![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
6 Attachment(s)
Multumesc mult D3mON!Raman dator ;);)!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
VIPERUL numai 25 in oras consum? Glumesti....crede-ma...ala ia 25 la drum intins.Se duce la peste 30---cam in 35
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Porpietarul asa a declarat pentru ziar,tot ce am scris la date tehnice, sunt vorbele propietarului luate dintr-un ziar!Sper sa ma duc wekeendul viitor,sa-l gasesc acasa si o sa il intreb mai multe chestii,cum ar fi:ce l-a facut sa cumpere un viper si nu un f430 sau un gallardo,cat consuma,daca are de gand sa il vanda,etc.!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
Nu stiu daca e asa tare, am vazut-o in azi in fata la hala centrala, am mai vazut o toyota MR2 cu numere de Iasi :D!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limo vezi ca umbla prin Iasi un Mondeo ST 2008 ... ceva in genu
http://davidshanahan.files.wordpress...d-mondeo-2.jpg cauta`l :P |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
3 Attachment(s)
Multumesc mult CRyS',multumesc la toti cei care ma tin la curent cu masinile din Iasi!Va multumesc!Am vazut un chrysler 300c limuzina si un lincoln town car (cred) de vanzare amandoua la iesire din Iasi,dupa Caremil, pe dreapta!Am mai vazut un CLS AMG,cel putin asa scria (CLSul era parcat in Pacurari si era cu numere de Franta)!Multumesc celor care au avut rabdare cu mine, multumesc in special lui CRyS' ca mi-ai edita posturile de n ori si ca ai avut rabdare cu mine si inca are !
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ar trebui sa iti faci o lista ... sa notezi tot ce ai de pozat ..;))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Stai calm,le retin (la varsta asta am numai masini in cap ) : pe primul loc este f430, pe locul 2 este DB9 iar locul 3 este S 63 AMG,cam atat mai important :D!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina, vorbesc la modul cel mai serios, ar trebui sa fii fotograf pentru cei de la ziare gen Cancan. Ei au nevoie de oameni care sa caute masini tari (si nu numai) si sa le pozeze.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
300c-ul ala e ala de la hotel Europa ?sau asta e altul
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ala de la Europa parca avea numarul "personalizat". Ca si Audi-ul, BMW-ul...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Era in parcare la Mall,se uita un gardian urat la mine si de asta nu am facut poze din toate unghiurile!Dupa parerea mea nu este AMG...!
P.S:Chryslerul de la hotel Europa avea LMO la numar ( cred)! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ai dreptate...LMO avea la numar...mi-ai adus aminte:)
Nu sunt sigur ca e AMG...nu cred ca mai avea sigla 4matic. Alte elemente "ciudate" nu avea? De obicei modelele AMG au si jante schimbate...la interior mai apar ceva modificari... |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Absolut nimic,m-am uitat si pe tetiere si la ceasurile de bord si la jante,nu avea nici o inscriptie AMG!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:18. |
- Copyright 2026 4Tuning