Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

KoKozula 02-06-09 19:50

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by smoke_weed (Post 2375160)
nu doar softul, cateva modificari "minore" care sunt perfect legale si care nu ma incadreaza intr-o grupa superioara. Vin dar trebuie alt stimulent dak am dreptate nu doar un amarat de test pe dyno care face 400lei.

Un amarat de test pe dyno face 150 de lei ...

Era vorba de crestere a puterii cu 50% doar din soft... vroiam sa vad si eu cine si cum creste un motor cu 50% doar din soft... aia era ideea...

SM 88 VOX 02-06-09 19:57

Re: 2 Faster More Show
 
Am facut si eu o compilatie cu niste liniute pe care am apucat sa le filmez, sper sa va placa ;). https://www.youtube.com/watch?v=O9nDpFuYw-E&fmt=22

P.S. IonutzMFF tare mar interesa adversarul cu care te-ai dat acel e36 coupe visiniu ce motor avea :-). Multumesc.

ondin 02-06-09 20:13

Re: 2 Faster More Show
 
bravos.

Calin_UKU 02-06-09 21:04

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by SM 88 VOX (Post 2375398)
Am facut si eu o compilatie cu niste liniute pe care am apucat sa le filmez, sper sa va placa ;). https://www.youtube.com/watch?v=O9nDpFuYw-E&fmt=22

P.S. IonutzMFF tare mar interesa adversarul cu care te-ai dat acel e36 coupe visiniu ce motor avea :-). Multumesc.

Din ce am auzit eu pe aici prin bistrita are motor de 2.5 dar o sa ma interesez sa vad sigur.

2ddy 02-06-09 21:35

Re: 2 Faster More Show
 
cum s-a descurcat ursuletul rosu cu nr VLI de MM?

Piry 02-06-09 21:39

Re: 2 Faster More Show
 
filmari http://www.*************/video/68/2-fa...how--baia-mare

jipianu 02-06-09 21:51

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Piry (Post 2375811)

frumoasa filmarea Piry am fost si eu (fratele lui jipianu) acolo dar din pacate nu am putut sta pana la final...
oricum mi-a placut

cipricipri 02-06-09 21:56

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by 2ddy (Post 2375799)
cum s-a descurcat ursuletul rosu cu nr VLI de MM?

modest 8)

Brabus 02-06-09 22:24

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Piry (Post 2375811)

foarte fain montajul, mai ales filmarile on-board. bravo si mai vreau :D:D:D

Keisuke 02-06-09 22:27

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Piry (Post 2375811)

chiar e fain montajul dar site-ul e si mai tare :bunch:

IonutzMFF 02-06-09 22:28

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by SM 88 VOX (Post 2375398)
Am facut si eu o compilatie cu niste liniute pe care am apucat sa le filmez, sper sa va placa ;). https://www.youtube.com/watch?v=O9nDpFuYw-E&fmt=22

P.S. IonutzMFF tare mar interesa adversarul cu care te-ai dat acel e36 coupe visiniu ce motor avea :-). Multumesc.


328 benzina ... dar sunt curios celalalt BMW e39 ce motor avea , am castigat oricum amandoua cursele

jozsi555 02-06-09 23:25

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Piry (Post 2375811)

chiar filmarile onboard sunt foarte tari!

ZanDer 03-06-09 00:58

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Piry (Post 2375811)

Habarada ! :D

DebreDBR 03-06-09 07:15

Re: 2 Faster More Show
 
:paper:

SM 88 VOX 03-06-09 15:19

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2376038)
328 benzina ... dar sunt curios celalalt BMW e39 ce motor avea , am castigat oricum amandoua cursele

Felicitari :clap:, dar tu parca aveai motor de 2000cmc inainte, acuma tot ala il ai sau? :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 10:18.

- Copyright 2026 4Tuning