Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - eddycdk (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/103901-machete-lucru-eddycdk.html)

B XX ADI 01-01-12 14:17

Re: Machete in lucru - eddycdk
 
sincer..mi-am spart ochii cititind fiecare post, am ramas :shock: cand am vazut golfurile mk I, sunt superbe, mai ales asta maro criminal, mai ai sa ii faci timonerie pe sub masina si e full la detalii:lol:. superbe, felicitari si la cat mai multe proiecte de genul!

PS: nu te-ai gandit vreodata sa aranjezi si vreun renault super 5 gtt? :D

dumitrumihai 02-01-12 10:31

Re: Machete in lucru - eddycdk
 
Astept cu nerabdare sa ne arati golful terminat. Cred ca va iesi super bine ;)
Spor!

eddycdk 02-01-12 11:36

Re: Machete in lucru - eddycdk
 
Quote:

Originally Posted by B XX ADI (Post 4802985)
sincer..mi-am spart ochii cititind fiecare post, am ramas :shock: cand am vazut golfurile mk I, sunt superbe, mai ales asta maro criminal, mai ai sa ii faci timonerie pe sub masina si e full la detalii:lol:. superbe, felicitari si la cat mai multe proiecte de genul!

PS: nu te-ai gandit vreodata sa aranjezi si vreun renault super 5 gtt? :D

Mersi pt aprecieri si ma bucur ca iti plac. M-am gandit sa aranjez multe modele. Pe unele le-am facut deja pt mine, pe altele le-am realizat pt altii contra cost si in viitor sunt dispus la orice provocare. Cand eram copil mi-au placut R 5-urile mai ales Turbo, pt ca de prin anii '80 fost mereu aproape de lumea curselor, de tuning si de masini, avandu-l pe tatal meu implicat in asa ceva.
Daca ai de modificat sau vrei o replica a vreunei masini reale, ma poti contacta prin PM.
Quote:

Originally Posted by dumitrumihai (Post 4803753)
Astept cu nerabdare sa ne arati golful terminat. Cred ca va iesi super bine ;)
Spor!

Da, o sa iasa ceva foarte detaliat si unic pt scara 1/24. O sa il termin luna asta, asa ca fii pe faza!

sipunebunu 21-03-12 19:40

Re: Machete in lucru - eddycdk
 
abia astept sa vad golfu :X:D

lorand_css 24-02-13 18:37

Re: Machete in lucru - eddycdk
 
de unde cumparati jantele?


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning