Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

confuzzling 10-06-08 13:24

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
va ziceam de CL 65 AMG...

Lukyan 10-06-08 14:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow......:|

Sasha 10-06-08 15:22

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
taraneasca faza cu v12 in bord....:roll:ma mir cum de nu si-a pus d&g sau ceva de genu'....

bogdan_wrc 10-06-08 15:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
doar ca nu e pusa de el, asa vine din fabrica...

http://autodrum.com/img/reviews/auto...amg_2008_9.jpg
http://www.velocityjournal.com/image...s18110863m.jpg
http://autodrum.com/img/reviews/auto...amg_2008_9.jpg

adica motorul face ceva ..nu e doar pus de forma...si masina doar de fitze.

Sasha 10-06-08 15:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am inteles...dar da naspa rau:lemon:

GTXR 10-06-08 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut in ceameu parcat un M6 alb...

bebetg 10-06-08 21:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Cu S63u nu are nimeni poza ?

lowrider.STi 15-06-08 11:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
asa ceva am vazut...parcat langa tonik..
era alb cu jante negre

trafy-vr6 15-06-08 16:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aveti cumva vreun Hyundai Coupe prin Tg Jiu, model 2000 cu 4 faruri cu motor de 1.6 care e de vanzare ? va rog pm.multumesc

lowrider.STi 16-06-08 11:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
supra mkIV si un tiguan ABT cu care nu am poze :D

Sasha 16-06-08 11:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Acum 2 secunde am vazut`o live... Frumoasa foc Supra!

Lukyan 16-06-08 13:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:| wordless...
ieri stateam pe o banca in parcu de la spitalu de pe turdor...era o pustietate incredibila pe strazi...cine credeti ca dadea liniute?:P Cayenne`u alb cu o motocicleta :D
PS:a castigat Cayenne`u fara drept de apel.Dar motocicleta nu era mai mare de 250

GTXR 16-06-08 23:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frate sa stai in ceameu seara sa vezi ce e acolo ,sau sa vi la mirfo daca sti unde e loc destul de 'multe';)

ionut18_2006 19-06-08 22:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
15 Attachment(s)
Sa pun si eu poze cu cateva masini din tg - jiu ....asta cred ca o sa ii placa lu` sasha ...este un Audi A4 3.0i Quattro 225 HP Full Full...
BMW M6 a lu` vali ......imi cer scuze pentru claritatea pozelor :D:oops:

ionut18_2006 19-06-08 22:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Si inca o poza cu cel mai tare numar, pe care l-am vazut....masina a fost in tg jiu dar are numere de germania, super tare

Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1592240)
asa ceva am vazut...parcat langa tonik..
era alb cu jante negre

Ala alb e al unui baietas de la noi din oras din cate stiu eu....e un Porsche Cayenne Magnum ... Super Tare Masina ....:D:rolleyes2

Te rog frumos exprima-ti ideile intr-un singur post, altfel vei avea probleme!
Moderator edit.


All times are GMT +2. The time now is 06:45.

- Copyright 2026 4Tuning