Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

CRyS` 04-07-11 21:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4442911)
crys scuze de intrebare tu stai in cug Pe tudor neculai ?

In buletin, da, fizic stau in alta parte! Stiu, ne stim "din vedere", nu? Si ne intalnim asa din greseala prin trafic :lol:

Gaby, doar cu o bataie pe 402 m cu altceva nu vad :lol: Sau o bucata din dayline :lol:

Jockers 04-07-11 22:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu cred ca ne stim..sau probabil....daca imi zici ce masina ai posibil :D
Am vazut si eu azi MNZ :D dragut dragut ..in parcare la stadion...si MRG pe pod la NIcolina :D Trebuia sa mergi mai departe MRG :D

RazvanMRG 05-07-11 11:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
89 RSE? te salut pe aceasta cale. vor mai fi ocazii.

Jockers 05-07-11 11:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da....eu ..si eu te salut..o sa mai fie..:D

SeRee 06-07-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
grg la el in cartier :twisted::twisted: cu sofer evident :twisted: ..Salut

grg_92 06-07-11 13:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4447103)
grg la el in cartier :twisted::twisted: cu sofer evident :twisted: ..Salut

salut salut ! :))) azi te-am vazut mai bine ca niciodata ! :twisted::twisted:

SeRee 06-07-11 14:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4447320)
salut salut ! :))) azi te-am vazut mai bine ca niciodata ! :twisted::twisted:

era imposibil sa nu ma vezi :)) ...am vazut cam tarziu nr ...:P oricum salut

Jockers 06-07-11 17:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu azi pe 2slow prin flora :D super opelu :X

IS19CIP 06-07-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
II rog pe astia care mai barfesc pe privat lumea sa nu mai apara pe aici cu vazut prin traficu iesean. Care se simte se simte care nu nu.

Eriksson 06-07-11 23:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scuze dar nu m-am putut abtine

2slow4u 07-07-11 07:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aseara pe la 18:30 mnz in tatarasi...era parcat

MihaiCsl 07-07-11 08:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4448571)
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scuze dar nu m-am putut abtine

=)))))))))))))

IS19CIP 07-07-11 11:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Activeaza pe aici cineva cu un opel vectra alb EVI are nr il vad foarte des si are si sticker 4 tuning :D

GAby645 07-07-11 14:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
sunt multi care au sticker 4tuning si n-au treaba cu site-ul !!

CRyS` 07-07-11 14:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
It e vecin nataraule!!! :lol::lol::lol::lol:

Bula cu Strula beau o cafea, pe terasa la Time Out. Bula isi parcase motocicleta (fitze si impresii) chiar pe trotuar in fatza. Strula isi parcase X6-le M (bazar tuning) pe trotuarul opus. Dupa lungi discutii si priviri lungi catre pitipoancele de la o masa vecina Bula ii spune lui Strula (cu un volum mai mare):

" - Baaa Strula, esti smecher? "

La care Strula foarte mandru de el si plin de sine cu un ton de macho man:

"- Da ba Bula, sunt smecher, probleme cumva?"

La care Bula a inceput sa zambeasca si spune:

"- Atunci ba Strula, da-ti singur 2 palme" :lol:



Liniste va rog ... fara alte discutii si scandaluri. X rade de Y si tot asa mai departe pana Y rade X ....


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning