Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Hyena 26-01-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ai daffy :))) al draq rujat numai mintii

@Daffy - vineri seara m au dat baietii de la ploiesti cand am lipsit ultima data mai mult ... sa nu le zici la astia sa creada ca sug ruju

@Hyena - stai daffy linistit ca nu zic nimic!

RoByNeT 26-01-09 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
doamne :))

kyd_ursu 27-01-09 21:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam multi membrii la rubrica "new inferno.....".....:))...:))...:))

Lucian_GXZ 28-01-09 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ok, hai sa incercam si altfel, daca de vorba buna nu se poate...
Am sters toate posturile rautacioase si am sa sterg in continuare daca nu va potoliti.

Lucian_GXZ 28-01-09 11:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 2016014)
cam multi membrii la rubrica "new inferno.....".....:))...:))...:))

Kyd, pozele de-acolo sunt prezentate intr-un anumit fel, daca nu avem poze bune... nu putem face editarea.. urmeaza sa ne concentram si spre acea prezentare in scurt timp... Sorry pt. intarzierea updatarii topicului respectiv.
(daca te referi la cel strict cu poze)

Lucian_GXZ 28-01-09 11:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Am gasit si o poza ceva mai veche :D

GXZ, Kyd, Vlad THM, Neamtzu si ?? (daca se recunoaste cel ce tinea banneru si nu apare in poza sa scrie :) )

Lucian_GXZ 28-01-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Si inca odata mai flacai!

kimi 28-01-09 13:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2017331)
Am gasit si o poza ceva mai veche :D

GXZ, Kyd, Vlad THM, Neamtzu si ?? (daca se recunoaste cel ce tinea banneru si nu apare in poza sa scrie :) )

Dima ;)

Hyena 28-01-09 17:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba lucik u purtai ochelari in poza cu baneru ? ca asa se vede in poza

RoByNeT 28-01-09 17:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are ochii rosii a iesit poza nasol .. dar nu poarta ochelari :)

just2sol 28-01-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
what's uuuuuuuuuuup..... ce draq e pe aici frate??:P:D

Hyena 28-01-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2018338)
are ochii rosii a iesit poza nasol .. dar nu poarta ochelari :)

:D stiam si yo .. ca eram in club pe vremea aia :)

daffy duck™ 28-01-09 17:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ GXZ : din moment ce e topic de diverse de off-topic...nu inteleg de ce ai sters posturile alea...P.S nu erau posturi rautacioase...just katerinca

RoByNeT 28-01-09 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2018343)
:D stiam si yo .. ca eram in club pe vremea aia :)

stiu :) i`al doar ca pe un off`topic atunci :))


edit: daffy ... bulinele alea ..................................

just2sol 28-01-09 17:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah nenorocitilor nu ma bagatzi in seama ha????sa vezi ce te iau de ureki daffy


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning