Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 19-02-10 22:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Pe 26 ......maine imi trag parasolar :P !! Ofticati-va ! Bine ai venit !

johnsonxxl 19-02-10 22:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3104431)
Pe 26 ......maine imi trag parasolar :P !! Ofticati-va ! Bine ai venit !

ba..ia fa-te ca intrii oleaca pe mess sa vb ceva :)) ;)

Fast_wheels 19-02-10 23:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Hai ca mai fac un post la plezneala ca am "666" si nu e de bine :D

johnsonxxl 19-02-10 23:09

Re: Ramnicu Sarat
 
el sa faca posturi multe ce sa zica :)) :)))

titigeorge 20-02-10 17:31

Re: Ramnicu Sarat
 
ce ne facem noi cu gropile astea din oras??...e jaleee...sunt ditamai craterele de rupi masina in doua...

johnsonxxl 20-02-10 17:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by titigeorge (Post 3106263)
ce ne facem noi cu gropile astea din oras??...e jaleee...sunt ditamai craterele de rupi masina in doua...

sa vezi ce e la noi :))

GrOzOy 20-02-10 18:06

Re: Ramnicu Sarat
 
Ca la noi nu cred ca mai sunt asa cratere pe nicaieri :???:

Fast_wheels 20-02-10 18:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Stiu eu solutia gropilor !! Hai sa le ocolim !!! =))))))

GrOzOy 20-02-10 18:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Cat sa mai ocolesc ... m-am saturat, sincer :| ! Mai ales pe la pompieri pe acolo prefer sa o iau printre blocuri decat pe acolo :???: ! E jale oricum :!: Romanica

bz51zid 20-02-10 18:45

Re: Ramnicu Sarat
 
eu zic sa protestam in fata la primarie :P

GrOzOy 20-02-10 18:46

Re: Ramnicu Sarat
 
Si credeti ca rezolvam ceva? Stati linistiti , ne pierdem timpul aiurea ! Acum ca a venit caldura le umple cu piatra sau le "carpacesc" iar si aia e ! :-J

cozmin23 20-02-10 18:47

Re: Ramnicu Sarat
 
la pompieri zici ca au fost bombardamente si pe strada aia la taifas la fel

GrOzOy 20-02-10 18:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Si mai trist e ca nu au de gand sa le faca nimic :( ! Mie si scarba sa mai ies cu masina , sincer ! :???:

Fast_wheels 20-02-10 18:50

Re: Ramnicu Sarat
 
In aceeasi potitie sunt si eu .Imi e urat sa ies cu masina . Dar asta e ....nu putem face nimic.Am iesit.Numai bine baieti !!

cozmin23 20-02-10 18:50

Re: Ramnicu Sarat
 
pana acum cand plombau strazile ziceam ca nu sunt in stare sa asfalteze,dar acum ce bune ar fi si plombele alea....


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning