![]() |
Re: Proprietari de vw vento
@ Grim_riper - F.tare masina.Jentile dau f.bine.Iar cat despre culoare.E absolut frumoasa.Culoarea ii sta bine. Rosu :X :X :X ... Dar cu franele de ce de golf2 gti?
@ Green_devil - Linia frumoasa.Jentile dau bine pe masina.Mie personal nu`mi place scrisul pe lateral.Dar gusturile nu se discuta.Arata ingrijita.Bafta cu ea in continuare. |
Re: Proprietari de vw vento
LA MULTI ANI ! si la cat mai multi km. fara probleme !
|
Re: Proprietari de vw vento
stie careva cat este impozitul in 2008 la un vento vr6?
La multi ani! si un an nou fara incidente. |
Re: Proprietari de vw vento
nu stiu cat e dar auzisem ceva de genu ca daca il platesti nu stiu pana la ce data ar fi cu 50 la suta mai ieftin....tre sa te interesezi.LA MULTI ANI!!!!!
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
bzsa,semnalizatoarele clare de pe aripi la masina ta sunt cu bec sau cu leduri ?
la astea cu leduri trebuie modificari sau ceva rezistente pe instalatie ? |
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
si poza cu semnalizatoare cu leduri
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
eu m-am uita la faza mai simpla e mult mai usor sa schimb un bec decat sa schimb 1 led sau 3 sau 5 |
Re: Proprietari de vw vento
salut baieti. este cineva dintre voi care are vento diesel 1,9. As vrea sa stiu cum porneste la frig , ca al meu de a pornit foarte bine ,iar de cateva zile face figuri ,porneste foarte greu.
|
Re: Proprietari de vw vento
salut
stie cineva care are montat pe masina praguri daca cele de golf 3 sunt la fel cu cele de vento am vazut intr-un catalog ceva praguri si scria ca pt 'golf 3 / vento' si era aceeasi cod pt ambele multumesc |
Re: Proprietari de vw vento
Salut
1.Am tot cautat pe forum si nu am gasit sa cumpar un spoiler din ala de cauciuc, negru, de Vento Vr6, mai exact buza de sub bara. Daca ma puteti ajuta, stiti pe undeva/cineva care vinde asa ceva...evident second, dar model original. Am inteles ca cele aftermarket sunt cam de kko, se sparg rapid. 2. Daca pun semnalizari fumurii in bara fata si pun si bec galben, e ok cu lumina si politia?? am gasit de cumparat model gata fumuriu la vreo 40 ron bucata, imi place cum arata. Merci mult. |
Re: Proprietari de vw vento
3 Attachment(s)
pragurile sunt identice daca te referi la cele originale. Am asa ceva insa ma mai gandesc daca sa le pun sau nu.
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
iar cu semnalizarile nu cred ca o sa ai ceva probleme |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
2 Attachment(s)
apropo ...nu am poze cu asta noua......culoarea este aceeasi cu cea din poza
este 96 1.4 .....piese ce vor urca pe ea....grila sport proiectoare si semnale clare,jentzile cu guma noua,folie,conversie de leduri in bord(ceasuri si butoane)eleron de corrado(electric)si muzik cat incape(cu antifonarea adiacenta:P) si multe alte jucarii ...prima oara vreau sa fak mecanica(toata!! )impecabila.......mai datzimi ideei :lol: :-P ..... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:11. |
- Copyright 2026 4Tuning