![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
dupa ce o termini o ti masina de week-end,sau o sa circule zilnic?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu mi se pare nimic deosebit incat sa o menajez si sa ies doar in weekend cu ea...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
mai ales acu cand o sa fie gata... nu cred ca rezist sa o scot doar in weekend .. :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
o sa tot atingi cu toba...iti spargi baia de vreo 2,3 ori (Doamne fereste!) si iti trece... nu blestem dar stiu orasul nostru minunat si stiu cum e senzatia aia:
" - Pfoaii...nu trec pe acolo fara sa nu ating:) " P.S Chiar cred ca masina asta o sa fie pintre cele mai frumoase din TM! |
Re: E46 - TM 77 EEE
cine e obisnuit sa mearga cu masina joasa nu sparge baia 8) si atinge putin...:D
nu din oras..din tara 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
adevarat!!! :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D se pregateste pt. vopsit... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
uimeste'ma :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
u esti fratele lu asta? :)))) :*
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Speechless, felicitari !!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
auzi baiatu, nu te supara ....da cine ti-a umflat "curu" ?:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
fratele meu ce satana este cu mega mucu asta.hai sa o vedem gata.ca trece vara.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning