Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

JuST_GiuGiu 27-12-09 22:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Prezenti ar fi asa(in momentul de fata):
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
tudysvv

De o echipa ne-am strans macar inca patru sa mai luam ca sa putem sa drumu la kilareala:twisted::twisted:

Bogdan2fsc 27-12-09 22:43

Re: Counter Strike 1.6
 
prezent :)

porsheGTS 27-12-09 22:43

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
Prezenti ar fi asa(in momentul de fata):
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv!!!Poate ne mai strangem!

Ps giugiule un nume la clan ce zici?

RDss 27-12-09 22:44

Re: Counter Strike 1.6
 
Ma bag si eu :)

porsheGTS 27-12-09 22:47

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv
RDss
Bogdan2fsc

JuST_GiuGiu 27-12-09 22:52

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2927403)
Ps giugiule un nume la clan ce zici?

La asta chear nu m-am gandit dar o sa vedem noi!ceva de genu [4Tuning]GiuGiu

RDss 27-12-09 22:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;)

porsheGTS 27-12-09 22:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Deci avem si server,ne mai trebuei aprobarea Claudiei!!Asteptam..!!Alti doritori nu ezitati sa spuneti!!Va primim cu drag pe toti!!!!Ce port ai 47/48?Joaca careva cu steam?Pgl-ist careva?:):d

JuST_GiuGiu 27-12-09 22:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by RDss (Post 2927441)
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;)

Vedem cum ne miscam ca poate din cauza servarului se face lag orcum avem pana acum 2 servere in caz ca unu nu merge!
Iti multumim!

RDss 27-12-09 23:08

Re: Counter Strike 1.6
 
Este non-stop cand vreti puteti juca ;)
Si daca aveti nevoie de admin ma contactati :)

Bogdan2fsc 27-12-09 23:26

Re: Counter Strike 1.6
 
as prefera ca toti playerii sa aibe steam ..

RDss 27-12-09 23:32

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2927566)
as prefera ca toti playerii sa aibe steam ..

Poate o sa il fac doar steam :)

marian92 27-12-09 23:41

Re: Counter Strike 1.6
 
si eu joc cs:D:D:D

DTH 28-12-09 04:44

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2926742)
MillionDollarBaby-iti multumim (ai tot respectu meu),preventiv punem si o parola pe server care sa o stim numai noi ca sa nu ne deranjeze cineva!De curizitate se ofera cineva ,dar mai intai ii strangem si porma stabilim ce si cum!8)


Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2927224)
MillionDollarBaby--Asteptam sa fim 8 playeri +rezerve cat zici tu si sa facem un clan,un nume si sa jucam!!Ce zici:)?

Quote:

Originally Posted by RDss (Post 2927441)
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;)

Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2927452)
Deci avem si server,ne mai trebuei aprobarea Claudiei!!Asteptam..!!Alti doritori nu ezitati sa spuneti!!Va primim cu drag pe toti!!!!Ce port ai 47/48?Joaca careva cu steam?Pgl-ist careva?:):d

Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2927453)
Vedem cum ne miscam ca poate din cauza servarului se face lag orcum avem pana acum 2 servere in caz ca unu nu merge!
Iti multumim!



RDS nu te supara dar eu am venit prima cu ideea , si am spus de la inceput ca am server si nu unul , ci 3 ;) si pot sa deschid si 10 sincera sa fiu daca vreau asa ca data viitoare cand vrei ceva , fa tu de la inceput , dar momentan eu m-am bagat aici ( fara suparare ) , ms !


Buunnn....

Deci revenind la subiect baieti , vreau o lista completa cu cati suntem pe care sa o pot imparti in 4 , iar ca sa nu fie conflicte se poate vota sau se poate da cu parerea de cine cu cine sa fie in echipa . Mie imi este indiferent , joc cu oricine , nu fac mofturi :D.


Altceva ? :D va stau la dispozitie :lol:

porsheGTS 28-12-09 09:05

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv
RDss
Bogdan2fsc
Marian92
Toti prezenti!
P.S RDss aici MillionDollarBaby are dreptate,ea a venit cu ideea si ea ne-a pus 3 servere,deci ea ramane(No ofence:peace::peace:)

Claudia ce zici de [4Tuning] name...?
Astept pe mess,svr,si restul!!!Multumesc!!!!!!Bafta tuturor!!!!!:D


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning