![]() |
Re: Roman
nici o problema nck :) e dificil cu volan pe dreapta, nu m-as urca intr-una decat daca ar fi modelul de Evo lancer de 400 caluti
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
stiu si eu S-Type-ul , imi place,ce performante are?
|
Re: Roman
Am observat ca il conduce o doamna;)).....da tu conduci prin oras?
|
Re: Roman
Dragos cumva ai un Lancer negru cu plafon rosu?
|
Re: Roman
Quote:
Quote:
|
Re: Roman
Inseamna ca ai ceva tupeu de conduci prin oras.....eu nu am curaj:D
|
Re: Roman
nu nu nck, eu conduc solenza tatei deocamdata :P dar stiu lancer-ul de care zici,imi place sunetul care il scoate
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Bine ca ti-o dau ai tai.....mie mi-ar da masina de cap daca i-as cere sa ma plimb cu ea:D
|
Re: Roman
pai de ce n-au incredere in tine?
|
Re: Roman
Pai de ce zic ca pe jaguar pun mai greu mana , ca mama nu prea mi-o da , si cand mi-o da imi spune sa ma duc direc in carto-drom , cu toate ca ea nu stie ca s-au construit blocuri acolo :)) iar tata mi-o da ca are incredere in mine , stie cum merg , de multe ori mai era la petreceri si era beat si il duceam eu acasa :)
|
Re: Roman
Salut baieti!vad ca ne'am strans cativa pe aici, poate facem si noi o intalnire, sau mergem toti la intanirea de la piatra ce ziceti?
|
Re: Roman
Pai Dragos avand in vedere faptul ca in toamna abia imi iau carnetu nu imi dau masina sa ies pe drumuri cu ea....pe cand cand ma duc la tara imi da masina si pot sa ma plimb cu ea cat vreau....doar sa ajunga motorina pt ca sa ne intoarcem:D.....incredere are tata in mine......cand ma duc cu el la spalatorie el pleaca si bea o cafea imi lasa mie cheile sa bag masina si sa am grija de ea
Bogdane eu nu prea am cum sa ajung la Piatra....cred ca mai bine daca ne-am strange la noi la inceput pana ne mai formam si gasim impatimiti ai tuningului |
Re: Roman
Pai am vorbit cu Morpheusmaster , sa facem la roman , eu deja am cum sa aduc 12-13 baietii cu masini . si pana atunci mai fac rost de vreo 2-3 :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:17. |
- Copyright 2026 4Tuning