe masa de mancare, o sticla de vin si una de tuica. Au stat, au baut s-au distrat si la plecare se intoarce Base catre mos: - Tataie, pai sa inteleg ca si p**a o ai batrina si nefunctionala? - Vai dragilor – (lacrimand) spune mosul, si asta e adevarat - Noteaza Boc: O P**A din partea puterii! |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
tare asa ca vreti ceva din partea puterii baieti stiti de ce va ura basscu sa traiti bine ????? ca sa aiba sclavi care sa il intretina |
Re: Boicot Benzinărie
oricum "traficul de droguri" se va transforrma in "traficul de benzina":lol:
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
da depinde de maisina cine are cine are renunta |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
Si daca ar fi doar vorba de benzina...dar astia ne mananca de vii. Nu ar fi de mirare sa ne puna taxa si pe respirat iar atunci am sta tot asa. Ce sa mai spunem si de chipurile de urmarire de care se zvonea. Si tot asa am sta sa ne uitam. Unde e Ceausescu ? Cel putin eu cred ca era mult mai bine atunci pt ca aveai ceva asigurat. |
Re: Boicot Benzinărie
https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s
asta e mentalitatea mea si mai sunt destui ca mine sunt sigur ca va trecut cuititul de mult prin os asteptati ce ? fratilor ce mai asteptati unitatea unde e ? curind ajunge 6 7 8 9 10 lei e deja pentru unii un lux masina dar de ce sa facem ceva stam si ne vaitam ca babele alea de la tara la gard sanatate si numai bine fratilor |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
bafta baietzi in tzara asta de 2 lei :-j |
Re: Boicot Benzinărie
multumesc de apreciere .ddar ma intreb oare de ce unii ma critica vehement ca de ce eu si nu altii ?
sunt destui care se lupta cu putere in diferite forme si fiecare isi exprima nemultumirile cum stiu mai cult si civilizat sau mai haotic si neortodox dar de fiecare data cind vrei sa discuti civilizat ti se intoarce spatele sau esti ingnorat si atunci cind vezi ca iti bati gura de geaba si singele fierbe in tine ce faci ? 1 te duci acasa si taci bei te inbeti si te culci ?si zici da ce frate eu is prost sa faca altii ce eu ce sa fac [mentalitatea romanului din ziua de azi ] 2 lasa ma ca il inpingem pe ala sa iasa ala si noi stam in umbra ca ala e fraer [la fel asa mi sa raspuns si mie ca am fost luat de fraer de catre cei care m-au rugat sa ma duc la emisiuni si miau zis in telefon ca is un fraer ca am fost si ma-mplins pe la televiziuni ca sa apar sa ma fac vedeta asta e 2 vedeti tot romanu e las si daca e unu care are singe in vene si zice tot ceia ce il doare e fraer dargii mei uite de asta nu e bine sa faci ceva pentru tara pentru populatia ei ca esti fraer daca faci ceva bun, trebuie sa taci din gura si sa te apleci in fata lor gata uns la fundulet chiar ei au spus-o daca continuam era bine ca ieftineau dar asa romanu snob de fire si din nastere "c.c.t fudul cu mot " lasa ma ca iese fraerii si noi stam la caldurica cum au facut unii si-au luat prietenii de fraieri si eau inpins la inaintare si au stat bine mersi [baieti asta se numeste instigare la revolta ] macar eu am urlat in gura mare nu mam fofilat ca ma vede ala si ala dar voi ati instigat niste persoane sa iasa in strada si sa faca protest si inca ceva asa de la sufletul adormitilor neamului nostru care se intorc in morminte de rusine https://www.youtube.com/watch?v=ZRSOLgh0Jqc chiar trebuie sa raminem asa indoctrinati si fara pic de respect fata de cei care au luptat pentru noi |
Re: Boicot Benzinărie
ceva de la bucuresti de la cel care a fost scinteia acestui gen de boicot de la el a inceput totul
as vrea sa vad pe cei care ma-u facut fraer si ca sufer de afirmare ca au curajul si nesimtirea sa ii zica ceva omului NR 1 DE LA CARE A PORNIT ACEST PROTEST si el e fraer si sufera de afirmare a ? Originally Posted by EvLSant0S View Post Oare cand o sa intelegeti ca degeaba distrugi 2-3 vami in care se fura. Peste MAXIM 1 an se fura din nou. TOT ACOLO ! de ce nu intelegeti ca ORICE ar veni la putere NU o sa fie BINE ? sistemul in sine e depasit a fost bun cat a fost. si cand te gandesti ca tot ce trebuie sa faci ca sa schimbi ceva e sa nu mai bagi de la petrom si omv si sa bagi de la ceilalti da niste mizerii ordinare cum sunt neamu asta de mekerziti ordinari si boschetari, nici macar atat nu reusesc sa faca. nu cere nimeni sa iesi in strada sa-ti risti libertatea integritatea corporala nimic.. tot ce se cere e sa nu mai alimentezi de la 2 firme.. atat.. si nici atat nu se face... sunt omvurile si petromurile pline de ce ? neam de curve ordinare... 92% din populatia romaniei, dovedit stintific... neam de curve. studiu facut de http://www.m-amsaturatdeneamulastaor...eabade2lei. deci prin urmare ne meritam soarta |
Re: Boicot Benzinărie
Cadou de 8 martie oare cat o sa le mai mearga asa? Mai facem si noi ceva in legatura cu asta? Sau asteptam caldura ca ne este foarte greu sa iesim pe frigul asta?
Poate facem un mic boicot pe 19 si 20 cand or sa fie multe masini la Era. |
Re: Boicot Benzinărie
mi s-ar parea un protest corect sa punem toti un sticker pe capacul de la rezervor. anti petrom sau ceva gen un X rosu si scrisa benzinaria dedesubt. cu cat vom avea mai multi cu atat va observa mai multa lume. daca scrie pe capacul de rezervor anti-petrom poate nu se duce cineva cu el la petrom.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:25. |
- Copyright 2026 4Tuning