Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

alexzander407 05-04-07 01:49

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 833429)
am incercat sa facem ceva si nu s-a putut....un stand de bimmere...dar nu s-a putut...altfel nici nu ma gandeam sa expun+ ca mai aveam multe de facut pana sa ajunga sa fie expusa....

daca u chipurile mai aveai multe de facut sa o ajunga expusa ma abtin ... mare parte din masinile expuse nici in parcare nu merita sa stea No Ofence

dj16xxs 05-04-07 09:31

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by alexzander407 (Post 834466)


... mare parte din masinile expuse nici in parcare nu merita sa stea No Ofence

aia e alta treaba si nu ma bag....si mihai si eu cu siguranta TREBUIA sa mai facem cate ceva la ele!!!

StefanVVTi 05-04-07 10:51

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 829981)
hai mah ca pun eu poze .... sa nu zici ca sunt rau!!!

sa mai zica cineva ca nu sunt "oltencele" frumoase...:rolleyes2 :lol:

dj16xxs 05-04-07 11:27

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by StefanVVTi (Post 834812)
sa mai zica cineva ca nu sunt "oltencele" frumoase...:rolleyes2 :lol:

esti in tara sau tot in state?

StefanVVTi 06-04-07 10:12

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 834873)
esti in tara sau tot in state?

in tara :lol: nu am mai plecat

alexutzu 07-04-07 19:19

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ce rau imi pare ca au fost floriile in acea duminica.... veneam si eu cu voi :(

atreidex 17-04-07 01:30

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Bravo frate ai dus la capat un proiect destul de greu din cate am vazut pana acum... cum arata la inceput si cum arata acum :rolleyes2 Nota 10 :!: :!:

By the way, daca nu sunt indiscret imi poti spune cat ai dat la inceput pe ea si cat ai mai bagat ca sa o aduci la look-ul asta? :oops:

thanks a lot :idea:

mihaitzaa 17-04-07 11:02

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
am dat 4500 pe ea...insa nu vreau sa ma sperii facand calculul la cat am bagat...

alexzander407 17-04-07 14:33

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
te-am vazut luni pe la 5 pe la ront mergeai usor nu te grabeai felicitari pt masina a iesit super da jantele astea o sa ramana ?zic ca merita ceva mai frumos

quze 17-04-07 15:07

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
sunt prea grave jantele !

alexzander407 17-04-07 15:36

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 856358)
sunt prea grave jantele !

acu nu am avut timp sa le studiez din mers mi s-au parut cam ne la locu lor acu fiecare cu parerea lui ... oricum masina e :shock: :shock:

quze 17-04-07 17:23

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
dap, sigur daca le vezi de aproape o sa iti placa ... sau poate nu le avea pe alea care le-am vazut la bucuresti :)

alexzander407 17-04-07 17:51

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 856596)
dap, sigur daca le vezi de aproape o sa iti placa ... sau poate nu le avea pe alea care le-am vazut la bucuresti :)

negre cu buza polished .... nu ?

quze 17-04-07 19:01

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
alea sunt , poate pune mihaitza o poza cu ele ;)

mihaitzaa 17-04-07 20:41

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
nu am nici o poza in care sa se vada clar jantele...mie imi plac ca doar de asta le-am si luat...nu-mi trece prin cap sa le schimb


All times are GMT +2. The time now is 23:34.

- Copyright 2026 4Tuning