Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

dragos_dpp 16-04-11 09:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dupa ce o termini o ti masina de week-end,sau o sa circule zilnic?

Caius TM 16-04-11 16:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu mi se pare nimic deosebit incat sa o menajez si sa ies doar in weekend cu ea...

RacerJunior 16-04-11 20:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4260750)
nu mi se pare nimic deosebit incat sa o menajez si sa ies doar in weekend cu ea...

Ceva gen : Mi-am cumparat masina ca sa merg cu ea, nu sa stea in garaj. Nu ?

Caius TM 17-04-11 23:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
mai ales acu cand o sa fie gata... nu cred ca rezist sa o scot doar in weekend .. :D

Manu_88 18-04-11 00:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa tot atingi cu toba...iti spargi baia de vreo 2,3 ori (Doamne fereste!) si iti trece... nu blestem dar stiu orasul nostru minunat si stiu cum e senzatia aia:
" - Pfoaii...nu trec pe acolo fara sa nu ating:) "

P.S Chiar cred ca masina asta o sa fie pintre cele mai frumoase din TM!

laurentiu_tim 18-04-11 10:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cine e obisnuit sa mearga cu masina joasa nu sparge baia 8) si atinge putin...:D

nu din oras..din tara 8)

Caius TM 19-04-11 08:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
adevarat!!! :lol:

Caius TM 01-05-11 19:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

radu_bmwe36 01-05-11 19:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294912)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

stii ce zic nu?:)))))

Caius TM 01-05-11 19:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
uimeste'ma :lol:

TM 77 ADF 01-05-11 20:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
u esti fratele lu asta? :)))) :*

Sparkle_81 01-05-11 20:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294912)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

Belea !!!

Speechless, felicitari !!!

cryssTM 01-05-11 21:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
auzi baiatu, nu te supara ....da cine ti-a umflat "curu" ?:lol:

kox_24 01-05-11 21:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
fratele meu ce satana este cu mega mucu asta.hai sa o vedem gata.ca trece vara.

radu_bmwe36 01-05-11 22:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294924)
uimeste'ma :lol:

TEAVA RAUUUUUUUUUU masina !!!!! :peace::peace: :))))))))


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning