Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

W35T 10-02-09 19:16

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2054863)
De data asta poate ma ajuti si tu la lipit afise

Te ajuta si niste baieti din satu mare... ;)

(sa nu ne uiti...)

TRX 11-02-09 10:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2054863)
De data asta poate ma ajuti si tu la lipit afise

:) Publicitatea e cea mai importanta :D Dar eu zic sa nu ne rezumam la afise :)) Daca scoti ceva stickere mari, eu pun unul pe masina, si sunt sigur ca mai sunt multi care te`ar ajuta cu reclama.

W35T 11-05-09 10:12

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Domnilor... vesti mai noi nu sunt despre show... circula un zvon de data de 31 mai....

robbyxX23 11-05-09 11:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html


All times are GMT +2. The time now is 07:42.

- Copyright 2026 4Tuning