![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Gaby, doar cu o bataie pe 402 m cu altceva nu vad :lol: Sau o bucata din dayline :lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
nu cred ca ne stim..sau probabil....daca imi zici ce masina ai posibil :D
Am vazut si eu azi MNZ :D dragut dragut ..in parcare la stadion...si MRG pe pod la NIcolina :D Trebuia sa mergi mai departe MRG :D |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
89 RSE? te salut pe aceasta cale. vor mai fi ocazii.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
da da....eu ..si eu te salut..o sa mai fie..:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
grg la el in cartier :twisted::twisted: cu sofer evident :twisted: ..Salut
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
vazut si eu azi pe 2slow prin flora :D super opelu :X
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
II rog pe astia care mai barfesc pe privat lumea sa nu mai apara pe aici cu vazut prin traficu iesean. Care se simte se simte care nu nu.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scuze dar nu m-am putut abtine |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
aseara pe la 18:30 mnz in tatarasi...era parcat
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Activeaza pe aici cineva cu un opel vectra alb EVI are nr il vad foarte des si are si sticker 4 tuning :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
sunt multi care au sticker 4tuning si n-au treaba cu site-ul !!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
It e vecin nataraule!!! :lol::lol::lol::lol:
Bula cu Strula beau o cafea, pe terasa la Time Out. Bula isi parcase motocicleta (fitze si impresii) chiar pe trotuar in fatza. Strula isi parcase X6-le M (bazar tuning) pe trotuarul opus. Dupa lungi discutii si priviri lungi catre pitipoancele de la o masa vecina Bula ii spune lui Strula (cu un volum mai mare): " - Baaa Strula, esti smecher? " La care Strula foarte mandru de el si plin de sine cu un ton de macho man: "- Da ba Bula, sunt smecher, probleme cumva?" La care Bula a inceput sa zambeasca si spune: "- Atunci ba Strula, da-ti singur 2 palme" :lol: Liniste va rog ... fara alte discutii si scandaluri. X rade de Y si tot asa mai departe pana Y rade X .... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning