![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ce rau imi pare ca au fost floriile in acea duminica.... veneam si eu cu voi :(
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Bravo frate ai dus la capat un proiect destul de greu din cate am vazut pana acum... cum arata la inceput si cum arata acum :rolleyes2 Nota 10 :!: :!:
By the way, daca nu sunt indiscret imi poti spune cat ai dat la inceput pe ea si cat ai mai bagat ca sa o aduci la look-ul asta? :oops: thanks a lot :idea: |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
am dat 4500 pe ea...insa nu vreau sa ma sperii facand calculul la cat am bagat...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
te-am vazut luni pe la 5 pe la ront mergeai usor nu te grabeai felicitari pt masina a iesit super da jantele astea o sa ramana ?zic ca merita ceva mai frumos
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
sunt prea grave jantele !
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
dap, sigur daca le vezi de aproape o sa iti placa ... sau poate nu le avea pe alea care le-am vazut la bucuresti :)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
alea sunt , poate pune mihaitza o poza cu ele ;)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
nu am nici o poza in care sa se vada clar jantele...mie imi plac ca doar de asta le-am si luat...nu-mi trece prin cap sa le schimb
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:34. |
- Copyright 2026 4Tuning