Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kyd_ursu 18-04-09 11:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
SARBATORI FERICITE INFERNO SI SA AUZIM NUMAI DE BINE

daffy duck™ 18-04-09 12:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit tuturor membriilor clubului, tuturor posesorilor de autoturism marca BMW,Honda 1.6 , 125 de cai, multa sanatate si sa ne auzim numai de bine....poate facem si un gratar luni sau week-end-ul viitor


Maxim RESPECT!!!


Va pupa Daffy!!!

B-13-FFA 18-04-09 13:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane eu si rupu te-am intrebat ceva.... elegant ar fi sa rasp. daca consideri k suntem prea slabi si arzi benzina degeaba iti dau eu bani de benzina.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
PAshte fericit tuturor membrilor Inferno kt si tuturor cei ce acceseaza forumul nostru!!

B83RUP 18-04-09 13:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248079)
luciane eu si rupu te-am intrebat ceva.... elegant ar fi sa rasp. daca consideri k suntem prea slabi si arzi benzina degeaba iti dau eu bani de benzina.

cine pierde da benzina;)(sa vii cu banii la tine):oops:

B-13-FFA 18-04-09 13:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna asta. nu m-am gandit. macar la mine e ieftin. consum de TDI

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
FEFE si RUP nu credetzi k ar fi mai ok sa continuam aceste discutzii dupa pashte?makr akum sa incetam cu certurile si astea??Pashte fericit FEFE si RUP :* app bafta cu noul club "succesuri" va doresc :)

B-13-FFA 18-04-09 13:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred k sunt certuri.... chiar deloc.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate unii asa le considera.....vorbe rautacioase poftim :D

B83RUP 18-04-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2248096)
FEFE si RUP nu credetzi k ar fi mai ok sa continuam aceste discutzii dupa pashte?makr akum sa incetam cu certurile si astea??Pashte fericit FEFE si RUP :* app bafta cu noul club "succesuri" va doresc :)

nu sunt certuri
doar ca lucian se fofileaza atata tot
sa ne zica ca nu vrea sa se dea cu noi si aia e
multumim de urare
Paste fericit !
continuam discutia dupa Paste

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
FEFE kt itzi consuma passatu? :))

BGY_Bogdy 18-04-09 13:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da nu ma DAU da nu ma DAU cu orisicine da nu ma DAU nu ma DAU ca am MOTOR si imi sta bine :))Are detoate are putere si are spate si are un MOTOR cu noroc cu un cuplu rau de tot!

B-13-FFA 18-04-09 13:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
8%..............@400NM cuplu

GopPo 18-04-09 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta la mers lejer in bucuresti????
ce cod motor ai? de cati kw?

daffy duck™ 18-04-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 2248110)
nu sunt certuri
doar ca lucian se fofileaza atata tot
sa ne zica ca nu vrea sa se dea cu noi si aia e
multumim de urare
Paste fericit !
continuam discutia dupa Paste



va lamuresc pe toti odata pt totdeauna

INFERNO MOTORSPORT nu va mai participa la curse ilegale!!!
Ne vedem pe 2 mai....

va rog sa continuati convorbirea asta pe YM la telefon sau chiar la un suc

B-13-FFA 18-04-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
AWX 96 de kw.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
f tare :D consumul la mine e un 15 =))))

B-13-FFA 18-04-09 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy... eu ma cunosc cu baietii astia cu mult dinaintea ta. daca nu ne intelegi glumele nu te mai baga. Paste Fericit tuturor si nu abuzati de saracu miel si de vin.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu am cum sa beau :(( amiash shutu k o sa fiu plekt cu mashina :((

GopPo 18-04-09 13:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248133)
AWX 96 de kw.

este de 96 kw=131 cp :P
nu are cum sa-ti ia atat de putin....mie-mi ia 9.5%-10% condus "smuls":lol:
si am si injectoarele mai mici

daffy duck™ 18-04-09 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248139)
daffy... eu ma cunosc cu baietii astia cu mult dinaintea ta. daca nu ne intelegi glumele nu te mai baga. Paste Fericit tuturor si nu abuzati de saracu miel si de vin.

io am inteles FFA ca este o gluma...dar nu toti isi dau seama...si nu doar baietii din cluburi umbla pe 4tuning...daca intelegi ce spun....

