Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 07-09-06 07:36

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da! .......................

peter 07-09-06 09:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
s-ar putea sa aiba un adversar..asteapta un porshe de la 9ff...dar nu e gata...cica...

oricum pariez pe seby....:)

SEBASTIAN 07-09-06 16:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Asa este dar inca doar vorbe si poze de pe siteuri straine.

aviator 08-09-06 20:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Migu lu Aneta!

nepotu 12-09-06 14:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sebastian nu mai ai de gand sa ne mai pui si pe noi la curent cu diverse despre masina....poze ceva???

solo24 02-11-06 10:05

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
o intrebare am pt domnul sebastian
daca va participa pe 5 noiembrie la casa poporului?

orlando 02-11-06 18:30

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by solo24 (Post 608054)
o intrebare am pt domnul sebastian
daca va participa pe 5 noiembrie la casa poporului?

pai d c sa participa sefule ca e o demonstratie FIA nu masini de mers pe strada :lol:

solo24 02-11-06 20:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
nu adica sa se duca si el sa faca un pic de spectacol ca am auzit ca de fiecare data cand vine el iese ffffff frumos si vream si eu sa vad si eu masina

SEBASTIAN 02-11-06 22:12

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Eu nu am fost invitat si atunci ce sa caut.
Sunt un nimeni in lumea asta auto din Romania.
Mi-ar fi placut sa trag o liniuta cu o masina de FIA GT sau cu un F1.

solo24 03-11-06 07:26

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

alleks 05-11-06 22:27

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare.

SEBASTIAN 06-11-06 07:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by alleks (Post 612034)
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare.

Nu stiu cum te-ai pripit sa tragi concluzia, ca eu ma ascund.
Nu am nimic de aratat cuiva si nici de demonstrat.
Eu personal mai ies din cand in cand cu masinuta mai dau cate o tura, dar fara a face din asta un eveniment.

Hori 15-11-06 01:48

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Scuzati putin off-topicul ... da intelegeti-ma ca citesc de 3 zile paginile astea ... pt ca nu am avut timp si acuma ... fiind curios de ce citesc... si invatand cate ceva de pe aici ... vreau sa imi exprim respectele mele Taticului acestui Subaru mirific ... si bafta in continuare ...am vrea sa il vedem si in oradea ... dar din pacate nu prea sunt sanse... deoarece aici cei care au masini tari tari ... nu sunt fani de liniute etc ... eu zic ca masina mea rupe tot :) 1.4 tdi cu DI rosu ;)))) asta asa ca o mica paranteza ... sper sa nu se supere nimeni de minigluma mea ... Bafta la toti si numa bine ... rau la nimeni !

peter 15-11-06 09:58

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by alleks (Post 612034)
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare.


seby are un statut care ii permite sa isi selecteze adversarii ..

nu are nevoie el sa demonstreze cuiva...cat de puternica e masina lui sau cat de mult stie sa "piloteze" masina.

doar cand va aparea vreo masina mai deosebita...sau ceva care merita atentia..pana acuma...nu prea are adversar in romania.:roll: decat niste vorbe

solo24 18-11-06 22:49

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sincer la cati bani st bagati in ea si la cat suflet eu zic ca e cea mai tare masina din romania
nu stiu ce masina o va intrecere numai o supra sau un skyline cred ca ar reusi si nici ala nu cred ca ar reusi daca nu e tunat destul de bn
am un respect imens pt aceasta masina si pt soferul ei
Domnul acesta e un model,un idol pt cei de varsta mea
tot respectu


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning