Re: DreamWorks
Quote:
Originally Posted by NightClubRacer
(Post 3815738)
asea da, o prezentare cum trebuie, nota 10 nxdev ;) misto noua achizitie a lu nenea florin, va face ceva senzatie.
|
Mersi, are planuri marete cu ursul.
Quote:
Originally Posted by SUPAPA_Jr
(Post 3815781)
:)) baaa , nu mai esti distractiv cand zici de bine...
doar atatia ati mai ramas?
|
Atatia am ramas...
Quote:
Originally Posted by plictisit
(Post 3815939)
mai bine putina cantitate dar de calitate .. ati punctat bine aici
|
Totusi, era bine daca mai erau cativa din prima forumula...
Quote:
Originally Posted by bib_andrey
(Post 3816231)
Vineri unde o sa se tina intalnirea..?
Banuiesc ca in SUN numai are cum :rolleyes2
|
Nu stim inca...nimeni n-a propus alt loc de intalnire.
Quote:
Originally Posted by b01uxd
(Post 3816797)
ce repede merg treburile la unii...bafta in continuare
|
Multumim, succes si clubului Unknown.
Quote:
Originally Posted by Sp1ky
(Post 3816970)
felicitari pentru club, pana acuma ati facut treaba buna :D
multa bafta;)
|
Mersi Sp1ky.Felicitari si voua ;).
Numai eu postez aici ?...
|