![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
iaaa uite cum a revenit toata lumea pe thread !!! :lol: vezi doamne nu va mai placea :P
10:00 am venit de la munca :D si mai pozez o macheta |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
22.51 Vineri seara, plictiseala, frec menta la rece pe forum...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23.30 : back de la romexpo :shock: de la 10 dimineata sunt acolo , numai pot :lol: bag un laptic cald :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:37 astept sa mi se faca somn,sunt nerabdator sa punce am luat pe masina, sunt putin mahnit ca nu o sa pot merge ca pe vremuri la 4t,cu baietii din inferno:evil:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
09:56 disper ca tre sa ascult gsp`u
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:40 ma gandesc daca se supara cineva ca postez de mai multe ori pe acest thread:?:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
8:10 n`am somnnnnnnnnnn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11 40 crappy Monday at work :-(
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12: 27 : Neatzaaaaaa :bored::-|
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
14:26....stau pe forum
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
5:15 .. incerc sa fac o compunere la Lb. Romana
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
17:30 ma gandes de ce nu mai primesc mail cu topicurile la care sunt abonat:sad:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Odata "abonat" la topicul asta, esti legat toata viata :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:39 ma joc remi cu al meu
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
20:18...fac niste mici pt ca e ziua viitoarei mele sotii...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning