![]() |
Re: Evl*Skillz
il lasam cum sa nu`l lasam...eu cred ca sunt mai nerabdator ca tine :)))...sa vad ce iese de pe mainile profesorului meu ;x
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
Ma simt nevoit din nou sa va spun ...
evlsklz = evlsant0s + madskillz .. evl-skillz ... si deci pozele care ies nu ies numai din mana mea, sunt facute de 3-4 insi .. mai exact.. fratele nostru fabi care e la rau acum :lol: la campina si n-are net .. si d`aia tot facem naveta campina-bucuresti .. sa luam poze si sa-i dam poze.. fratele nostru skillzu care e la rau tot timpul .. :D fratele nostru wlady care e un fel de florin salam ii place mai mult solo si deci nu stim cat de fratele nostru e ... deci el inca nu e in echipa doar ne mai ajuta din cand in cand cu ce stie el mai bine .. si eu :) in curand sper sa-l bagam si pe focs in echipa si sa inchidem echipa once and for all .. |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
+1 ................./-.-.-.-.-.-\
|
Re: Evl*Skillz
foarte sukare pozele astea facute de Evl*Skillz . :-)
|
Re: Evl*Skillz
Excelenta ultima poza pacat ca nu este HIGH RESOLUTION pt desktop-urile noaste :lol:
|
Re: Evl*Skillz
Am sa fac tot ce pot....ca sa ajung la nivelu vostru...am ajuns pana aici...ajung eu si la voi...ca doar ce mama masii :D :X...va multumesc oricum pentru aceasta sansa....sper sa nu dezamagesc...
|
Re: Evl*Skillz
cine vrea pozele la dimensiunea originala
va asteptam pe messenger... |
Re: Evl*Skillz
La un pas sa inchidem echipa ..
4 insi 100% in mai exact skz shantzu fabi +me 3 cu semnu intrebarii , nu stim ce facem cu ei si anume wld , focs si wlady .. |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
rusonmoon :D
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
MKV :D
|
Re: Evl*Skillz
misto misto..asta imi place;)
|
Re: Evl*Skillz
se pare ca sa pus shantzu pe treaba :D
|
Re: Evl*Skillz
mai vrem mai vrem :)
|
Re: Evl*Skillz
4 Attachment(s)
+4................................................ ........
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:37. |
- Copyright 2026 4Tuning