Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

CT-87-ADY 17-02-05 14:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tekno\"
india...

atunci e
Tata Safari:

http://www.carskerala.com/tata_safary.htm

Am dreptate? :twisted:

tekno 17-02-05 15:23

baga poza...

CT-87-ADY 17-02-05 16:13

1 Attachment(s)
poza....

mpa 17-02-05 20:17

TVR - Romania1 :lol:

CT-87-ADY 17-02-05 20:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mpa\"
TVR - Romania1 :lol:

nope! Mai incearca

tekno 17-02-05 20:24

!hint!

CT-87-ADY 17-02-05 20:28

N`am ce hint sa`ti dau...
anu`2003 e hint! :twisted: scrie la nr. 2003 :P

BMW_M 18-02-05 03:32

asta a mai fost ..........Bristol fighter

BMW_M 18-02-05 09:53

puneti si voi o poza ....

tekno 18-02-05 11:58

pune tuh ca tuh ai cashtigat...

Hondarul 18-02-05 12:42

CT-87-ADY, una la mana ca a mai fost poza aceea si am mai zis urmatorul lucru:

Bristol Fighter face avioane, iar fabricarea masinilor este asa, pentru cativa clienti fideli. Cate masini exista ??? Iti zic eu: cateva sute si nu sunt de vanzare.

Deci... M-am saturat sa puneti masini care incalca regulile jocului din primul post. Puneti masini normale decupate, sau masini mai obisnuite.

Este ultimul avertisment !!!! Cine mai pune poza aiurea, PA PA !!!!!! :wink:

BMW_M 18-02-05 18:56

..
 
1 Attachment(s)
....?

Hondarul 18-02-05 20:15

Lincoln Town Car ?

florin_cars 19-02-05 02:52

BMW da-ne o idee, ca americana nu cred ca e, adik am tot cautat si nush ce poate fi.
catarea aia pe capota cred ca seamana sau e 'la deruta' cu Lincoln

o fi ceva asiatica :idea:

tre 19-02-05 03:45

kia?
:D


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning