Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

wu_vladutz 28-11-08 13:01

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Pai si cu asigurarea asta sunt ok dpdv legal :) Pe o foaie de la asigurare scrie numele firmelor de asigurari cu care lucreaza firma asta, din toate tarile UE ( inclusiv Romania ) ... deci nu am de ce sa-mi fac griji :)
Dar daca zici ca iesi la aceeasi suma n`ai facut nimic ...

aleks 28-11-08 13:02

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
exact, in jur de 800 de euro pe an ma ajungea la motor de 2,5...

SMocKey21 30-11-08 15:57

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
La multi ani tuturor cu numele de Andrei,Andreea,Andrada !!! Sa traiti cu numele si sa aveti parte de toate !

vizal 10-12-08 22:45

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Si La multi ani lu lyv care da de baut altfel o sa aibe parbrizu crapat a 2 zi dim:-) Sa traiesti BINEEEEE :D

SMocKey21 10-12-08 23:25

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
La multi ani Liviu LYV si Adi ZZZ pe aceasta cale.Mult noroc,sanatate si bucurii va doresc :*

ct11lyv 11-12-08 09:15

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
mutumesc mult :* ;) zeze sa fi iubit si tie la multi ani ;)

zbuf 11-12-08 09:51

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
hop si eu repede.la multi ani adi zeze,liviu si tuturor celor ce isi sarbatoresc ziua de nastere sau onomastica in aceasta luna minunata...kiss yaa

Psycho 12-12-08 18:38

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
La multi ani .. amandorura .. ;) .....

atentie ca au inceput astia sa umble cu radarul pe fel si fel de stradute pe care nu va asteptati sa fie ...

pe primaverii ...

pe la icil ...

so .. calcati cu atentie pedala aia din dreapta ...

aXeL.ZeY 12-12-08 18:51

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1917240)
La multi ani .. amandorura .. ;) .....

atentie ca au inceput astia sa umble cu radarul pe fel si fel de stradute pe care nu va asteptati sa fie ...

pe primaverii ...

pe la icil ...

so .. calcati cu atentie pedala aia din dreapta ...


Daca au facut filtru pe unirii aici la mine, nu ma mir... oricum acum cateva zile, loganu galben sge era tot pe mamaia in fata la hotel bulevard.

ct11lyv 13-12-08 02:43

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
sa ii ia dracu de prosti :) , io sincer m`am saturat de atata japca..sau aia cu radarele in pom..o sa stea cu ele in mana..a nu ii vedem..

Cosmin255 13-12-08 19:08

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
nu stiu daca s-a mai scris pe aici , umbla un logan Galben SGE cu radar pe el prin oras , are si camera,daca stai la semafor pe trecere etc. ... si trimite acasa , nu opreste nimic.

Cu respect

13RvR 13-12-08 19:15

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1919098)
nu stiu daca s-a mai scris pe aici , umbla un logan Galben SGE cu radar pe el prin oras , are si camera,daca stai la semafor pe trecere etc. ... si trimite acasa , nu opreste nimic.

Cu respect

radarele care te iua din mers nu au omologare in romania ;), contestatie si rezolvi

Cosmin255 13-12-08 19:17

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
eu n-am avut nicio problema , cand a fost sa fie ceva am rezolvat-o "prieteneste",spuneam ca sa stie lumea

SMocKey21 14-12-08 00:54

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1919111)
eu n-am avut nicio problema , cand a fost sa fie ceva am rezolvat-o "prieteneste",spuneam ca sa stie lumea

Loganuri cu radar in constanta sunt asa : Logan galben-SGE,logan rosu-AHF,logan alb-KMJ si un vw vento gri la care nu stiu numarul de inmatriculare :).D-obicei radarul sta pe Bd Mamaia(hotel bulevard) si echipajul la pescarie(cap linie 43),Bd Lapusneanu,1 mai.Parca a zis si Psycho au inceput si pe stradute unde este linie dreapta si stiu ca mai sunt soferi care apasa mai tare gazul.Sper sa-ti fie de folos. O seara buna!

thr3at 14-12-08 01:20

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

un vw vento gri la care nu stiu numarul de inmatriculare
RDR e numarul , destul de greu de uitat


All times are GMT +2. The time now is 21:38.

- Copyright 2024 4Tuning