![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Colegii imi pare rau, mi sa ars placa video am inlocuito cu una de 32 si nu pot juca nfs cu ea imi pare rau ca ma retrag:((.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Rog organizatorii sa afiseze lista cu cei inscrisi pana acum.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
nu mai plage demone:-P ca isi cumpara el placa video si joak in campionatu viitor ! dak o sa existe unu, dar nu iar drift pe stadium 2:)) k e najpa rau:))
|
Re: NFS UG2 Drifters
Algoritmul este unul deosebit de simplu: Nu iti convine => Nu joci.
Ce urmeaza sa fie facut nu are legatura cu forumul. Face Ingerasul pentru ca are chef. Daca te deranjeaza poti sa "organizezi" si tu un campionat din asta, si sa joci cu cine ai tu chef, pe ce plansa ai chef! Tentant, nu? |
Re: NFS UG2 Drifters
Nume:McM
Participare:particip la campionatul de drift nfs ug2 Masina:Golf |
Re: NFS UG2 Drifters
se apropie campionatul mai sunt 4 zile si dupa osa fie cineva drift king abea astept emoti marii
:2gun::2gun::2gun: |
Re: NFS UG2 Drifters
Defapt... Nu e extragerea de la loto, unde ai participat doar tu, e un joc pe calculator...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
trebuia sa atace repede emh :)) :))k dak nu vrei nu joci:))
da ce vorbe are in el=)) |
Re: NFS UG2 Drifters
Cine face playoff-u?Si cand stim cu cine jucam?
|
Re: NFS UG2 Drifters
o sa afli vineri din cate am auzit si eu :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Oare care pica primu cu mine:>?
|
Re: NFS UG2 Drifters
cu ce masina intri r3chin????
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:29. |
- Copyright 2026 4Tuning