Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 02-06-11 15:39

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
Ampus nou setmotor nou pompa de ulei nou filtru de ulei ,alt carburator solex alta chiulasa + garnitura nou disc pentru ambreaj,etc

o.s 02-06-11 15:41

Re: my tuning r5
 
Inca un alt lucru bun pe care l-ai facut.... Bravo....

Sa vedem ccu ce modificari mai vii in continuare

fazekasnfs 02-06-11 15:43

Re: my tuning r5
 
ok mersi acuma barele si grila vreau sa termin si pragurile.dupa aia trebe vopsit si un oglinz dreapta ,si mai am unpic de lucru cu bord .

o.s 02-06-11 15:55

Re: my tuning r5
 
spor la treaba si sa vii cu poze:)

graty 17 03-06-11 09:48

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4369612)
Ampus nou setmotor nou pompa de ulei nou filtru de ulei ,alt carburator solex alta chiulasa + garnitura nou disc pentru ambreaj,etc

cu banii care i-ai bagat in motoru asta iti cumparai un 1.4 turbo...

Cata_UNU 03-06-11 11:03

Re: my tuning r5
 
Turbo! :lol:

faustino 03-06-11 11:09

Re: my tuning r5
 
Rugam banarea lui graty pentru idei folositoare...:lol:

expres 04-06-11 10:42

Re: my tuning r5
 
ba sincer omu e cam penibil ce face el !

DAR ! , eu apreciez ce faace .. totu vad ca e homemade si poate chiar se pricepe la unele chestii ... ca are gusturie de maroneata ... asta e alta parte :D

nu te poti caca in gusturile omului

trafy-vr6 04-06-11 10:44

Re: my tuning r5
 
este de apreciat totusi. Din greseli invata

BH 59 FIF 05-06-11 10:27

Re: my tuning r5
 
Cat ceri pe ceasul indicator din dreapta? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1304328948

graty 17 05-06-11 10:47

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by BH 59 FIF (Post 4375125)
Cat ceri pe ceasul indicator din dreapta? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1304328948

ceas de indicator:lol:

fazekasnfs 05-06-11 12:51

Re: my tuning r5
 
nuie devanzare.

BH 59 FIF 05-06-11 21:18

Re: my tuning r5
 
Ok. Ca idee, pot sa-ti dau pe el unul identic (doar ca Seri Jaeger - adica ca si ala de-l ai tu in mijloc) si ceva diferenta.

DaBotta 06-06-11 01:00

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by BH 59 FIF (Post 4376325)
Ok. Ca idee, pot sa-ti dau pe el unul identic (doar ca Seri Jaeger - adica ca si ala de-l ai tu in mijloc) si ceva diferenta.

Tu chiar crezi ca el intelege ceva din ce i-ai zis tu aici ? :))

fazekasnfs 06-06-11 12:28

Re: my tuning r5
 
Multumesc dar nu il scimb pentru ca asta amcautat.


All times are GMT +2. The time now is 22:36.

- Copyright 2026 4Tuning