Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura.html)
-   -   '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!! (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura/117034-00-integra-dc2-type-rx-1-8-vtec-b18c-new-pics.html)

Toyboy 31-03-11 02:06

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
bun bun ;)
sper sa dau si eu jos zilele astea insonorizarea de alchitran de sub mocheta :rolleyes2

yulasinio 31-03-11 09:05

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Eu tot imi caut capota sa o schimb dar nu gasesc nimic pe gustul meu :-)

Da, da aia jos ca are vreo ~5kg ;)

yulasinio 30-03-12 15:42

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Mama de un an de zile nu am mai scris pe thread-ul asta :oops:

Nici nu prea am facut multe la masina ca am fost ocupat cu altele. AM mai fost prezenti odata pe track in Septembrie si de atunci mai mult a hipernat. Anul asta sper sa am timpul si banii necesari sa ma ocup de ea.
Bara fata Mugen a fost vanduta si m-am intors la cea OEM cu lip-ul Spoon, de cateva zile am achizitionat o capota de carbon care urmeaza sa fie vopsita odata cu bara fata, lip-ul, pragurile si bara spate.

[IMG]http://farm7.static.***********/6155/6137608466_0398017e1b_z.jpg[/IMG]

https://i215.photobucket.com/albums/c...4965copy-1.jpg

https://i241.photobucket.com/albums/f...3-28184851.jpg

fanete 31-03-12 01:32

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
ai asteptat tu fix un an sa mai scrii... acum cand o sa mai scrii iar, la anu? :)

nu prea inteleg capota, a fost gri si ai cojit tu vopseaua?

bafta.

yulasinio 31-03-12 12:47

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Pe 4T nu am mai intrat numai sa citesc ce se mai intampla pe aici. Am updatat topicul la masina pe forumul din semnatura ;)

Capota asa am luat-o, a fost vopsita gri si decojita, oricum o sa o vopsesc si eu asa ca nu ma deranjeaza.

Adriano98_R 01-04-12 11:36

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Bravo, in sfarsit ti-ai gasit capota :D

yulasinio 01-04-12 23:57

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Am prins una in sfarsit si una chiar buna la un pret subtire.

Seamana un pic cu a ta plus ca e dry carbon asa ca e usoara ca un fulg ;)

CJ-01-WOB 02-04-12 00:36

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Nice!
will keep yea busy

kitz` 02-04-12 12:44

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
felicitari pentru masina:shock:

luvdog 05-07-12 01:24

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
3 Attachment(s)
stiu ca vrei,dar te mai intereseaza??? ;)

amadeus_and 05-07-12 12:31

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by luvdog (Post 5090825)
stiu ca vrei,dar te mai intereseaza??? ;)

$$$$$?????

yulasinio 05-07-12 23:46

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Tu vrei sa ma pui la cheltuiala :D

luvdog 05-07-12 23:54

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 5092107)
Tu vrei sa ma pui la cheltuiala :D

scoate banii de la saltea ca mucegaiesc mah :lol:

luvdog 05-07-12 23:55

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 5092107)
Tu vrei sa ma pui la cheltuiala :D

scoate banii de la saltea ca mucegaiesc mah :lol:

bogdan100 06-07-12 12:04

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Salut . Cand ajungi in tara? :D


All times are GMT +2. The time now is 18:59.

- Copyright 2026 4Tuning