BGY_Bogdy 18-04-09 13:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
AM terminat ceasurile de stalp cu ceasuri cu tot cu vopsit si am zis sa il arat aici la fete :D ceasurile sunt RAID HP NIGHT functionale toate suprtul stalputl este facut de Ghetto Tuning si montajul de mine personal

B-13-FFA 18-04-09 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2248144)
este de 96 kw=131 cp :P
nu are cum sa-ti ia atat de putin....mie-mi ia 9.5%-10% condus "smuls":lol:
si am si injectoarele mai mici

punem pariu. mers intre 2000 si 3000 de rpm.

BGY_Bogdy 18-04-09 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tin sa Multumesc baietilor care au fost aseara la intalinre ! stiu iei dc si le multumesc ca mi-au citit postul si au venit! va pooop

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce itzi mai palce sa colaborezi cu ghetto:D

jakal 18-04-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumoasa lucrare....bv.....bv

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kre e mersul jakal?

cozo 18-04-09 14:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia mai lasati netu asta!!!!!!!! treceti la masa....la un spritz....ceva serios....stati k bosorogii aia pe net!!!! :))

PASTE FERICIT TUTUROR!!!!

Fr33`e30 18-04-09 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa pitic fi rau :D:D:D , la fel si dvs.





Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2248214)
ia mai lasati netu asta!!!!!!!! treceti la masa....la un spritz....ceva serios....stati k bosorogii aia pe net!!!! :))

PASTE FERICIT TUTUROR!!!!


GopPo 18-04-09 14:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248155)
punem pariu. mers intre 2000 si 3000 de rpm.

adica mers lejer;)

Lucian_GXZ 18-04-09 14:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hai ca sa inchidem odata discutzia despre tras. Chiar nu e cazu sa-mi datzi voi mie bani de benzina... mai bine ii punetzi deoparte si va mai faceti ceva pe la masini. In alta ordine de idei eu nu mai dau la ilegale decat atunci cand prezinta interes. nu mai risc aiurea in tramvai. Sper sa o intelegeti ca atare nu ca pe impresii sau mai stiu eu ce. Consider subiect inchieiat.(orice post pe subiectul asta va fi sters pe motiv de offtopic) Va salut si Paste Fericit la toata lumea

BGY_Bogdy 18-04-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ms ms ms ! o sa colaborez cu Ghetto mult timp zic eu :D

Fr33`e30 18-04-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salut luciane , broh nush cum poti sa fi asa calm :) ... bafta in continuare si Paste Fericit




[=Lucian_GXZ;2248258]Hai ca sa inchidem odata discutzia despre tras. Chiar nu e cazu sa-mi datzi voi mie bani de benzina... mai bine ii punetzi deoparte si va mai faceti ceva pe la masini. In alta ordine de idei eu nu mai dau la ilegale decat atunci cand prezinta interes. nu mai risc aiurea in tramvai. Sper sa o intelegeti ca atare nu ca pe impresii sau mai stiu eu ce. Consider subiect inchieiat.(orice post pe subiectul asta va fi sters pe motiv de offtopic) Va salut si Paste Fericit la toata lumea[/QUOTE]

Taraiebuca 18-04-09 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit baieti si toate cele bune!

_wanted_cars_ 18-04-09 20:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
THE WANTED CARS VA UREAZA:

PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA !
HRISTOS A INVIAT..............

stefan_88 18-04-09 22:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Invierea Domnului Iisus sa aduca in suflet iubire si bucurie ! Nu uita ca destinul Sau a fost crucea , scopul Sau a fost dragostea , iar motivul Lui ai fost tu !
Katana Team Piatra Neamt va ureaza sarbatori fericite si Hristos a Inviat !!!

Attachment 883539

Speedball_tm 19-04-09 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul ShadowCrew va ureaza un Paste Fericit

87MTX 19-04-09 01:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit alaturi de cei dragi !

Daniel_DRV 19-04-09 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit....si care se mai baga la jocul acesta ..http://cracing.org/inregistrare.php?ref=14880

BGY_Bogdy 19-04-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va Multumim! Paste Fericit!


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning