![]() |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
Ampus nou setmotor nou pompa de ulei nou filtru de ulei ,alt carburator solex alta chiulasa + garnitura nou disc pentru ambreaj,etc
|
Re: my tuning r5
Inca un alt lucru bun pe care l-ai facut.... Bravo....
Sa vedem ccu ce modificari mai vii in continuare |
Re: my tuning r5
ok mersi acuma barele si grila vreau sa termin si pragurile.dupa aia trebe vopsit si un oglinz dreapta ,si mai am unpic de lucru cu bord .
|
Re: my tuning r5
spor la treaba si sa vii cu poze:)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Turbo! :lol:
|
Re: my tuning r5
Rugam banarea lui graty pentru idei folositoare...:lol:
|
Re: my tuning r5
ba sincer omu e cam penibil ce face el !
DAR ! , eu apreciez ce faace .. totu vad ca e homemade si poate chiar se pricepe la unele chestii ... ca are gusturie de maroneata ... asta e alta parte :D nu te poti caca in gusturile omului |
Re: my tuning r5
este de apreciat totusi. Din greseli invata
|
Re: my tuning r5
Cat ceri pe ceasul indicator din dreapta? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1304328948
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
nuie devanzare.
|
Re: my tuning r5
Ok. Ca idee, pot sa-ti dau pe el unul identic (doar ca Seri Jaeger - adica ca si ala de-l ai tu in mijloc) si ceva diferenta.
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Multumesc dar nu il scimb pentru ca asta amcautat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:36. |
- Copyright 2026 4Tuning