Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 15-06-08 22:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
6 Attachment(s)
Multumesc mult D3mON!Raman dator ;);)!

crywolf 16-06-08 09:55

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
VIPERUL numai 25 in oras consum? Glumesti....crede-ma...ala ia 25 la drum intins.Se duce la peste 30---cam in 35

limuzina 16-06-08 11:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Porpietarul asa a declarat pentru ziar,tot ce am scris la date tehnice, sunt vorbele propietarului luate dintr-un ziar!Sper sa ma duc wekeendul viitor,sa-l gasesc acasa si o sa il intreb mai multe chestii,cum ar fi:ce l-a facut sa cumpere un viper si nu un f430 sau un gallardo,cat consuma,daca are de gand sa il vanda,etc.!

limuzina 16-06-08 16:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
5 Attachment(s)
Nu stiu daca e asa tare, am vazut-o in azi in fata la hala centrala, am mai vazut o toyota MR2 cu numere de Iasi :D!

CRyS` 16-06-08 19:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limo vezi ca umbla prin Iasi un Mondeo ST 2008 ... ceva in genu

http://davidshanahan.files.wordpress...d-mondeo-2.jpg

cauta`l :P

limuzina 16-06-08 22:19

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
Multumesc mult CRyS',multumesc la toti cei care ma tin la curent cu masinile din Iasi!Va multumesc!Am vazut un chrysler 300c limuzina si un lincoln town car (cred) de vanzare amandoua la iesire din Iasi,dupa Caremil, pe dreapta!Am mai vazut un CLS AMG,cel putin asa scria (CLSul era parcat in Pacurari si era cu numere de Franta)!Multumesc celor care au avut rabdare cu mine, multumesc in special lui CRyS' ca mi-ai edita posturile de n ori si ca ai avut rabdare cu mine si inca are !

D3m0N 16-06-08 23:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ar trebui sa iti faci o lista ... sa notezi tot ce ai de pozat ..;))

limuzina 16-06-08 23:37

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Stai calm,le retin (la varsta asta am numai masini in cap ) : pe primul loc este f430, pe locul 2 este DB9 iar locul 3 este S 63 AMG,cam atat mai important :D!

silviu_fxx 17-06-08 09:59

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina, vorbesc la modul cel mai serios, ar trebui sa fii fotograf pentru cei de la ziare gen Cancan. Ei au nevoie de oameni care sa caute masini tari (si nu numai) si sa le pozeze.

Hurricane 17-06-08 14:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
300c-ul ala e ala de la hotel Europa ?sau asta e altul

bmwh548 17-06-08 20:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ala de la Europa parca avea numarul "personalizat". Ca si Audi-ul, BMW-ul...

limuzina 17-06-08 21:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Era in parcare la Mall,se uita un gardian urat la mine si de asta nu am facut poze din toate unghiurile!Dupa parerea mea nu este AMG...!
P.S:Chryslerul de la hotel Europa avea LMO la numar ( cred)!

bmwh548 17-06-08 21:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ai dreptate...LMO avea la numar...mi-ai adus aminte:)
Nu sunt sigur ca e AMG...nu cred ca mai avea sigla 4matic. Alte elemente "ciudate" nu avea? De obicei modelele AMG au si jante schimbate...la interior mai apar ceva modificari...

limuzina 17-06-08 22:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Absolut nimic,m-am uitat si pe tetiere si la ceasurile de bord si la jante,nu avea nici o inscriptie AMG!

GAby645 19-06-08 17:16

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Hurricane (Post 1596445)
300c-ul ala e ala de la hotel Europa ?sau asta e altul

e ala care a fost la Hotel Europa ! I`au schimbat numerele


All times are GMT +2. The time now is 17:18.

- Copyright 2026 4Tuning