![]() |
Re: Machete in lucru - eddycdk
sincer..mi-am spart ochii cititind fiecare post, am ramas :shock: cand am vazut golfurile mk I, sunt superbe, mai ales asta maro criminal, mai ai sa ii faci timonerie pe sub masina si e full la detalii:lol:. superbe, felicitari si la cat mai multe proiecte de genul!
PS: nu te-ai gandit vreodata sa aranjezi si vreun renault super 5 gtt? :D |
Re: Machete in lucru - eddycdk
Astept cu nerabdare sa ne arati golful terminat. Cred ca va iesi super bine ;)
Spor! |
Re: Machete in lucru - eddycdk
Quote:
Daca ai de modificat sau vrei o replica a vreunei masini reale, ma poti contacta prin PM. Quote:
|
Re: Machete in lucru - eddycdk
abia astept sa vad golfu :X:D
|
Re: Machete in lucru - eddycdk
de unde cumparati jantele?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:00. |
- Copyright 2026 4Tuning