![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Pe 26 ......maine imi trag parasolar :P !! Ofticati-va ! Bine ai venit !
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Hai ca mai fac un post la plezneala ca am "666" si nu e de bine :D
|
Re: Ramnicu Sarat
el sa faca posturi multe ce sa zica :)) :)))
|
Re: Ramnicu Sarat
ce ne facem noi cu gropile astea din oras??...e jaleee...sunt ditamai craterele de rupi masina in doua...
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Ca la noi nu cred ca mai sunt asa cratere pe nicaieri :???:
|
Re: Ramnicu Sarat
Stiu eu solutia gropilor !! Hai sa le ocolim !!! =))))))
|
Re: Ramnicu Sarat
Cat sa mai ocolesc ... m-am saturat, sincer :| ! Mai ales pe la pompieri pe acolo prefer sa o iau printre blocuri decat pe acolo :???: ! E jale oricum :!: Romanica
|
Re: Ramnicu Sarat
eu zic sa protestam in fata la primarie :P
|
Re: Ramnicu Sarat
Si credeti ca rezolvam ceva? Stati linistiti , ne pierdem timpul aiurea ! Acum ca a venit caldura le umple cu piatra sau le "carpacesc" iar si aia e ! :-J
|
Re: Ramnicu Sarat
la pompieri zici ca au fost bombardamente si pe strada aia la taifas la fel
|
Re: Ramnicu Sarat
Si mai trist e ca nu au de gand sa le faca nimic :( ! Mie si scarba sa mai ies cu masina , sincer ! :???:
|
Re: Ramnicu Sarat
In aceeasi potitie sunt si eu .Imi e urat sa ies cu masina . Dar asta e ....nu putem face nimic.Am iesit.Numai bine baieti !!
|
Re: Ramnicu Sarat
pana acum cand plombau strazile ziceam ca nu sunt in stare sa asfalteze,dar acum ce bune ar fi si plombele alea....
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning