![]() |
Re: Femeia .....
Quote:
....avand in vedere k el dak ar avea ceva "incriminator" in tlefon orikum lar sterge sau lar ascunde nu inteleg bataia de cap:twisted: ...orikum e tel`u lui si nu avem ce cauta akolo :rolleyes2 nuh?.....bine radu mamii te cred :twisted: :twisted: 8) |
Re: Femeia .....
ahahahhaa... iubesc femeia proaspat inselata si totodata proaspat despartita de ... " nesimtitul " care si-a permis s-o insele ... :)
la fel de mult iubesc femeia care.. la inceput o arde la modul ca. .. i-am dat papucii ... nu ma iubea cat de mult imi doream eu ... =)) dupa 30 de minute de discutii ... "m-a inselat nenorocitul ... :( " tu .. femeia fatala .. care o ardeai la modul ca .. " pe mine ... sa ma insele ? muahahaha doamne fereste, cum sa faca el asa ceva? mie ? " vai cat imi place cand am dreptate.. cat iubesc s-o zic .. dupa ce se petrece ... " ti-am ca asa o sa se intample ma ? ti-am zis ? ai ascultat ? acum sufera... ca .. proasta " si urmatorul pas. .. plm .. madskillz stie .. :)) el a vazut o parte din discutie :) tipa despre care vb .. e una .. care .. nu-si vedea lungu nasului .. era.. regina printeselor .. (arata bine , binebine , da suferEA ...- la trecut, ca acum .. c-a inselat-o un baietash destept... gata.. e cuminte rau .. ) s-a terminat cu figurile alea de femeie fatala .. de neinselat .. :) |
Re: Femeia .....
intrebare ptr santosik ..... ziceai sa-ti tii iubita departe de anturaj ... eu stiu k ... acolo iesiti cam in fiecare seara toti ... de altfel si aici se intampla lafel ...cu ea cand t mai vezi ??? sau t vezi numai k s i-o tra*i? cum t mai duci l ea ... stii ? .... nu cred k ii pik prea bine .... astept raspuns :D
|
Re: Femeia .....
......si se pare k o sa tot astepti miki :twisted::twisted:...
|
Re: Femeia .....
ea sta la fix 2,(virgula) 3 pasi de mine , ma vad cu ea zilnic , cand ma intorc de la liceu , de obicei trec pe la ea :D , si ma intelege si nu se supara ca ies seara de seara cu astia :) , cand n`o sa ma mai inteleaga o sa fie pa relatia si aia e
|
Re: Femeia .....
.......buhahahahahahaha santosule ce repede reactionezi la impulsuri dastea rautacioase :twisted: ......sorry de off ;)
|
Re: Femeia .....
:)):)):)):)):)) ma asteptam la cu totul al raspun dar trebuie s recunosc k nu ma gandeam la varianta asta ... nota 10; te-ai scos l intrebarea asta :)):))
|
Re: Femeia .....
nici nu stiu ce sa zic ... :) nu m-am scos, asa se intampla : /
la ce te asteptai ? |
Re: Femeia .....
pai nu stiu e cam aiurea sa ai un cerc de preteni si sa mai apara si o toarta ...... dar .. se pare k toarta vine bine cand sta la 2-3 metrii distanta:P:P:P
|
Re: Femeia .....
m-am ars odata.. a doua oara.. nu se mai intampla .. ea .. isi are locul .. in cercul de prieteni ... rar ... la o cursa .. la un film .. la o petrecere.. si atat !
la o petrecere vreau sa beau ... sa ma simt bine .. nu sa stau cu ea .. s-o tzin in brate , ca ea e timida nu cunoaste, si deci nu danseaza .. la un film .. chiar vreau sa ma uit la film , si sa fac misto .. cu prietenii .. nu sa ... ce se face la film cand mergi in 2 :P la o cursa merge :P (masini :P ) |
Re: Femeia .....
LISTA INITIALA (25 DE ANI)
1. Sa fie frumos 2. Sa aiba succes financiar 3. Sa asculte cu atentie 4. Sa aiba simtul umorului 5. Sa fie in buna forma fizica 6. Sa se imbrace elegant 7. Sa aprecieze lucrurile fine 8. Sa fie plin de surprize placute 9. Sa fie un amant grozav 10. Sa o iubeasca. LISTA REVIZUITA (35 DE ANI) 1. Sa fie dragut (de preferinta cu par pe cap) 2. Sa deschida usa, sa tina scaunul la masa 3. Sa aiba suficienti bani pentru o cina placuta 4. Sa asculte mai mult decat vorbeste 5. Sa rada la glumele ei 6. Sa aduca cumparaturile din piata 7. Sa aiba cel putin o cravata si o pereche de sosete curate 8. Sa ii placa mancarea gatita acasa, sa-i faca ei ceai 9. Sa isi aminteasca onomasticile si aniversarile 10. Sa fie romantic macar o data pe saptamana 11. Inca sa o mai iubeasca. |
Re: Femeia .....
LISTA REVIZUITA (45 DE ANI)
1. Sa nu fie prea urat (merge si daca e chel) 2. Sa nu porneasca masina pana nu se urca si ea 3. Ii paseaza ei de bunavoie telecomanda 4. Sa dea din cap cand vorbeste ea (vertical bineinteles) 5. Sa-si aminteasca replicile la bancuri 6. Sa fie in forma destul de buna incat sa poata mute mobila din cand in cand 7. Sa poarte o camasa care sa-i ascunda burta 8. Sa fie inca de acord sa-i viziteze pe parintii ei 9. Sa lase jos capacul de la toaleta 10. Sa se barbiereasca in majoritatea week-end-urilor. 11. Inca sa o mai iubeasca. LISTA REVIZUITA (55 DE ANI) 1. Sa/si smulga pilozitatile nazale 2. Sa nu se scarpina si sa nu ragaie in public 3. Sa nu imprumuta bani prea des 4. Sa nu adoarma cand vorbeste ea 5. Sa nu repete acelasi banc de prea multe ori 6. Sa fie forma fizica suficient de buna incat sa se poata da jos de pe canapea macar in week-end 7. Sa poarte in majoritatea timpului sosete ce se potrivesc una cu alta 8. Sa aprecieze o cina in doi, fie chiar si in fata tv-ului 9. Sa rosteasca mai mult de trei vorbe cand raspunde la telefon rudelor ei 10. Sa se barbiereasca macar in unele week-end-uri 11. Inca sa o mai iubeasca. LISTA REVIZUITA (65 DE ANI) 1. Sa-si aminteasca unde e baia 2. Sa-si aminteasca sa iasa din baie 3. Sa nu necesite prea multi bani pentru medicamente 4. Sa nu sforaie prea tare cand doarme 5. Sa-si aminteasca de ce ride 6. Sa fie intr-o forma destul de buna pentru a sta in picioare nesustinut 7. Sa-si aduca aminte sa se imbrace (cu hainele lui) 8. Sa-i placa mancarurile usoare 9. Sa-si aminteasca unde si-a lasat dintii 10. Sa-si aminteasca ca e week-end. 11. Inca sa o mai iubeasca. LISTA REVIZUITA (75 DE ANI) 1. Sa respire 2. Sa nimereasca toaleta in majoritatea cazurilor 3. Inca sa o mai iubeasca |
Re: Femeia .....
ASTA e FEMEIEA !!!! :D
|
Re: Femeia .....
amin to that my brotherr :)
|
Re: Femeia .....
frate... no comment la asta...
cel putin aia la 75 de ani super tare... |
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning