Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Tweety_rzw 15-11-10 21:21

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3815174)
Fr33 Florin - Bmw e30 - 2.5 12v 171cp Blocant 3.46 Drift car. Ne cerem scuze pentru calitatea pozelor.Asteptam pareri, sugestii, reclamatii.

Blanăăăăăă :X

NightClubRacer 15-11-10 22:46

Re: DreamWorks
 
asea da, o prezentare cum trebuie, nota 10 nxdev ;) misto noua achizitie a lu nenea florin, va face ceva senzatie.

SUPAPA_Jr 15-11-10 23:07

Re: DreamWorks
 
:)) baaa , nu mai esti distractiv cand zici de bine...



doar atatia ati mai ramas?

plictisit 16-11-10 00:33

Re: DreamWorks
 
mai bine putina cantitate dar de calitate .. ati punctat bine aici

bib_andrey 16-11-10 08:27

Re: DreamWorks
 
Vineri unde o sa se tina intalnirea..?
Banuiesc ca in SUN numai are cum :rolleyes2

b01uxd 16-11-10 11:21

Re: DreamWorks
 
ce repede merg treburile la unii...bafta in continuare

Sp1ky 16-11-10 12:51

Re: DreamWorks
 
felicitari pentru club, pana acuma ati facut treaba buna :D
multa bafta;)

NXdev 16-11-10 21:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3815738)
asea da, o prezentare cum trebuie, nota 10 nxdev ;) misto noua achizitie a lu nenea florin, va face ceva senzatie.

Mersi, are planuri marete cu ursul.
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3815781)
:)) baaa , nu mai esti distractiv cand zici de bine...



doar atatia ati mai ramas?

Atatia am ramas...
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3815939)
mai bine putina cantitate dar de calitate .. ati punctat bine aici

Totusi, era bine daca mai erau cativa din prima forumula...
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3816231)
Vineri unde o sa se tina intalnirea..?
Banuiesc ca in SUN numai are cum :rolleyes2

Nu stim inca...nimeni n-a propus alt loc de intalnire.
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 3816797)
ce repede merg treburile la unii...bafta in continuare

Multumim, succes si clubului Unknown.
Quote:

Originally Posted by Sp1ky (Post 3816970)
felicitari pentru club, pana acuma ati facut treaba buna :D
multa bafta;)

Mersi Sp1ky.Felicitari si voua ;).
Numai eu postez aici ?...

aditzu08 16-11-10 21:41

Re: DreamWorks
 
pana la urma sa stabilit sa nu se mai anunte locul inalnirii?

Tweety_rzw 16-11-10 22:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by aditzu08 (Post 3818463)
pana la urma sa stabilit sa nu se mai anunte locul inalnirii?

Locul īntālnirii va fi.... vă anunţ telefonic 0769 695 906 şi aştept şi eu nr voastre de tel !

NightClubRacer 16-11-10 22:14

Re: DreamWorks
 
daca mai veniti aici in zona, unde ati facut pozele...va vizitez si eu :twisted:

Tweety_rzw 16-11-10 23:33

Re: DreamWorks
 
Aş vrea şi euuuu o listă cu numerele voastre de telefon vă rog eu mult de tot aştept PM !

bib_andrey 16-11-10 23:55

Re: DreamWorks
 
Lista cu nr de tell celor din club banuiesc,nu?:rolleyes2

Fr33`e30 17-11-10 08:43

Re: DreamWorks
 
eu nu iti mai dau ca il stii ... :lol: si daca nu il sti il afli :)))))


Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3818806)
Aş vrea şi euuuu o listă cu numerele voastre de telefon vă rog eu mult de tot aştept PM !


NXdev 18-11-10 10:16

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3818806)
Aş vrea şi euuuu o listă cu numerele voastre de telefon vă rog eu mult de tot aştept PM !

Nu o sa-ti fie greu sa ii suni...la cati suntem :))


All times are GMT +2. The time now is 19:12.

- Copyright 2026 4Tuning