Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

world cars 15-02-10 20:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Colegii imi pare rau, mi sa ars placa video am inlocuito cu una de 32 si nu pot juca nfs cu ea imi pare rau ca ma retrag:((.

GL-22-GTR 15-02-10 21:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Rog organizatorii sa afiseze lista cu cei inscrisi pana acum.

demonul 15-02-10 21:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3089978)
Colegii imi pare rau, mi sa ars placa video am inlocuito cu una de 32 si nu pot juca nfs cu ea imi pare rau ca ma retrag:((.

imi pare rau world cars :( pacat ca ai iesit era o cursa pe cinste

GT'S 16-02-10 11:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu mai plage demone:-P ca isi cumpara el placa video si joak in campionatu viitor ! dak o sa existe unu, dar nu iar drift pe stadium 2:)) k e najpa rau:))

eMH 16-02-10 12:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Algoritmul este unul deosebit de simplu: Nu iti convine => Nu joci.
Ce urmeaza sa fie facut nu are legatura cu forumul. Face Ingerasul pentru ca are chef.
Daca te deranjeaza poti sa "organizezi" si tu un campionat din asta, si sa joci cu cine ai tu chef, pe ce plansa ai chef! Tentant, nu?

mariooo 16-02-10 12:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nume:McM
Participare:particip la campionatul de drift nfs ug2
Masina:Golf

demonul 16-02-10 13:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
se apropie campionatul mai sunt 4 zile si dupa osa fie cineva drift king abea astept emoti marii
:2gun::2gun::2gun:

eMH 16-02-10 14:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Defapt... Nu e extragerea de la loto, unde ai participat doar tu, e un joc pe calculator...

D v D 16-02-10 16:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3092004)
Defapt... Nu e extragerea de la loto, unde ai participat doar tu, e un joc pe calculator...

Lasa ma si tu copii sa se bucure :-P trebuie sa comentezi tu mereu :lol:

Ingerasul99 16-02-10 16:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by mariooo (Post 3091680)
Nume:McM
Participare:particip la campionatul de drift nfs ug2
Masina:Golf

Inscrierile pentru campionat se faceau pana in data de 12 februarie , ce este asa greu de inteles?

GT'S 16-02-10 16:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
trebuia sa atace repede emh :)) :))k dak nu vrei nu joci:))
da ce vorbe are in el=))

JunKer_hP 16-02-10 16:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cine face playoff-u?Si cand stim cu cine jucam?

GT'S 16-02-10 16:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
o sa afli vineri din cate am auzit si eu :D

R3chin 16-02-10 17:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Oare care pica primu cu mine:>?

GT'S 16-02-10 18:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
cu ce masina intri r3chin????


All times are GMT +2. The time now is 06:29.

- Copyright 2026 4Tuning