![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa..ne scuzi...dar jucam live nu pe mess :P :P
refresh my memory... cand m-ai batut pe mine live??? cu alte cuvinte...accept provocarea! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa....vrei sa jukm cu trekut pe sub masa iar??....ia vezi...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Ati auzit/vazut ca s-a deschis la Mercur(in spate la mall) sala de jocuri ... si bowling?
N-am apucat sa merg ... dar din ce am auzit e misto :D |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
cat despre trecutul pe sub masa kraven.....decat cu asigurare medica :)))) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine..bate-ma.... spank me :))))))))))
tng...buna dimineataaaaa..... noi despre ce vorbim aici??..da si tu 1 (una) pagina inapoi... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce faceti frate....?gata.....pana si bowling-ul ala a picat?haideti....sa va vad in actiune.....:P ; ))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
una bukta de concert cine serveshte??
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
unde este ?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Kraven park ziceai k nu iti place!?!!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
io crek ma duc sa-mi arunc okii pe acolo ;)...hey man ce s-a int? de ce esti stock?!?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
este primul meu user pe forum...care din gresheala am uitat sa`l propun pentru delete...dar cred ca o sa`l mai pastrez......k vrea shoak jr. sa se rezbune pe mine:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
In weekend ce facem, mergem la Expozitie de masini la Bucuresti la Porneturi?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
e 200mii intrarea .eu as vrea daca ma sucesc de bani :mrhappy:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Pai hai sa ne sucim cumva si sa mergem...
Eu unul merg. Shoaka Junior...? Iti anunti prezentza? Rezervare la VR6??? TNG si Shoaka Junior, astept confirmare... Putem sa trecem si pe la Romexpo sa vedem motoarele la SMAEB :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning