Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

bogdan_wrc 22-03-07 14:57

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa..ne scuzi...dar jucam live nu pe mess :P :P

refresh my memory... cand m-ai batut pe mine live???

cu alte cuvinte...accept provocarea!

kraven_4_all 22-03-07 16:16

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa....vrei sa jukm cu trekut pe sub masa iar??....ia vezi...

tng 22-03-07 21:45

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Ati auzit/vazut ca s-a deschis la Mercur(in spate la mall) sala de jocuri ... si bowling?
N-am apucat sa merg ... dar din ce am auzit e misto :D

alexa-mrc 22-03-07 23:55

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 811942)
alexa..ne scuzi...dar jucam live nu pe mess :P :P

refresh my memory... cand m-ai batut pe mine live???

cu alte cuvinte...accept provocarea!

of....:(((ma dai si u ca de obicei de gol:((lasa ca daca nu te bat la biliard, te bat l bowling si tot t bat:))...:P


cat despre trecutul pe sub masa kraven.....decat cu asigurare medica :))))

bogdan_wrc 23-03-07 07:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine..bate-ma.... spank me :))))))))))


tng...buna dimineataaaaa..... noi despre ce vorbim aici??..da si tu 1 (una) pagina inapoi...

alexa-mrc 15-04-07 23:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce faceti frate....?gata.....pana si bowling-ul ala a picat?haideti....sa va vad in actiune.....:P ; ))

kraven_4_all 21-04-07 12:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
una bukta de concert cine serveshte??

tng 21-04-07 14:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
unde este ?

platon911 21-04-07 16:25

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Kraven park ziceai k nu iti place!?!!

platon911 21-04-07 16:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
io crek ma duc sa-mi arunc okii pe acolo ;)...hey man ce s-a int? de ce esti stock?!?

kraven_4_all 21-04-07 16:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
este primul meu user pe forum...care din gresheala am uitat sa`l propun pentru delete...dar cred ca o sa`l mai pastrez......k vrea shoak jr. sa se rezbune pe mine:D

shantzu 21-04-07 17:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 863843)
este primul meu user pe forum...care din gresheala am uitat sa`l propun pentru delete...dar cred ca o sa`l mai pastrez......k vrea shoak jr. sa se rezbune pe mine:D

hmmm.... ai un user clona .... 10 zile ban pe unu si permanent pe celalalt :mrgreen:

DONU' 23-04-07 13:50

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
In weekend ce facem, mergem la Expozitie de masini la Bucuresti la Porneturi?

tng 23-04-07 18:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
e 200mii intrarea .eu as vrea daca ma sucesc de bani :mrhappy:

DONU' 26-04-07 11:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Pai hai sa ne sucim cumva si sa mergem...
Eu unul merg.
Shoaka Junior...? Iti anunti prezentza?
Rezervare la VR6???
TNG si Shoaka Junior, astept confirmare...
Putem sa trecem si pe la Romexpo sa vedem motoarele la SMAEB :peace:


All times are GMT +2. The time now is 08:09.

- Copyright 2026 4Tuning