Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 27-08-07 14:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si daca avea cine putea sa-l citeasca? =))) la 300 pe apa numa'

KAB 28-08-07 10:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca tot veni vorba, acu am citit intr`o revista ca cica barcile sunt echipate cu 2 motoare de 800 cp/bucata, adica 1600 de barca...laser frate!:-)

Geox` 29-08-07 11:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
1 Attachment(s)
baietzi unde pota sa decodez si eu un gps?am auzit k la spik :)

Bogyciu 29-08-07 22:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
6 Attachment(s)
Super faza in seara asta, am iesit putin la plimbare si in fata la Select pe banda unu, ce sa-mi vada ochiul, stationa o super masina, deja vestitul Lamborghini Gallardo... Trag frumos in prima parcare sa admir specimenul de mai aproape, fac o poza doua, dau sa plec si ce sa vezi, opreste nea militianu in fata masinii exact in momentul in care se pregateau sa plece... Rezultat, una bucata mica amenda(sau avertisment, nu stiu exact), si cam 20 min de asteptat dupa militieni sa scrie PV, probabil nu prea stiau sa scrie:???:

KAB 30-08-07 12:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Foarte tare! Ma bucur sa aud k nea` militianu` si`a facut datoria si nu a trecut cu vederea la bestiutza galbena, dar totusi parca e prea frumos sa fie adevarata faza cu amenda...

webcathos 30-08-07 13:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Cam nasol eleronul ala...parerea mea!!
De ce nu iti vine sa crezi?Legea e facuta pt. toti..zise politaiul din mine! :)

Cosmin255 30-08-07 19:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Masina lui Mihai...o conducea o domnisoara:) a innecat bunanate de gallardo de vreo 3-4 ori in acelasi loc....pacat de masina.
S-au oprit si baietii cu sapca sa admire masina ;)

KAB 31-08-07 16:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:shock: Cat de taran tre sa fii sa lasi masina aia pe mana unei pizde??scuzati limbaju`

Eugen_TL 31-08-07 16:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
o fi vreo prietena sau iubita ruda treaba lui ..daca are incredere de ce sa nu dea :) si eu as fi dat-o unei gagici ..depinde care acum :)

webcathos 01-09-07 11:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu unul ador ideea unei tipe frumoase la volanul unui bolid superb!!!E beton imaginea! c:)

webcathos 02-09-07 12:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Hai sa va povestesc ce mi s-a intamplat aseara!Undeva in fata la Patria vine nenea politaiul in viteza dupa mine si ma trage pe dreapta!Intreb cu ce am gresit si se ia de mine ca de ce merg doar cu pozitia aprinsa si cu proiectoarele.Ii spun ca am plecat asha cu ele si am uitat sa aprind faza scurta.Totul ok pana aici...Da sa se urce in masina si sa plece,insa cand se uita mai bine vede spoilerele si se da la loc jos...Citez: " a tu esti de ala care face curse pe aici prin oras!"Raman blocat si ma bufneste rasul,faza care l-a iritat si ma ia la puricat..actele masinii,actele pentru folii,cauta chichite sa ma arda.Vede ca nu are cu ce ,si se uita la jenti!Imi cere cartea de identitate a masinii si ma ia la intrebari precum ca de ce nu sunt trecute cauciucurile si jentile in carte ,asta dupa ce se uitat atent cu lanterna la dimensiuni!! Scoate carnetul de procese verbale fericit ca a gasit ceva...si ma intreaba unde lucrez!Ii spun unde, bombane ceva si pleaca fara sa zica nimic...Am ramas uimit in drum nestiind ce sa mai zic.Asta este cea mai tare faza care mi sa intamplat vreodata!!!Aldreq incompetenti... :))

flmoise 03-09-07 08:46

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:)) e tare!!! sper sa fie acelasi politai care m a oprit pe mine ca sa facem "cunostinta"! in schimb pe mine m a amendat ca nu aveam centura!

Cosmin255 03-09-07 12:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sincer mie unul majoritatea baietilor de la rutiera mi se par de nota 10....1 sau 2 m-au mai ars cand era codu vechi....in rest pt centura nu m-a oprit nimeni pana acum , doar pt alcooltest...insa eu cum nu prea beau sunt slabe shansele sa urc la volan beat.

Bogyciu 03-09-07 12:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Data viitoare incerca sa "ratacesti" legitimatia de servici printre acte, merge la sigur...;)

Eugen_TL 03-09-07 15:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
acum 2 seri.. pe un prieten l=au oprit la sens...sa sufle =)) termina cu el se urca pleaca si la new age alt echipaj il opreste =))) pt aceeasi chestie la care el "hai sefu ca am mai suflat o data si acolo " si el " bine bine mergi"... si imediat il lasa pe unu si ala de-al draq trece prin fata lor ...normal l-a oprit ! si face gaborul " sunt ..." la care ala" da da stiu mai devreme am aflat" =))) rasul de pe lume era


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning