Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

raul_rebelul2005 18-05-07 19:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aia da....frumos.....nu ai treaba cu gropile:)....

danny19_sm 18-05-07 22:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Bai deci ma plimbam eu frumos pe Lucian Blaga pe langa fostul Euro 81 si cand colo trece pe langa mine un M6 negru cu nr de germania......zic "mistoo"...Mai incolo ajung pe la Tei si iar a trecut pe langa mine ...eu cred ca ma urmarea:)) voi ce ziceti?? eu m-as lasa urmarit de asa ceva toata ziua:))......

2 fast 4 U 19-05-07 16:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
du-te amu si u:)))...........trebuia sa ii sari in fatza.....sa te loveasca si sa ceri masina k despagubire;)....:)))=)))

danny19_sm 19-05-07 18:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si dupa aia din ce bani sa o repar??? ca io faceam pagube de ma lovea:))

Spark 19-05-07 18:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
numa` daca nu erai pe trecere ... :P
atunci n-aveai treaba

ErdVento 21-05-07 15:06

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Buna baieti.....
Azi am vazut un Vento extrem de frumos,dar nu aveam timp pentru foto...
SM 11 CAB --->poate ca o stiti.......daca da imi spuneti si mie de unde are tipu grila si jantele ca sunt foarte frumoase!!!

toyoman 21-05-07 20:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Gri metal? il stiu pe tip. Are motor de 2000 pe benzina, daca vrei iti dau nr. lui.Grila pot sa-ti fac eu daca vrei

wasted 25-05-07 19:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
O parcat in fata magazinului unde lucrez :)
Mi-o placut , pacat ca nu mi-o dat o tura :lol:
Scuze de calitatea imagini , dar n-am avut numai telefon.

2 fast 4 U 26-05-07 12:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
nah am prins si io lexusu ala in sf:D..........pacat k nu am avut un aparat k lumea la mine:|

danny19_sm 26-05-07 13:06

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Faine exemplare.....si Lexusu si mertzanu.....2 fast pune mana pe cartea de gramatica :P (k lumea se scrie legat din cate stiu eu)......:P :P :P

wasted 26-05-07 14:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
Tot in fata magazinului am prins. Pacat ca proprietarul nu.
Arata tare fain in interior dar din pacate n-am putut poza.
Are cineva ideii ce model ii? Ca in spate nu scrie.

Snoopy 26-05-07 17:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
C-classe.Ultimul model acuma aparut de cateva luni.

wasted 26-05-07 18:05

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ce bine merge le uni.
Hmmm , imi vine ziua de nastere nu-mi face careva supriza cu un mertzan ca si din poza:?: :peace: :dance:

toyoman 27-05-07 00:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:) macar 1:18 :)

attilaboot 27-05-07 11:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 2 fast 4 U (Post 919950)
nah am prins si io lexusu ala in sf:D..........pacat k nu am avut un aparat k lumea la mine:|

Bravo, ca ai prins. MISTO exemplar. Si chiar e din SM. Pacat ca pozat cu telefon.....


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning