![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
va ziceam de CL 65 AMG...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
wow......:|
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
taraneasca faza cu v12 in bord....:roll:ma mir cum de nu si-a pus d&g sau ceva de genu'....
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
doar ca nu e pusa de el, asa vine din fabrica...
http://autodrum.com/img/reviews/auto...amg_2008_9.jpg http://www.velocityjournal.com/image...s18110863m.jpg http://autodrum.com/img/reviews/auto...amg_2008_9.jpg adica motorul face ceva ..nu e doar pus de forma...si masina doar de fitze. |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am inteles...dar da naspa rau:lemon:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut in ceameu parcat un M6 alb...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Cu S63u nu are nimeni poza ?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
asa ceva am vazut...parcat langa tonik..
era alb cu jante negre |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
aveti cumva vreun Hyundai Coupe prin Tg Jiu, model 2000 cu 4 faruri cu motor de 1.6 care e de vanzare ? va rog pm.multumesc
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
supra mkIV si un tiguan ABT cu care nu am poze :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Acum 2 secunde am vazut`o live... Frumoasa foc Supra!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
:| wordless...
ieri stateam pe o banca in parcu de la spitalu de pe turdor...era o pustietate incredibila pe strazi...cine credeti ca dadea liniute?:P Cayenne`u alb cu o motocicleta :D PS:a castigat Cayenne`u fara drept de apel.Dar motocicleta nu era mai mare de 250 |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
frate sa stai in ceameu seara sa vezi ce e acolo ,sau sa vi la mirfo daca sti unde e loc destul de 'multe';)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
15 Attachment(s)
Sa pun si eu poze cu cateva masini din tg - jiu ....asta cred ca o sa ii placa lu` sasha ...este un Audi A4 3.0i Quattro 225 HP Full Full...
BMW M6 a lu` vali ......imi cer scuze pentru claritatea pozelor :D:oops: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
Si inca o poza cu cel mai tare numar, pe care l-am vazut....masina a fost in tg jiu dar are numere de germania, super tare
Quote:
Te rog frumos exprima-ti ideile intr-un singur post, altfel vei avea probleme! Moderator edit. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:45. |
- Copyright 2026 4Tuning