![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
nu mergea un design mai agresiv ? pare nu stiu , cred ca asa trebuia oglinda de logan din fabrica :D , e in liniile masinii originale, dar cea facuta de voi acum are niste linii mai agresive :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
asta insemna frate meserie ......toata masina are o linie .....asta design ...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
audi style.....arata bine, seamana cu oglinzile de a4........o sa fie reglabile electric?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
1 Attachment(s)
felicitari pt masini si pt lucrarile voastre....
as avea ceva de adaugat la logan.....stalpurile negre......!!!! scuze de calitatea pozei...... |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Roby nu uita sa lasi toleranta la imbinarea pieselor pt piele si eventual burete de 3mm la fetele de usi .Nu de alta dar esti baiat fain si nu vreau sa te injur mai incolo...Pt. Marin -da si tu ID-ul de mess ca il aveam scris pe ceva si lam pierdut. Bafta si spor
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Sunteti NEBUNI:))voi faceti extraterestru loganu ala:)...la motor?:D o sa fie ceva?:)sau spre sfarsitul proiectului?bafta multa in continuare
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
[QUOTE=koffa;1257144]Roby nu uita sa lasi toleranta la imbinarea pieselor pt piele si eventual burete de 3mm la fetele de usi .Nu de alta dar esti baiat fain si nu vreau sa te injur mai incolo...Pt. Marin -da si tu ID-ul de mess ca il aveam scris pe ceva si lam pierdut. Bafta si spor[/QUO
nadiaarien [email protected] |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Ar merge stalpul negru(in culoarea foliilor)...am mai vazut la un audi A4 alb si arata superb...:-) ;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Roby ,principiul este urmatorul ; toate elementele cu care vii in contact direct trebuie sa fie placute la atingere asa ca punem burete de 3 mm +pielea 1,5 =4,5 mm din care scadem 1,5 mm cat trebuie sa se preseze buretele pt. o imbinare perfecta =3 mm toleranta . La pisele cu care nu ai contact [partea superioara a bordului ,partea inferioara a fetelor de usi ,etc] trebuie lasata o toleranta de max 1,5 mm .Pentru piesele in care vin montate CD ,DVD, LCD etc nu as recomanda burete sub pt. ca sa nu dea aspectul ala de bord de autobuz vechi in care e ingropat un casetofon antic ,ma intelegi ?...Il trimit pe JR sa iti duca niste mostre de materiale ca iti faci si tu propriile calcule .Pana una alta ar trebui sa stiu ce culori si texturi de piele ati ales ca sa am timp sa o comand .
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
foarte frumoasa masina, spor la treaba in continuare :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
woooow...foarte tare mashina.......am citit topicul de la inceput.....si vreau sa va spun si eu....FELICITARI PROTUNING pt munca si pasiunea depusa si nu in ultimul rand FELICITARI lui Marian...care a avut nervii curaj si banii necesari acestei investitzii...si am si eu 2 intrebari pt voi in legatura cu bordul:
1 banuiesk ca nu va avea airbag in dreapta.... 2 PAL-u ramane sub fibra...sau va venii luat afara? oricum inca odata felicitari si bafta in continuare |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning