Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

RAZvan15 12-03-10 09:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
iaaa uite cum a revenit toata lumea pe thread !!! :lol: vezi doamne nu va mai placea :P

10:00 am venit de la munca :D si mai pozez o macheta

FranktheTank 12-03-10 21:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22.51 Vineri seara, plictiseala, frec menta la rece pe forum...

DTH 12-03-10 22:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.30 : back de la romexpo :shock: de la 10 dimineata sunt acolo , numai pot :lol: bag un laptic cald :lol:

Ace MNE 12-03-10 23:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:37 astept sa mi se faca somn,sunt nerabdator sa punce am luat pe masina, sunt putin mahnit ca nu o sa pot merge ca pe vremuri la 4t,cu baietii din inferno:evil:

Babutz 13-03-10 08:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
09:56 disper ca tre sa ascult gsp`u

Ace MNE 14-03-10 23:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:40 ma gandesc daca se supara cineva ca postez de mai multe ori pe acest thread:?:

Babutz 15-03-10 07:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8:10 n`am somnnnnnnnnnn

cavaliere 15-03-10 10:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11 40 crappy Monday at work :-(

DTH 15-03-10 11:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12: 27 : Neatzaaaaaa :bored::-|

cozmin23 15-03-10 13:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14:26....stau pe forum

rs-dey 16-03-10 16:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
5:15 .. incerc sa fac o compunere la Lb. Romana

Dementor 16-03-10 16:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:30 ma gandes de ce nu mai primesc mail cu topicurile la care sunt abonat:sad:

D0ryN 16-03-10 17:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Odata "abonat" la topicul asta, esti legat toata viata :lol:

Babutz 16-03-10 17:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:39 ma joc remi cu al meu

cozmin23 16-03-10 19:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20:18...fac niste mici pt ca e ziua viitoarei mele sotii...


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning