Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

Dragosh_Asb 19-01-09 17:56

Re: Roman
 
nici o problema nck :) e dificil cu volan pe dreapta, nu m-as urca intr-una decat daca ar fi modelul de Evo lancer de 400 caluti

scturoag 19-01-09 17:59

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 1993754)
Acel S-type nu e cel din fata hotelului?

Ba da :) dar pun mana mai rar pe el ca are treaba mama cu el :)

Dragosh_Asb 19-01-09 18:00

Re: Roman
 
stiu si eu S-Type-ul , imi place,ce performante are?

nck_xx 19-01-09 18:01

Re: Roman
 
Am observat ca il conduce o doamna;)).....da tu conduci prin oras?

nck_xx 19-01-09 18:04

Re: Roman
 
Dragos cumva ai un Lancer negru cu plafon rosu?

scturoag 19-01-09 18:04

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Dragosh_Asb (Post 1993770)
stiu si eu S-Type-ul , imi place,ce performante are?

Nu`i cine stie ce , are un motor 2.7 TurboDiesel cu 207bhp(stock) , acum dupa ce ii resoftat si schimbata evacuarea cu una sport by jaguar , are in jur de 230. oricum . o masina fiabila , confortabila , frumoasa , luxoasa si necostisitoare.

Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 1993773)
Am observat ca il conduce o doamna;)).....da tu conduci prin oras?

Pai doamna care il conduce e mama , il conduc prin oras , dar foarte rar pun mana pe el ti-am spus , cu toyota ies in fiecare zi aproape :)

nck_xx 19-01-09 18:06

Re: Roman
 
Inseamna ca ai ceva tupeu de conduci prin oras.....eu nu am curaj:D

Dragosh_Asb 19-01-09 18:08

Re: Roman
 
nu nu nck, eu conduc solenza tatei deocamdata :P dar stiu lancer-ul de care zici,imi place sunetul care il scoate

scturoag 19-01-09 18:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 1993795)
Inseamna ca ai ceva tupeu de conduci prin oras.....eu nu am curaj:D

Pai , totusi , conduc cu bun simt , imi pun centura , nu ma urc beat la volan , merg in cet , si respect regulile de circulatie , si nu ma sparg in figuri in oras:) daca imi vine mie cheful sa ma invart sau ma duk pe coclauri cuplata 4x4 , ma duc in carto drom sau la kaufland nu in oras :)

nck_xx 19-01-09 18:10

Re: Roman
 
Bine ca ti-o dau ai tai.....mie mi-ar da masina de cap daca i-as cere sa ma plimb cu ea:D

Dragosh_Asb 19-01-09 18:12

Re: Roman
 
pai de ce n-au incredere in tine?

scturoag 19-01-09 18:12

Re: Roman
 
Pai de ce zic ca pe jaguar pun mai greu mana , ca mama nu prea mi-o da , si cand mi-o da imi spune sa ma duc direc in carto-drom , cu toate ca ea nu stie ca s-au construit blocuri acolo :)) iar tata mi-o da ca are incredere in mine , stie cum merg , de multe ori mai era la petreceri si era beat si il duceam eu acasa :)

26WRC 19-01-09 18:16

Re: Roman
 
Salut baieti!vad ca ne'am strans cativa pe aici, poate facem si noi o intalnire, sau mergem toti la intanirea de la piatra ce ziceti?

nck_xx 19-01-09 18:16

Re: Roman
 
Pai Dragos avand in vedere faptul ca in toamna abia imi iau carnetu nu imi dau masina sa ies pe drumuri cu ea....pe cand cand ma duc la tara imi da masina si pot sa ma plimb cu ea cat vreau....doar sa ajunga motorina pt ca sa ne intoarcem:D.....incredere are tata in mine......cand ma duc cu el la spalatorie el pleaca si bea o cafea imi lasa mie cheile sa bag masina si sa am grija de ea
Bogdane eu nu prea am cum sa ajung la Piatra....cred ca mai bine daca ne-am strange la noi la inceput pana ne mai formam si gasim impatimiti ai tuningului

scturoag 19-01-09 18:17

Re: Roman
 
Pai am vorbit cu Morpheusmaster , sa facem la roman , eu deja am cum sa aduc 12-13 baietii cu masini . si pana atunci mai fac rost de vreo 2-3 :)


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2026 4Tuning