Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

f0cs 05-08-08 16:52

Re: Evl*Skillz
 
il lasam cum sa nu`l lasam...eu cred ca sunt mai nerabdator ca tine :)))...sa vad ce iese de pe mainile profesorului meu ;x

EvLSant0S 05-08-08 19:18

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
Ma simt nevoit din nou sa va spun ...


evlsklz = evlsant0s + madskillz ..

evl-skillz ...

si deci pozele care ies nu ies numai din mana mea, sunt facute de 3-4 insi ..
mai exact..
fratele nostru fabi care e la rau acum :lol: la campina si n-are net ..
si d`aia tot facem naveta campina-bucuresti .. sa luam poze si sa-i dam poze..
fratele nostru skillzu care e la rau tot timpul .. :D
fratele nostru wlady care e un fel de florin salam ii place mai mult solo si deci nu stim cat de fratele nostru e ... deci el inca nu e in echipa doar ne mai ajuta din cand in cand cu ce stie el mai bine ..
si eu :)
in curand sper sa-l bagam si pe focs in echipa si sa inchidem echipa once and for all ..

Trickz 05-08-08 19:21

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1680748)
si d`aia tot facem naveta campina-bucuresti .. sa luam poze si sa-i dam poze....

scuze de off...cand mai mergeti pe la campina, sa ma luati si pe mine, sa il salut pe fabi;D

EvLSant0S 05-08-08 21:57

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
+1 ................./-.-.-.-.-.-\

MARI_NSL 05-08-08 22:16

Re: Evl*Skillz
 
foarte sukare pozele astea facute de Evl*Skillz . :-)

Insanerzw 05-08-08 22:21

Re: Evl*Skillz
 
Excelenta ultima poza pacat ca nu este HIGH RESOLUTION pt desktop-urile noaste :lol:

f0cs 05-08-08 22:31

Re: Evl*Skillz
 
Am sa fac tot ce pot....ca sa ajung la nivelu vostru...am ajuns pana aici...ajung eu si la voi...ca doar ce mama masii :D :X...va multumesc oricum pentru aceasta sansa....sper sa nu dezamagesc...

EvLSant0S 06-08-08 04:50

Re: Evl*Skillz
 
cine vrea pozele la dimensiunea originala
va asteptam pe messenger...

EvLSant0S 08-08-08 16:51

Re: Evl*Skillz
 
La un pas sa inchidem echipa ..


4 insi 100% in
mai exact
skz
shantzu
fabi
+me

3 cu semnu intrebarii , nu stim ce facem cu ei
si anume
wld , focs si wlady ..

shantzu 08-08-08 16:54

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
rusonmoon :D

shantzu 09-08-08 16:07

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
MKV :D

leonard 09-08-08 16:40

Re: Evl*Skillz
 
misto misto..asta imi place;)

MARI_NSL 09-08-08 17:38

Re: Evl*Skillz
 
se pare ca sa pus shantzu pe treaba :D

alexGTI 09-08-08 19:01

Re: Evl*Skillz
 
mai vrem mai vrem :)

EvLSant0S 12-08-08 22:25

Re: Evl*Skillz
 
4 Attachment(s)
+4................................................ ........


All times are GMT +2. The time now is 14:37.

- Copyright 2026 4Tuning