Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

bodyspeed 21-02-07 21:09

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 763646)
chiar crezi ca are ce cauta oltcitul lui la 4 tuning day ,sa fim seriosi ......

eu sincer cred ca nu dar. cei de acolo sunt in masura sa accepte...
daca ar fi pe asa.. ar veni din craiova o gramada.. care poate unele au mai mult de aratat.. si totusi suntem prezenti acolo decat cu cele care s-au scris cateva pagini de istorie ...... din istoria tuning-ului si racing-ului
cu respect... bodyspeed
lascu ne vedem.. la tuning day.. ne auzim la tel ..
bafta tuturor

bogdanlascu 21-02-07 22:46

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 763776)
lascu ne vedem.. la tuning day.. ne auzim la tel ..
bafta tuturor

de vazut ne vedem

NightClubRacer 21-02-07 23:55

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 763646)
chiar crezi ca are ce cauta oltcitul lui la 4 tuning day ,sa fim seriosi ......

daca il aranjeaza si il aduce la o stare cat mai buna, de ce nu... Sa speram ca are destul timp pana atunci, ca are mult de munca din cate se vede. ;)

dj16xxs 22-02-07 20:52

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 763646)
chiar crezi ca are ce cauta oltcitul lui la 4 tuning day ,sa fim seriosi ......

multe din masinile care au fost anul trecut nu aveau ce sa caute acolo...ce va face sa credeti ca anul asta va fi diferit???

NightDevil 23-02-07 00:04

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 764229)
daca il aranjeaza si il aduce la o stare cat mai buna, de ce nu... Sa speram ca are destul timp pana atunci, ca are mult de munca din cate se vede. ;)

la sectiune o sa participe :D ?

MOUZE 23-02-07 00:07

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 766166)
la sectiune o sa participe :D ?

sectiunea...cele mai multe ZGARIETURI SI INDOITURI...aveam pretentii la calitatile lui de sofer...dar m-a dezamagit PROFUND :(

B-14-BYE 23-02-07 19:40

Re: Oltcit Trs
 
apropo nu a fost vina mea .. un tzaran de ilfov... la ferit pe unu si a intrat in mine.. si vina mea a fost doar cu bara.. ca am cam dat cu ea in borduri .. atat

PetricaCBD 23-02-07 21:23

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 767442)
apropo nu a fost vina mea .. un tzaran de ilfov... la ferit pe unu si a intrat in mine.. si vina mea a fost doar cu bara.. ca am cam dat cu ea in borduri .. atat

eu zic ca arata super pentru un oltcit care face zilnic zeci de KM prin Bucuresti.....si a scapat ieftin doar cu cateva zgarieturi si infundaturi...bafta in continuare si abia astept sa-l vad iar OK...ps:schimba volanu

NightClubRacer 24-02-07 00:34

Re: Oltcit Trs
 
tot n-ai schimbat volanu ala? :lol:

mad_mike 24-02-07 15:05

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 760341)
motorul la cum se aude poti sa-l arunci............

Chiar ar fi o idee sa te ocupi si de motor pentru ca bate in ultimul hal, ultima data cand te-am vazut pe la piata albina suna ca si cum si-ar da duhul, dupa aia cand o sa te lase in drum o sa zici MMS de rabla nenorocita ca imi iau alta masina si imi bag P**A in ea si de fapt userul este de vina.Nu este totul numai sa il alergi, mai trebuie sa il si ingrijesti:un ulei, un reglaj de avans, un reglaj de culbutori etc.......

bogdanlascu 24-02-07 20:37

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 767663)
eu zic ca arata super pentru un oltcit care face zilnic zeci de KM prin Bucuresti.....si a scapat ieftin doar cu cateva zgarieturi si infundaturi...bafta in continuare si abia astept sa-l vad iar OK...ps:schimba volanu

cate mii de km are de cand l-a vopsit?
10000 ?20000? sa fim seriosi domnu petrica ..........eu va inteleg sunteti copii si va jucati cu masinute dar mai trebuiesc si ingrijite ,eu unul cand ies cu oltcitu odata pe saptamina il rup in bucati dar nu dau cu el in borduri,in garduri in etc....bate un culbutor il reglez .....

PetricaCBD 26-02-07 22:45

Re: Oltcit Trs
 
avetzi dreptate domnule Lascu,dar eu prefer sa stau 2 saptamani sub masina zi si noapte,decat sa ma doara sufletu k bate ceva la ea....si mai simplu sa imi usurez treaba....un nu stiu intreb pe forum...k vorba aia nu s-a suparat nimeni ca i-am cerut un sfat....parerea mea este ca doarr4u sa se mai ocupe de masina aia k o sa cada de tot...si e pacat de ea...Numai bine!!!!;)

B-14-BYE 27-02-07 08:33

Re: Oltcit Trs
 
revin azi cu nistepoze.. :D

Danutz Bratosin 27-02-07 21:44

Re: Oltcit Trs
 
man dak nu te tii de cuvant alta data nu mai zice k pui poze

B-14-BYE 03-03-07 08:49

Re: Oltcit Trs
 
6 Attachment(s)
azi rezolv port cu mocheta.. si niste bas :D:D


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning