![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Ia ghiciti cine e proprietarul abarthului ? E un nene de 60+ ani care l-a castigat la uniqa asigurari ! I-am oferit golful + 2000 euro diferenta pe el ! Acuma stept raspunsul lui
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
sicer mie ca masina fiatul 500 nu prea imi place,interiorul e super din punct de vedere calitativ,dar faptul ca e abarth iti ia ochii:shock: bafta mnezo poate accepta:lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Sper sa vrea ca si cai el are 140+ eu 90 dus la 150 dar el e mult mai usor :P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Mnezo..tradatorule..:)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Tot cu golful raman ! Mosulica mi-a cerut 4mii de euro dif
|
Re: Masini tari din Iasi
Tot se merita...si cu 4000 :))
|
Re: Masini tari din Iasi
poi eu am acum mai multi cai ca el ! de aia 4000 de euro mai bine lucrez la golf de cat sa ii dau pe o masina ca aia
|
Re: Masini tari din Iasi
De banii aia iti iei un 1.8 turbo si-ti mai raman si bani.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
motor 1.4 133 de cai are :P
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu unul n-as da VW pe Fiat,fie el si Abrath...
|
Re: Masini tari din Iasi
Discutam doar in sfera Fiat , ca asa comparatii (preferinte) tot apar ;)
|
Re: Masini tari din Iasi
Baaaaaaaaaaaaaaaaa! Aici se discuta despre Masini tari din Iasi! Nu de schimburile lui Mnezo!!!
|
Re: Masini tari din Iasi
Baaaaaaaaaaaaaaaaa! Aici se discuta despre Masini tari din Iasi! Nu de schimburile lui Mnezo!!! Mnezo, apuca-te de urechi si treci pana la O4 putin! :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Sa traiti am inteles ! Scuze de off topic.
|
Re: Masini tari din Iasi
Special pentru domnul Mnezo :D:D!Oamenii in virsta se intorc greu si cu BMW seria 8.Crezi ca fac fata pe aici?
Ps originala e neagra nu rosie ca in avatar si o sa isi arate farurile cum dispare frigul. |
Re: Masini tari din Iasi
:?: :?::?::?::?:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ce nu intelegeti domnu?Ce e ala un seria 8?:shock::shock:Ce-i drept pe aici prin zona Moldovei sunt cam rare adica nici unul!MnezO stia cred ce vorbesc! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
crys sper ca nu e un off topic,intrebarea se refera la o masina tare din iasi nu?:lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Si unde e masina? Ca nu vad nici o fotografie! :?::?:
|
Re: Masini tari din Iasi
E ca in avatar doar ca pe negru ! :rolleyes2 :)) :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Deci vezi-ti de treaba ta te rog ca nu e forumul tau, nu ma fa sa imi aduc aminte de traznaile cu All Motors! |
Re: Masini tari din Iasi
Am vrut doar sa semnalez ca exista si un seria 8,850 CSI prin iasi asta asa pt mindria locala!Pentru cei care nu stiu de ce vorbesc asta e descrierea:http://www.orasulauto.ro/2010/03/07/...tire-frumoasa/
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
salutare, am vazut bmw acesta de tot se discuta acu vreun an prin bucium printre niste vile undeva fata in fata cu aleea care duce la releu(pe langa terenu de fotbal)este si o tipografie pe acolo .bafta
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu puteti sa il vedeti pt ca e in curte, iar de vazut il vad toata ziua ca e al meu:D:D:D:D.La primavara iese la plimbare dupa reparatia necesara la spoilerul fata pe care l-am halit atunci cind am cumparat masina si mi-am dat seama ca mai intii trebuie sa cunosc masina bine si dupa aia sa ma dau erou:D:D:D
Tot atunci dam startul si la provocari:D:D:D:D |
Re: Masini tari din Iasi
Ai putea sa pui niste poze...:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Oricum, felicitari pentru masina, e cea mai frumoasa masina scoasa de cei de la BMW dupa parerea mea, cand masina asta a aparut pe piata, altii nici nu visau sa atinga bariera de 300km/h. Cum a zis si colegul de mai sus, vrem mai multe detalii despre masina, eu personal is curios daca e inmatriculata in Ro :D |
Re: Masini tari din Iasi
Actual e inmatriculata in It si urmeaza inmatricularea in Bg ca altfel Ro ma costa mai mult decit masina.Ma bucur ca am facut curiosi atitia oameni,eu doream doar sa il stirnesc pe MnezO.Dovada ca nu vreau sa ma laud e ca nu ies cu ea cu 5 litri in rezervor sa ma plimb de acasa in Copou indiferent de conditiile de afara.Va satisface rolul pt care a fost luata :plimbare de relaxare in unele wekenduri, niste provocari cu cei care in timpul saptaminii ma "scuipa" cind merg ca omul cu o masina obisnuita si cam atit.In rest nu ma inebunesc dupa asa ceva pasiunea mea fiind off-roadul.
PS:Pentru circotasi;Vor veni si pozele in timpul saptaminii asteia daca nu uit. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Pai asta cred ca e.:???:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
era unul albastu cu numere de italia de vanzare pe iasi si bt acum ceva vreme in urma !! ala e?
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning