![]() |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
bun bun ;)
sper sa dau si eu jos zilele astea insonorizarea de alchitran de sub mocheta :rolleyes2 |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Eu tot imi caut capota sa o schimb dar nu gasesc nimic pe gustul meu :-)
Da, da aia jos ca are vreo ~5kg ;) |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Mama de un an de zile nu am mai scris pe thread-ul asta :oops:
Nici nu prea am facut multe la masina ca am fost ocupat cu altele. AM mai fost prezenti odata pe track in Septembrie si de atunci mai mult a hipernat. Anul asta sper sa am timpul si banii necesari sa ma ocup de ea. Bara fata Mugen a fost vanduta si m-am intors la cea OEM cu lip-ul Spoon, de cateva zile am achizitionat o capota de carbon care urmeaza sa fie vopsita odata cu bara fata, lip-ul, pragurile si bara spate. [IMG]http://farm7.static.***********/6155/6137608466_0398017e1b_z.jpg[/IMG] https://i215.photobucket.com/albums/c...4965copy-1.jpg https://i241.photobucket.com/albums/f...3-28184851.jpg |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
ai asteptat tu fix un an sa mai scrii... acum cand o sa mai scrii iar, la anu? :)
nu prea inteleg capota, a fost gri si ai cojit tu vopseaua? bafta. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Pe 4T nu am mai intrat numai sa citesc ce se mai intampla pe aici. Am updatat topicul la masina pe forumul din semnatura ;)
Capota asa am luat-o, a fost vopsita gri si decojita, oricum o sa o vopsesc si eu asa ca nu ma deranjeaza. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Bravo, in sfarsit ti-ai gasit capota :D
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Am prins una in sfarsit si una chiar buna la un pret subtire.
Seamana un pic cu a ta plus ca e dry carbon asa ca e usoara ca un fulg ;) |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Nice!
will keep yea busy |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
felicitari pentru masina:shock:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
3 Attachment(s)
stiu ca vrei,dar te mai intereseaza??? ;)
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Tu vrei sa ma pui la cheltuiala :D
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Salut . Cand ajungi in tara? :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:59. |
- Copyright 2026 4Tuning